SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Krásné ocenění získala Brno Open Game na úterním vyhlašování cen Sportovec Jihomoravského kraje za minulý rok. V kategorii Sportovní akce skončil florbalový turnaj na třetím místě a potvrdil, že patří k absolutní špičce ve své oblasti.

Kategorii Sportovní akce, jež se vyhlašovala v rámci Sportovce Jihomoravského kraje 2023, ovládl evropský šampionát baseballistů. Na druhém místě se potom umístilo Mistrovství světa a mistrovství Evropy v tanečním sportu a Brno Open Dance Festival 2023. Bronzová pozice již patřila turnaji Brno Open Game, na který každoročně jezdí stovky týmů a tisíce hráčů i hráček všeho věku.

„Je pro nás skutečně velkou poctou, že se Open Game dostala do společnosti takových akcí. Zároveň je to pro nás i obrovská odpovědnost, jež nám do budoucna klade laťku výše, než dosud byla,” uvedl tiskový mluvčí turnaje Kryštof Severa. Podle jeho slov je cílem i nadále držet kvalitu Open Game na nejvyšší možné úrovni.

„To by se nám nedařilo bez partnerů, kteří nám bohaté pomáhají finančně i materiálně. A samozřejmě nelze opomíjet obrovskou podporu dobrovolníků, brigádníků ani celého organizačního štábu turnaje,” doplnil Severa.

Právě teď běží přihlašování do mládežnických i mužských kategorií Brno Open Game 2024. Zatímco děti poměří síly v termínu 20.–23. června, dospělí si pak zahrají od 27. do 30. června. Registrovat svůj tým můžete V ODKAZU ZDE.

A zapojit se můžete do letošního ročníku také jako pořadatelé či rozhodčí. Kompletní informace přinášíme V TOMTO ČLÁNKU. Formulář pro pořadatele naleznete ZDE a pro rozhodčí ZDE.

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI