SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pátek na Brno Open Game 2024 se pomalu blíží ke svému konci. To znamená i závěr základních skupin, na které navazují boje v play-off. Během večerních hodin bude zveřejněn rozpis vyřazovací fáze pro jednotlivé kategorie, je však potřeba připomenout některé důležité skutečnosti.

O podobě play-off je vždy definitivně rozhodnuto až po dohrání všech utkání konkrétní věkové kategorie. Nejpozději hodinu po konci posledního střetnutí by měl být připraven rozpis vyřazovacích soubojů. Proto prosíme o trpělivost, než bude seznam zápasů k dispozici na webu.

Při nasazování týmů teoreticky může dojít k situaci, že na sebe narazí soupeři, kteří se spolu utkali již v základní skupině. V takovém případě se nejedná o chybu v rozpisu. Jde o specifický systém nasazování, jímž se Brno Open Game řídí.

Sledujte naše webové stránky i sociální sítě, abyste měli všechny aktuální informace vždy po ruce. Ještě jednou děkujeme za pochopení a těšíme se na play-off!

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI