SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Velmi akční pátek probíhá na halách po celém Brně! Open Game pokračuje druhým dnem dětského turnaje, v němž se odpoledne a večer rozhodne o nasazení do play-off. Podívejte se na aftermovie z úvodních zápasů.

Kromě florbalových zápasů nezapomeňte, že na vás čeká i bohatý doprovodný program. Všechny výhody naleznete přímo v záhlaví našeho webu v záložce ID náramek benefit, dále si můžete přijít zakoupit do haly Vodova2 modrá turnajová trička (v pátek až do 19 hodin), případně i trička žlutá či červená společně s čepicemi a taškami Brno Open Game.

Speciální akce na vás čeká také před halami Start a Hattrick, kde rozbalil svůj stánek partner turnaje Hummel. V něm seženete sportovní oblečení za nejnižší ceny, a to až do 16. hodiny. Nezapomeňte kontrolovat ani turnajovou Zoneramu, kam neustále přibývají zápasová alba od našich fotografů. 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI