Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Už cítíte to napětí? Mládežnická část Brno Open Game 2022 je za rohem, a to za účasti obrovského množství týmů. Pojďme se podívat na ty nejmladší celky, které se v jihomoravské metropoli letos představí.

Za zmínku stojí, že organizátoři zařadili do programu hned dvě kategorie hrané systémem 3+1. Jednou z nich je Minipřípravka, do níž se přihlásila šestice družstev. Soubojů těch nejmenších mladých nadějí se zúčastní celky TROOPERS Black a Green, brněnští Gullivers pak přihlásili áčko a béčko. Mezi účastníky je ovšem doplní ještě Aligators s Hattrickem Brno.

Co se týče elévek 3+1, také mezi nimi naskočí šest týmů. Jmenovitě půjde o Spartu, Bulldogs, Hattrick, Olomouc, Židenice či TROOPERS. Zároveň půjde o premiéru této kategorie na turnaji, což přidává klání ještě větší atraktivitu.

K přípravkám se přihlásila osmnáctka družstev, přičemž nechybí nikdo z loňských držitelů medailí. Zlato budou obhajovat Vítkovice, následované Black Angels, Spartou či Hattrickem Brno. Souboje mezi přípravkami ovšem bývají vždy nevyzpytatelné a je otázkou, jak se vyvinou právě v tomto ročníku.

Na předchozí prvenství se pokusí navázat také Litvínov mezi elévy. V cestě mu ale tentokrát nebudou stát Otrokovice, které byly finálovým soupeřem Bivoje. Celkem se do kategorie přihlásilo 29 týmů.

Přes padesát družstev nakoukne do turnaje mladších žáků, kde před rokem získali nejcennější pohár Bulldogs Brno. Jejich protivníkem v bitvě o zlato byly Vítkovice, přičemž oba rivalové nechybí v jihomoravské metropoli ani letos. Ze silných pražských klubů přijede třeba Tatran Střešovice nebo Sparta.

I od mladších žákyň lze očekávat kvalitní měření sil. O nejvyšší příčky se utkají Židenice, Hattrick, Bulldogs i Sparta se Střešovicemi. Účastníkl není v kategorii tolik, takže každý výsledek bude mít obrovskou váhu.

A jak se na turnaj těšíte vy? Pohled na starší kategorie mládežnického Open Game si připravíme zase příště. Celý rozpis dětských skupin najdete už teď ZDE.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Obhajoba v kategorii Hobby: Kladenský expres rozhodl těsně před koncem

Je rozhodnuto o posledním titulu na Brno Open Game 2022. Kategorii Hobby stejně jako před rokem vyhrál Kladenský expres, který zvládl neskutečné drama proti Flamingos Brno. Rozhodovalo se gólem v poslední minutě. První trefu zaznamenali Flamingos a narušili plány papírového favorita. Pak ale přišly tři trefy Kladenského expresu a mohlo se zdát, že se Středočeši opět

Richmond se vrací na trůn, ve finále rozstřílel Södru Böhmen

Richmond je zpět na vrcholu! Elitní kategorii Brno Open Game vyhrálo zkušené mužstvo po jednoleté pauze, kterou mu loni způsobilo IBK Södra Böhmen. Právě tento výběr porazil Richmond ve finále vysokým rozdílem. Vyrovnaný stav 0:0 trval až do páté minuty, kdy ho poprvé upravil Jiří Koutný. A právě tento moment nastartoval střelecký apetit Richmondu. Na

Draci jsou mistři! Říčany porazily Branické rytíře

Dospělý turnaj Open Game 2022 zná svého prvního šampióna. Pro titul v kategorii Muži PRO si dokráčeli Draci Říčany, kteří ve finále výsledkově s přehledem porazili Branické rytíře. Říčany si dokráčely pro zlaté medaile díky finálovému skóre 6:1. Ještě v deváté minutě platil nerozhodný stav, následně se však

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2022 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS