SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Nedělní podvečer se nesl ve znamená posledních finále dětské Brno Open Game 2024. Pro zlaté medaile si dokráčel juniorský výběr MMA Club Smíchov, který doplnil v dorostencích Tatran Střešovice. Přípravka pak přiřkla titul Bulldogs Brno, o jejichž výhře rozhodl gól sekundu před koncem.

Juniorské finále bylo bitvou mezi Galaxy teamem a MMA Clubem Smíchov. Až do desáté minuty se čekalo na první gól, následně se však Smíchov dostal do střelecké pohody a do konce první části si vytvořil náskok 3:0. Důležitý byl vstup i do další pasáže hry, když Galaxy team inkasoval počtvrté a zlato se mu začalo ještě více vzdalovat. Díky třem trefám Marka Hozmana (3+1) či přispění Matěje Čelakovského (1+2) se tak radoval MMA Club.

Finálová bitva dorostenců začala slibněji pro Bulldogs Brno, protože ve čtvrté minutě vedli 1:0. Rozhodovalo se však až ve druhém poločase, kdy Tatran Střešovice nasázel do buldočí sítě tři branky a nic mu už nebránilo oslavit turnajový triumf. Dvě asistence si připsal tatranský Michal Robek.

Neskuteční drama potom nabídlo finále přípravek, jež obstarala družstva Bulldogs Brno a Mladé Boleslavy. Nervydrásající souboj zůstával po poločase bezbrankový, přičemž ani v další fázi střetnutí to nevypadalo, že by měl padnout gól. Rozuzlení ovšem přišlo v poslední sekundě, kdy pokus Jakuba Marchlíka z Bulldogs skončil za brankovou čarou. Zatímco na středočeské straně tedy zavládlo hluboké zklamání, malé Brňany tento moment katapultoval k obří euforii.

Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI