SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Krásné ocenění získala Brno Open Game na úterním vyhlašování cen Sportovec Jihomoravského kraje za minulý rok. V kategorii Sportovní akce skončil florbalový turnaj na třetím místě a potvrdil, že patří k absolutní špičce ve své oblasti.

Kategorii Sportovní akce, jež se vyhlašovala v rámci Sportovce Jihomoravského kraje 2023, ovládl evropský šampionát baseballistů. Na druhém místě se potom umístilo Mistrovství světa a mistrovství Evropy v tanečním sportu a Brno Open Dance Festival 2023. Bronzová pozice již patřila turnaji Brno Open Game, na který každoročně jezdí stovky týmů a tisíce hráčů i hráček všeho věku.

„Je pro nás skutečně velkou poctou, že se Open Game dostala do společnosti takových akcí. Zároveň je to pro nás i obrovská odpovědnost, jež nám do budoucna klade laťku výše, než dosud byla,” uvedl tiskový mluvčí turnaje Kryštof Severa. Podle jeho slov je cílem i nadále držet kvalitu Open Game na nejvyšší možné úrovni.

„To by se nám nedařilo bez partnerů, kteří nám bohaté pomáhají finančně i materiálně. A samozřejmě nelze opomíjet obrovskou podporu dobrovolníků, brigádníků ani celého organizačního štábu turnaje,” doplnil Severa.

Právě teď běží přihlašování do mládežnických i mužských kategorií Brno Open Game 2024. Zatímco děti poměří síly v termínu 20.–23. června, dospělí si pak zahrají od 27. do 30. června. Registrovat svůj tým můžete V ODKAZU ZDE.

A zapojit se můžete do letošního ročníku také jako pořadatelé či rozhodčí. Kompletní informace přinášíme V TOMTO ČLÁNKU. Formulář pro pořadatele naleznete ZDE a pro rozhodčí ZDE.

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Buď nedílnou součástí Open Game! Hledáme pořadatele i rozhodčí

Máš volno na konci června a chceš se zapojit do vrcholné florbalové akce? Není lepší šance než stát se pořadatelem či rozhodčím letošního Brno Open Game! Pořádáme již 18. ročník jednoho z největších turnajů na světě, při němž oceníme pomoc každého, kdo má florbal v srdci na prvním místě. Být na hale,

Staň se nedílnou součástí Open Game! Hledáme pořadatele i rozhodčí

Máš volno na konci června a chceš se zapojit do vrcholné florbalové akce? Není lepší šance než stát se pořadatelem či rozhodčím letošního Brno Open Game! Pořádáme již 18. ročník jednoho z největších turnajů na světě, při němž oceníme pomoc každého, kdo má florbal v srdci na prvním místě. Být na hale, sledovat super

Dorazit mohou i ti nejmenší! Jaké kategorie se otevřou?

Jak bývá zvykem každý rok, Brno Open Game je otevřen úplně každému. To platí také pro kategorie nejmenších dětí, které se pravidelně utkávají nejen v zápasech elévů či přípravek, ale i minipřípravek či elévek systémem 3+1. Zjistěte, jaká z kategorií vyhovuje právě vám. Oblíbenou kategorií na Brno Open Game jsou

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI