Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Známe další skupinku týmů, které se dostaly až na samotný vrchol Brno Open Game 2022! Zlato tentokrát připutovalo k Vítkovicím, které ovládly kategorii elévů. Kromě nich slaví dorostenky Bulldogs Brno a starší žáci Sparty Praha.

První polovina elévského finále přinesla jedinou branku. Vedení si díky ní zajistily Vítkovice, které náskok potom navýšily nedlouho po startu druhého dějství. Zhruba minutu před koncem ovšem áčko Gullivers snížilo na nejmenší rozdíl a výrazně situaci zdramatizovalo. Otočka už ale nepřišla a Vítkovice pozvedly nad hlavu zlatý pohár. „Open Game hodnotím dobře. Kluci bojovali až do konce,” bilancoval brankář Leonard Zeman.

Zlatá bitva starších žáků byla o poznání gólovější. Sparťané uspěli 7:5 a nenechali Chodov, aby se na ně dotáhl. Dvě trefy si připsal Matyáš Malkus, stejný počet asistencí pak nastřádal Tomáš Kuchynka. Sparta si tak vylepšila umístění z předchozího ročníku Open Game, kdy skončila v semifinále.

„Začátek jsme trošku vypnuli a museli jsme se do toho dostat. Pak jsme dali rychlé góly a vyšlo to. Open Game byl dobrý turnaj, skvělá týmovost z naší strany a zahráli jsme si i dobré zápasy,” podotkl zlatý medailista Jan Krejča.

Vítězství vybojovaly ve svůj prospěch dorostenky Bulldogs Brno, jež měly parádní úvodní poločas, a i když se Střešovice vrátily na kontaktní rozdíl, na zlato už nedosáhly. Hlavní zásluhu na výhře měly dvougólové střelkyně Anna Sigmundová a Veronika Stuchlíková.

„Hrály jsme celé play-off v deseti lidech. Určitě to bylo nejnáročnější utkání, ale jsme rády, že jsme to zvládly a hezky zakončily turnaj,” shrnula buldočka Karolína Vaněčková. Celé rozhovory včetně ohlasů stříbrné brankářky Střešovic najdete v příspěvku níže.

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Věhlasný turnaj se vrací, blíží se další ročník Brno Open Game

Obrovská sportovní akce se pomalu vrací. Ve druhé polovině června se uskuteční tradiční florbalový turnaj Brno Open Game, který každoročně přiláká stovky týmů a tisíce hráčů i hráček všeho věku. Velkolepá událost se navíc chce dostat opět o krůček dále než kdykoliv předtím. Ve florbalovém prostředí znamená Brno Open Game

Strava

Cena snídaní a večeří na osobu a po dobu turnaje je 600,- Letos na každé škole budou vydávány večeře v neomezeném čase - počkáme dokud se týmy nevrátí ze svých zápasů!! Objednat se dá i bezlepková dieta. čtvrtek 22.6.2023 Smažený kuřecí řízek(150g), vařené brambory (250g), steril. okurka, ovoce, nápoj pátek

Stahujte aplikaci pro mobily se systémem Android

Stejně jako v uplynulých letech přinášíme užitečnou vychytávku. Pokud vlastníte mobil se systémem Android, můžete si na něj stáhnout oficiální turnajovou aplikaci s názvem OpenGame. Aplikace uživateli umožňuje rychle získat a přehledně zobrazit informace o týmech účastnících se florbalového turnaje OpenGame. Lze sledovat množství různých týmů a u

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

           

Copyright © 2023 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS