SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Velkolepá nálož mládežnického florbalu začíná! Před chvílí se rozehrály první zápasy Brno Open Game 2024, který přináší i spoustu doprovodných aktivit. Připomeňte si nejdůležitější informace společně s námi.

Rozpis zápasů

Všechny haly se řídí časovým harmonogramem zápasů, který naleznete ZDE. Během turnaje však mohou vznikat menší či větší prodlevy, proto prosíme v těchto případech o shovívavost. Pořadatelé na halách vždy dělají maximum pro to, aby veškerý program probíhal hladce a odpovídal původnímu předpisu. Děkujeme!

Doprovodný program a občerstvení

Díky turnajovému náramku získáváte spoustu výhod. Jejich kompletní přehled naleznete ZDE. Jde jak o zvýhodněné vstupné na minigolf, bazén či o slevy u partnera Florbal.com, tak třeba o možnost výhodných cen za občerstvení u KFC či Bageterie Boulevard. V popisech jednotlivých služeb zjistíte více.

Prodej triček a dalších produktů

Součástí Brno Open Game je i prodej upomínkových předmětů, především oblíbených turnajových triček. Ty letos mají světle modrou barvu a zakoupíte je výhradně v prostorách haly Vodova. Prodávat se tam budou ve čtvrtek v rozmezí 12-19 hodin, v pátek 8-19 hodin, v sobotu 8-19 hodin a v neděli 8-14 hodin (do vyprodání zásob).

Na Vodově se po celou dobu turnaje prodává také další doplňkový merchandising. Například trička v červené a žluté barvě, kšiltovky a snapbacky nebo tašky s logem Brno Open Game.

Stánek Hummel na Lesné

Další sportovní vybavení můžete získat také u hal Hattrick a Start na Lesné. Svůj vlastní stánek tam bude mít Hummel, který tam zastihnete v pátek od 9 do 16 hodin.

Videopřenosy budou o víkendu

Co se týče živých videopřenosů, ty budou připraveny na víkendový program play-off. Streamovat se bude ze čtyř hal a celkově se odvysílá přesně 99 zápasů. Ke sledování můžete využít platformy vas.opengame.cz. Podrobnější informace jsme si přichystali v článku ZDE.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI