Nastavení výpisu zapasů bylo uvedeno do základního nastavení

SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Seznam zápasů

Kategorie (ovlivňuje ostatní filtraci): Den: Tým:
Hala:
Playoff:
Původní zobrazení seznamu zápasů
Den č. Čas Tým 1 Tým 2 Hala Výsledek LIVE
Muži ELITE - ELITE A
27.06 (Čtvrtek)111816:45Nemáme dost!IBL CA$HALMUVUT I1:4
27.06 (Čtvrtek)111916:45Dream Vidláci TeamSvartaMAL5:0 (K)
27.06 (Čtvrtek)112016:45Team NisseUnachara IBKVUT II2:2
27.06 (Čtvrtek)112120:30IBL CA$HALMUDream Vidláci TeamVUT II5:1
27.06 (Čtvrtek)112220:30SvartaUnachara IBKMAL0:5 (K)
27.06 (Čtvrtek)112320:30Team NisseNemáme dost!VUT I3:3
28.06 (Pátek)112411:00SvartaIBL CA$HALMUVET0:5 (K)
28.06 (Pátek)112511:00Dream Vidláci TeamTeam NisseVUT I3:6
28.06 (Pátek)112611:00Nemáme dost!Unachara IBKSPP2:2
28.06 (Pátek)112714:15Nemáme dost!Dream Vidláci TeamMAL5:2
28.06 (Pátek)112814:15IBL CA$HALMUUnachara IBKVUT I2:3
28.06 (Pátek)112914:15Team NisseSvartaVET5:0 (K)
28.06 (Pátek)113017:30IBL CA$HALMUTeam NisseVET3:0
28.06 (Pátek)113117:30SvartaNemáme dost!VUT I0:5 (K)
28.06 (Pátek)113217:30Dream Vidláci TeamUnachara IBKSPP2:3
Muži ELITE - ELITE B
27.06 (Čtvrtek)113316:00IBK BizoniIBF Tuppar StřešbörgVUT I7:0
27.06 (Čtvrtek)113416:00Čínskej CirkusIBK BOMBERSMAL3:7
27.06 (Čtvrtek)113516:00KoblížciVaca LocaVUT II1:2
27.06 (Čtvrtek)113621:15IBF Tuppar StřešbörgČínskej CirkusVUT II2:4
27.06 (Čtvrtek)113721:15IBK BOMBERSVaca LocaMAL2:2
27.06 (Čtvrtek)113821:15KoblížciIBK BizoniVUT I4:2
28.06 (Pátek)113910:15IBK BOMBERSIBF Tuppar StřešbörgSPP8:0
28.06 (Pátek)114010:15Čínskej CirkusKoblížciVUT I0:6
28.06 (Pátek)114110:15IBK BizoniVaca LocaMAL0:5
28.06 (Pátek)114213:30IBK BizoniČínskej CirkusMAL6:1
28.06 (Pátek)114313:30IBF Tuppar StřešbörgVaca LocaVUT I4:4
28.06 (Pátek)114413:30KoblížciIBK BOMBERSVET3:3
28.06 (Pátek)114516:45IBF Tuppar StřešbörgKoblížciVET1:6
28.06 (Pátek)114616:45IBK BOMBERSIBK BizoniVUT I5:3
28.06 (Pátek)114716:45Čínskej CirkusVaca LocaSPP1:3
Muži ELITE - ELITE C
27.06 (Čtvrtek)114816:00Team KazachstanPROPAGANDASPP4:5
27.06 (Čtvrtek)114916:45LesíčciIBK JupíkSPP7:2
27.06 (Čtvrtek)115019:00Team KazachstanLesíčciSPP3:6
27.06 (Čtvrtek)115121:15IBK SÖDRA BÖHMENIBK JupíkSPP6:2
28.06 (Pátek)115210:15PROPAGANDAIBK SÖDRA BÖHMENVET4:2
28.06 (Pátek)115311:00IBK JupíkTeam KazachstanMAL3:2
28.06 (Pátek)115413:30IBK JupíkPROPAGANDASPP2:5
28.06 (Pátek)115514:15LesíčciIBK SÖDRA BÖHMENSPP2:1
28.06 (Pátek)115616:45IBK SÖDRA BÖHMENTeam KazachstanMAL6:3
28.06 (Pátek)115717:30PROPAGANDALesíčciMAL3:0
Muži HOBBY - HOB A
27.06 (Čtvrtek)102312:00PikolíciPacienti Luka nad JihlavouSTA7:2
27.06 (Čtvrtek)102412:00Lucky Boys from KaCitySexy BonbonkyHAT2:9
27.06 (Čtvrtek)102514:15Tackera FosiTeam Nisse OldBoysHAT6:8
27.06 (Čtvrtek)102616:00Pacienti Luka nad JihlavouLucky Boys from KaCityHAT3:7
27.06 (Čtvrtek)102716:00Tackera FosiPikolíciSTA0:9
27.06 (Čtvrtek)102816:45Sexy BonbonkyTeam Nisse OldBoysTES9:3
28.06 (Pátek)102908:45Sexy BonbonkyPacienti Luka nad JihlavouHAT8:0
28.06 (Pátek)103008:45Lucky Boys from KaCityTackera FosiSTA5:4
28.06 (Pátek)103108:45PikolíciTeam Nisse OldBoysTES2:2
28.06 (Pátek)103212:45PikolíciLucky Boys from KaCitySTA3:4
28.06 (Pátek)103312:45Pacienti Luka nad JihlavouTeam Nisse OldBoysTES6:10
28.06 (Pátek)103412:45Tackera FosiSexy BonbonkyHAT1:6
28.06 (Pátek)103516:45Pacienti Luka nad JihlavouTackera FosiSTA3:6
28.06 (Pátek)103616:45Sexy BonbonkyPikolíciHAT4:3
28.06 (Pátek)103716:45Lucky Boys from KaCityTeam Nisse OldBoysTES4:4
Muži HOBBY - HOB B
27.06 (Čtvrtek)104116:45IBK Pitkin gangDataf SelectionHAT2:7
27.06 (Čtvrtek)104216:45Průser jak sviňaŽralok PříbramskýSTA3:7
27.06 (Čtvrtek)104317:30Vášprostor florbal teamMimionsTES2:4
27.06 (Čtvrtek)103820:30MimionsIBK Pitkin gangTES4:4
27.06 (Čtvrtek)103920:30Dataf SelectionPrůser jak sviňaSTA9:2
27.06 (Čtvrtek)104020:30Vášprostor florbal teamŽralok PříbramskýHAT6:6
28.06 (Pátek)104409:30Průser jak sviňaIBK Pitkin gangHAT2:3
28.06 (Pátek)104609:30MimionsŽralok PříbramskýTES1:4
28.06 (Pátek)104714:15MimionsDataf SelectionSTA3:10
28.06 (Pátek)104814:15IBK Pitkin gangŽralok PříbramskýTES1:13
28.06 (Pátek)104914:15Vášprostor florbal teamPrůser jak sviňaHAT5:2
28.06 (Pátek)105017:30IBK Pitkin gangVášprostor florbal teamHAT2:3
28.06 (Pátek)105117:30Průser jak sviňaMimionsTES6:7
28.06 (Pátek)105217:30Dataf SelectionŽralok PříbramskýSTA5:3
28.06 (Pátek)104519:45Dataf SelectionVášprostor florbal teamHAT7:6
Muži HOBBY - HOB C
27.06 (Čtvrtek)105312:45IBK Katův ŠlehFialové Kobry Globo GymHAT4:4
27.06 (Čtvrtek)105412:45ALK VépitciIBK Prešovský BetonSTA0:5 (K)
27.06 (Čtvrtek)105512:45KouleKeZdiMOPRATES9:1
27.06 (Čtvrtek)105617:30Fialové Kobry Globo GymALK VépitciHAT5:0 (K)
27.06 (Čtvrtek)105717:30IBK Prešovský BetonMOPRASTA9:6
27.06 (Čtvrtek)105818:15KouleKeZdiIBK Katův ŠlehTES1:2
28.06 (Pátek)105910:15IBK Prešovský BetonFialové Kobry Globo GymHAT1:7
28.06 (Pátek)106010:15ALK VépitciKouleKeZdiSTA0:5 (K)
28.06 (Pátek)106110:15IBK Katův ŠlehMOPRATES3:4
28.06 (Pátek)106213:30IBK Katův ŠlehALK VépitciHAT5:0 (K)
28.06 (Pátek)106313:30Fialové Kobry Globo GymMOPRASTA10:3
28.06 (Pátek)106413:30KouleKeZdiIBK Prešovský BetonTES3:3
28.06 (Pátek)106518:15Fialové Kobry Globo GymKouleKeZdiHAT6:4
28.06 (Pátek)106618:15IBK Prešovský BetonIBK Katův ŠlehSTA4:1
28.06 (Pátek)106718:15ALK VépitciMOPRATES0:5 (K)
Muži HOBBY - HOB D
27.06 (Čtvrtek)106813:30BushBandIBK BratwurstersHAT1:3
27.06 (Čtvrtek)106913:30FBK Beraní BrnoFBC TIGERS PORUBA z.s.STA4:8
27.06 (Čtvrtek)107118:15FBC TIGERS PORUBA z.s.BushBandSTA5:1
27.06 (Čtvrtek)107021:15Shooters BetaFBK Beraní BrnoSTA7:3
28.06 (Pátek)107212:00Shooters BetaIBK BratwurstersHAT2:2
28.06 (Pátek)107312:00FBK Beraní BrnoBushBandSTA4:2
28.06 (Pátek)107416:45IBK BratwurstersFBC TIGERS PORUBA z.s.VUT II2:1
28.06 (Pátek)107517:30BushBandShooters BetaVUT II2:4
28.06 (Pátek)107619:45FBC TIGERS PORUBA z.s.Shooters BetaTES4:3
28.06 (Pátek)107720:30IBK BratwurstersFBK Beraní BrnoTES5:4
Muži HOBBY - HOB E
27.06 (Čtvrtek)107914:15Veterans of Valmezflorbalisti.CBSTA3:1
27.06 (Čtvrtek)108019:00Wubdagogs Ostravaflorbalisti.CBHAT1:6
27.06 (Čtvrtek)108119:00FBK VIKINGSAIK KladnoSTA5:8
27.06 (Čtvrtek)107821:15FBK VIKINGSWubdagogs OstravaTES4:3
28.06 (Pátek)108209:30Wubdagogs OstravaVeterans of ValmezSTA3:6
28.06 (Pátek)108310:15florbalisti.CBAIK KladnoVUT II1:3
28.06 (Pátek)108412:45Veterans of ValmezFBK VIKINGSVUT II7:2
28.06 (Pátek)108513:30AIK KladnoWubdagogs OstravaVUT II1:2
28.06 (Pátek)108618:15AIK KladnoVeterans of ValmezVUT II2:2
28.06 (Pátek)108719:00florbalisti.CBFBK VIKINGSVUT II3:3
Muži HOBBY - HOB F
27.06 (Čtvrtek)108815:00Makakové ApolloFlamingos BrnoHAT4:12
27.06 (Čtvrtek)108915:001.FBC Sokol HusoviceTJ Sokol ŠenovSTA4:8
27.06 (Čtvrtek)109019:45TJ Sokol ŠenovGangBand ChodovaciHAT7:3
27.06 (Čtvrtek)109121:15Flamingos Brno1.FBC Sokol HusoviceHAT17:0
28.06 (Pátek)109211:00TJ Sokol ŠenovMakakové ApolloTES4:5
28.06 (Pátek)109311:00GangBand Chodovaci1.FBC Sokol HusoviceVUT II4:1
28.06 (Pátek)109414:151.FBC Sokol HusoviceMakakové ApolloVUT II2:8
28.06 (Pátek)109515:00GangBand ChodovaciFlamingos BrnoHAT0:13
28.06 (Pátek)109619:45Makakové ApolloGangBand ChodovaciSTA9:4
28.06 (Pátek)109720:30Flamingos BrnoTJ Sokol ŠenovHAT6:0
Muži HOBBY - HOB G
27.06 (Čtvrtek)109813:30Ani Ne ModraMegszentségteleníthetetlenségeskedéseitekértTES5:0 (K)
27.06 (Čtvrtek)109914:15FBC Hradec nad MoravicíCentral gang ValmezTES15:1
27.06 (Čtvrtek)110118:15Central gang ValmezAni Ne ModraHAT3:7
27.06 (Čtvrtek)110019:45Torpedo ATTEFBC Hradec nad MoravicíSTA3:6
28.06 (Pátek)110211:00Torpedo ATTEMegszentségteleníthetetlenségeskedéseitekértHAT5:0 (K)
28.06 (Pátek)110311:00FBC Hradec nad MoravicíAni Ne ModraSTA4:2
28.06 (Pátek)110415:00MegszentségteleníthetetlenségeskedéseitekértCentral gang ValmezSTA0:5 (K)
28.06 (Pátek)110516:00Ani Ne ModraTorpedo ATTEVUT II9:2
28.06 (Pátek)110619:45Central gang ValmezTorpedo ATTEVUT II4:5
28.06 (Pátek)110720:30MegszentségteleníthetetlenségeskedéseitekértFBC Hradec nad MoravicíVUT II0:5 (K)
Muži HOBBY - HOB H
27.06 (Čtvrtek)110815:00FK SýrovéMožná přijde i kouzelníkTES5:6
27.06 (Čtvrtek)110916:00Holubice HicFlashingTES2:13
27.06 (Čtvrtek)111019:00CannibalsHolubice HicTES12:4
27.06 (Čtvrtek)111119:45FlashingFK SýrovéTES7:5
28.06 (Pátek)111208:45Možná přijde i kouzelníkHolubice HicVUT II12:2
28.06 (Pátek)111309:30FlashingCannibalsVUT II5:1
28.06 (Pátek)111412:00Holubice HicFK SýrovéTES2:11
28.06 (Pátek)111512:00CannibalsMožná přijde i kouzelníkVUT II6:6
28.06 (Pátek)111615:00Možná přijde i kouzelníkFlashingTES5:5
28.06 (Pátek)111715:00FK SýrovéCannibalsVUT II1:6
muži HOBBY VETERAN 35 - VET
28.06 (Pátek)100816:00BushBand 35+Gorenje SenecSTA7:0
28.06 (Pátek)100916:00HaluzářiSparta KošiceHAT3:2
28.06 (Pátek)101016:00Green Dreams old boysHrajeme pro radost a žízeň florbal team BrnoTES13:1
28.06 (Pátek)101119:00Gorenje SenecHaluzářiHAT0:10
28.06 (Pátek)101219:00Sparta KošiceHrajeme pro radost a žízeň florbal team BrnoSTA10:0
28.06 (Pátek)101319:00Green Dreams old boysBushBand 35+TES4:3
29.06 (Sobota)101410:45Sparta KošiceGorenje SenecSTA10:0
29.06 (Sobota)101510:45HaluzářiGreen Dreams old boysHAT5:3
29.06 (Sobota)101610:45BushBand 35+Hrajeme pro radost a žízeň florbal team BrnoTES6:3
29.06 (Sobota)101714:30BushBand 35+HaluzářiHAT2:5
29.06 (Sobota)101814:30Gorenje SenecHrajeme pro radost a žízeň florbal team BrnoSTA3:7
29.06 (Sobota)101914:30Green Dreams old boysSparta KošiceTES6:5
29.06 (Sobota)102018:30Gorenje SenecGreen Dreams old boysSTA1:7
29.06 (Sobota)102118:30Sparta KošiceBushBand 35+TES7:2
29.06 (Sobota)102218:30HaluzářiHrajeme pro radost a žízeň florbal team BrnoHAT8:2
Muži PRO - PRO A
27.06 (Čtvrtek)115913:30AtlasMäärin kilpikonnatVUT II6:3
27.06 (Čtvrtek)116013:30Olymp FlorbalPromarněný talentMAL1:1
27.06 (Čtvrtek)116217:30Määrin kilpikonnatPromarněný talentVUT II6:2
27.06 (Čtvrtek)116317:30Olymp FlorbalFake BakersMAL2:1
28.06 (Pátek)116508:45AtlasOlymp FlorbalMAL0:1
28.06 (Pátek)116608:45Fake BakersPromarněný talentSPP1:4
28.06 (Pátek)116715:00Fake BakersAtlasVUT I3:1
28.06 (Pátek)116915:00Olymp FlorbalMäärin kilpikonnatMAL2:0
28.06 (Pátek)117119:00Määrin kilpikonnatFake BakersVET1:1
28.06 (Pátek)117219:00AtlasPromarněný talentMAL2:2
Muži PRO - PRO B
27.06 (Čtvrtek)117314:15IBK Lightning BallFSK BÍLOVICE SNEJKSVUT I3:4
27.06 (Čtvrtek)117414:15FJK BALCARKARybičky jsou fajnVUT II6:3
27.06 (Čtvrtek)117618:15FSK BÍLOVICE SNEJKSFJK BALCARKAVUT I4:2
27.06 (Čtvrtek)117818:15Tatran SelectionIBK Lightning BallMAL5:0
28.06 (Pátek)117909:30Rybičky jsou fajnFSK BÍLOVICE SNEJKSVET0:0
28.06 (Pátek)118009:30FJK BALCARKATatran SelectionMAL1:2
28.06 (Pátek)118216:00IBK Lightning BallFJK BALCARKAVUT I2:2
28.06 (Pátek)118416:00Tatran SelectionRybičky jsou fajnMAL3:3
28.06 (Pátek)118519:45FSK BÍLOVICE SNEJKSTatran SelectionVUT I2:3
28.06 (Pátek)118619:45Rybičky jsou fajnIBK Lightning BallVET1:2
Muži PRO - PRO C
27.06 (Čtvrtek)118817:30IBK MajmunHeineberg AIKSPP3:1
27.06 (Čtvrtek)118918:15ABUS Gastro RančířovSUD Brick by BrickSPP3:5
27.06 (Čtvrtek)119019:45Technické službyIBK MajmunVUT II2:6
27.06 (Čtvrtek)119120:30Heineberg AIKABUS Gastro RančířovSPP2:0
28.06 (Pátek)119208:45SUD Brick by BrickHeineberg AIKVUT I4:1
28.06 (Pátek)119309:30ABUS Gastro RančířovTechnické službyVUT I3:0
28.06 (Pátek)119412:45IBK MajmunABUS Gastro RančířovVUT I1:1
28.06 (Pátek)119512:45Technické službySUD Brick by BrickVET1:5
28.06 (Pátek)119620:30Heineberg AIKTechnické službyVUT I7:2
28.06 (Pátek)119720:30SUD Brick by BrickIBK MajmunVET4:2
Muži PRO - PRO D
27.06 (Čtvrtek)119813:30PCB Fuj AlkoholtjuprsSPP3:5
27.06 (Čtvrtek)119914:15Spojené SílySmädná HovädaSPP5:0
27.06 (Čtvrtek)120019:45tjuprsSmädná HovädaVUT I6:3
27.06 (Čtvrtek)120119:45PCB Fuj AlkoholKladenský expresSPP2:4
28.06 (Pátek)120212:00Spojené SílyPCB Fuj AlkoholVUT I6:2
28.06 (Pátek)120312:00Kladenský exprestjuprsSPP1:2
28.06 (Pátek)120418:15Smädná HovädaKladenský expresSPP0:4
28.06 (Pátek)120518:15tjuprsSpojené SílyVET2:4
28.06 (Pátek)120620:30Kladenský expresSpojené SílySPP5:2
28.06 (Pátek)120720:30Smädná HovädaPCB Fuj AlkoholMAL4:3
Muži PRO - PRO E
27.06 (Čtvrtek)120815:00Divizní smradLegie ZkázyVUT I11:2
27.06 (Čtvrtek)120915:00K1 Florbal ŽideniceFbC Panthers PohořeliceVUT II3:4
27.06 (Čtvrtek)121019:00U Čápa TeamK1 Florbal ŽideniceMAL0:5 (K)
27.06 (Čtvrtek)121119:00FbC Panthers PohořeliceDivizní smradVUT I4:9
28.06 (Pátek)121212:00Legie ZkázyFbC Panthers PohořeliceMAL0:9
28.06 (Pátek)121312:00Divizní smradU Čápa TeamVET5:0 (K)
28.06 (Pátek)121415:00K1 Florbal ŽideniceDivizní smradSPP4:5
28.06 (Pátek)121516:00U Čápa TeamLegie ZkázySPP0:5 (K)
28.06 (Pátek)121619:00FbC Panthers PohořeliceU Čápa TeamSPP5:0 (K)
28.06 (Pátek)121719:45Legie ZkázyK1 Florbal ŽideniceSPP2:10
Muži PRO - PRO F
27.06 (Čtvrtek)121815:00Braničtí rytířiTvoje MámaMAL7:4
27.06 (Čtvrtek)121915:00Byt U Obrácené klikyŽKCHCHSPP2:0
27.06 (Čtvrtek)122019:00UKA BANCEKByt U Obrácené klikyVUT II6:1
27.06 (Čtvrtek)122119:45ŽKCHCHBraničtí rytířiMAL2:10
28.06 (Pátek)122212:45Tvoje MámaŽKCHCHMAL12:1
28.06 (Pátek)122312:45Braničtí rytířiUKA BANCEKSPP3:0
28.06 (Pátek)122418:15Byt U Obrácené klikyBraničtí rytířiMAL2:5
28.06 (Pátek)122518:15UKA BANCEKTvoje MámaVUT I2:4
28.06 (Pátek)122621:15ŽKCHCHUKA BANCEKVUT I2:4
28.06 (Pátek)122721:15Tvoje MámaByt U Obrácené klikyVET1:0
DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI