Nastavení výpisu zapasů bylo uvedeno do základního nastavení
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Seznam zápasů

Kategorie: Den: Tým:
Hala:
Playoff: AnoNePůvodní zobrazení seznamu zápasů
Den č. Ano Tým 1 Tým 2 Hala Výsledek LIVE
Dorostenci BU17 - DA
20.06 (Čtvrtek)41015:45Kanonýři Kladno AVYSOČINA CREWVOD11:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)41116:30Maskantje B17Zlín LionsVOD16:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)41221:15Floorball Club FALCONMaskantje B17VET0:6LIVE
20.06 (Čtvrtek)41321:15VYSOČINA CREWZlín LionsMAL2:3LIVE
21.06 (Pátek)41412:00Floorball Club FALCONZlín LionsVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)41512:45Maskantje B17Kanonýři Kladno AVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)41617:30Floorball Club FALCONVYSOČINA CREWBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)41717:30Kanonýři Kladno AZlín LionsSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)41821:15Floorball Club FALCONKanonýři Kladno ABOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)41921:15Maskantje B17VYSOČINA CREWSPPN.ALIVE
Dorostenci BU17 - DB
20.06 (Čtvrtek)42012:45Fbc AligatorsSokol Brno I EMKOCase GulliversBOH3:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)42112:45Hippos Žďár n. S.TJ TurnovSPP7:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)42217:30DDM HORNÍ POČERNICE ORKAHippos Žďár n. S.SPP4:10LIVE
20.06 (Čtvrtek)42317:30Sokol Brno I EMKOCase GulliversTJ TurnovVOD11:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)42919:45DDM HORNÍ POČERNICE ORKAFbc AligatorsVOD12:5LIVE
21.06 (Pátek)42408:45DDM HORNÍ POČERNICE ORKATJ TurnovBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)42508:45Hippos Žďár n. S.Fbc AligatorsSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)42613:30DDM HORNÍ POČERNICE ORKASokol Brno I EMKOCase GulliversSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)42713:30Fbc AligatorsTJ TurnovVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)42818:15Hippos Žďár n. S.Sokol Brno I EMKOCase GulliversVOD1N.ALIVE
Dorostenci BU17 - DC
20.06 (Čtvrtek)43013:30Bulldogs Brno BlackGoGo Horšovký TýnBOH4:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)43113:30FLORBAL VSETÍNTurbošneci PohořeliceSPP5:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)43218:15GoGo Horšovký TýnTurbošneci PohořeliceBOH6:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)43318:15BLACK ANGELSFLORBAL VSETÍNSPP3:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)43920:30BLACK ANGELSBulldogs Brno BlackVOD12:2LIVE
21.06 (Pátek)43409:30BLACK ANGELSTurbošneci PohořeliceBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)43509:30FLORBAL VSETÍNBulldogs Brno BlackSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)43614:15BLACK ANGELSGoGo Horšovký TýnBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)43714:15Bulldogs Brno BlackTurbošneci PohořeliceSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)43819:00FLORBAL VSETÍNGoGo Horšovký TýnBOHN.ALIVE
Dorostenci BU17 - DD
20.06 (Čtvrtek)44012:45K1 Florbal ŽideniceIBK Södra BöhmenVOD12:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)44113:30Bulldogs Brno OrangeS.K. P.E.M.A. OPAVAVOD15:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)44218:15Bulldogs Brno OrangeK1 Florbal ŽideniceVOD13:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)44319:00Panthers PrahaS.K. P.E.M.A. OPAVAVOD18:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)44921:15IBK Södra BöhmenPanthers PrahaVOD13:4LIVE
21.06 (Pátek)44408:45Bulldogs Brno OrangeIBK Södra BöhmenVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)44509:30K1 Florbal ŽidenicePanthers PrahaVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)44615:00IBK Södra BöhmenS.K. P.E.M.A. OPAVASPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)44715:00Bulldogs Brno OrangePanthers PrahaBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)44819:00K1 Florbal ŽideniceS.K. P.E.M.A. OPAVASPPN.ALIVE
Dorostenci BU17 - DE
20.06 (Čtvrtek)45014:15FBC LipníkASK Lovosice LFPBOH4:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)45114:151. FBC Sokol HusoviceTechnology Florbal MBSPP1:8LIVE
20.06 (Čtvrtek)45219:001. FBC Sokol HusoviceFBC LipníkBOH0:6LIVE
20.06 (Čtvrtek)45319:00Sokol SyroviceTechnology Florbal MBSPP0:17LIVE
21.06 (Pátek)45410:151. FBC Sokol HusoviceASK Lovosice LFPBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)45510:15FBC LipníkSokol SyroviceSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)45614:15ASK Lovosice LFPTechnology Florbal MBVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)45715:001. FBC Sokol HusoviceSokol SyroviceVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)45819:00ASK Lovosice LFPSokol SyroviceVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)45919:45FBC LipníkTechnology Florbal MBVOD1N.ALIVE
Dorostenci BU17 - DF
20.06 (Čtvrtek)46015:00Sk JihlavaFBC SLAVKOVBOH2:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)46115:00FBC Česká LípaSokol PardubiceSPP3:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)46219:45FBC Česká LípaSk JihlavaBOH8:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)46319:45SKVSokol PardubiceSPP1:1LIVE
21.06 (Pátek)46411:00FBC Česká LípaFBC SLAVKOVBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)46511:00Sk JihlavaSKVSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)46616:00FBC SLAVKOVSokol PardubiceBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)46716:00FBC Česká LípaSKVSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)46819:45FBC SLAVKOVSKVBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)46919:45Sk JihlavaSokol PardubiceSPPN.ALIVE
Dorostenci BU17 - DG
20.06 (Čtvrtek)47014:15FBK Atlas BlanskoFBC HRANICEVOD12:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)47115:00FBC DragonsTatran StřešoviceVOD12:8LIVE
20.06 (Čtvrtek)47220:30FBC DragonsFBK Atlas BlanskoBOH5:6LIVE
20.06 (Čtvrtek)47320:30ŠK Victory Stars Dubnica nad VáhomTatran StřešoviceSPP1:8LIVE
21.06 (Pátek)47410:15FBC DragonsFBC HRANICEVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)47511:00FBK Atlas BlanskoŠK Victory Stars Dubnica nad VáhomVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)47616:45FBC HRANICETatran StřešoviceBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)47716:45FBC DragonsŠK Victory Stars Dubnica nad VáhomSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)47820:30FBC HRANICEŠK Victory Stars Dubnica nad VáhomBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)47920:30FBK Atlas BlanskoTatran StřešoviceSPPN.ALIVE
Dorostenci BU17 - DH
20.06 (Čtvrtek)48015:45Florbal ÚstíFBC SlováckoBOH0:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)48115:45ACEMA Sparta Praha UnypTeam Austria 17SPP6:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)48221:15ACEMA Sparta Praha UnypFlorbal ÚstíBOH6:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)48321:15SK Juvenis PřibyslavTeam Austria 17SPP3:3LIVE
21.06 (Pátek)48412:00ACEMA Sparta Praha UnypFBC SlováckoBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)48512:00Florbal ÚstíSK Juvenis PřibyslavSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)48616:00FBC SlováckoTeam Austria 17VOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)48716:45ACEMA Sparta Praha UnypSK Juvenis PřibyslavVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)48820:30FBC SlováckoSK Juvenis PřibyslavVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)48921:15Florbal ÚstíTeam Austria 17VOD1N.ALIVE
Dorostenci BU17 - DJ
20.06 (Čtvrtek)49012:00PANTHERS OTROKOVICEPanthers Praha BBOH7:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)49112:00Hornets BrnoOmítky ChomutovSPP0:5 (K)LIVE
20.06 (Čtvrtek)49212:00FBC LiberecFBŠ Hummel Hattrick BrnoVOD11:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)49316:30FBC LiberecHornets BrnoBOH5:0 (K)LIVE
20.06 (Čtvrtek)49416:30FBŠ Hummel Hattrick BrnoPANTHERS OTROKOVICESPP0:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)49517:30Omítky ChomutovPanthers Praha BBOH5:1LIVE
21.06 (Pátek)49608:00FBŠ Hummel Hattrick BrnoPanthers Praha BBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)49708:00FBC LiberecOmítky ChomutovSPPN.ALIVE
21.06 (Pátek)49808:00Hornets BrnoPANTHERS OTROKOVICEVOD10:5 (K)LIVE
21.06 (Pátek)49912:45FBC LiberecPANTHERS OTROKOVICEBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)50012:45Hornets BrnoPanthers Praha BSPP0:5 (K)LIVE
21.06 (Pátek)50113:30FBŠ Hummel Hattrick BrnoOmítky ChomutovBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)50217:30FBC LiberecPanthers Praha BVOD1N.ALIVE
21.06 (Pátek)50318:15Omítky ChomutovPANTHERS OTROKOVICEBOHN.ALIVE
21.06 (Pátek)50418:15FBŠ Hummel Hattrick BrnoHornets BrnoSPP5:0 (K)LIVE
Dorostenky GU17 - GDA
20.06 (Čtvrtek)29215:00FBC Pitbullky KolínFlorbal Ústí GirlsCAM1:6LIVE
20.06 (Čtvrtek)29315:45FBŠ JihlavaSKVCAM3:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)29419:45Bulldogs BrnoFBŠ JihlavaCAM2:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)29520:30Florbal Ústí GirlsSKVCAM5:0LIVE
21.06 (Pátek)29609:30Bulldogs BrnoSKVCAMN.ALIVE
21.06 (Pátek)29710:15FBŠ JihlavaFBC Pitbullky KolínCAMN.ALIVE
21.06 (Pátek)29816:45Bulldogs BrnoFlorbal Ústí GirlsAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)29916:45FBC Pitbullky KolínSKVCAMN.ALIVE
21.06 (Pátek)30020:30Bulldogs BrnoFBC Pitbullky KolínCAMN.ALIVE
21.06 (Pátek)30121:15FBŠ JihlavaFlorbal Ústí GirlsCAMN.ALIVE
Dorostenky GU17 - GDB
20.06 (Čtvrtek)30215:00Kanonýři Kladno StřelciTJ Znojmo LAUFEN CZAUT1:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)30315:45Sk JeMoBuZlín LionsAUT2:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)30421:15Ivanti Tigers Jižní MěstoSk JeMoBuAUT3:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)30521:15TJ Znojmo LAUFEN CZZlín LionsCAM3:1LIVE
21.06 (Pátek)30611:00Ivanti Tigers Jižní MěstoZlín LionsCAMN.ALIVE
21.06 (Pátek)30712:00Sk JeMoBuKanonýři Kladno StřelciCAMN.ALIVE
21.06 (Pátek)30817:30Ivanti Tigers Jižní MěstoTJ Znojmo LAUFEN CZCAMN.ALIVE
21.06 (Pátek)30918:15Kanonýři Kladno StřelciZlín LionsCAMN.ALIVE
21.06 (Pátek)31020:30Ivanti Tigers Jižní MěstoKanonýři Kladno StřelciAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)31121:15Sk JeMoBuTJ Znojmo LAUFEN CZAUTN.ALIVE
Elevové BU11 - EA
20.06 (Čtvrtek)5712:001. FBK Rožnov p.R.FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueTES3:10LIVE
20.06 (Čtvrtek)5812:00Torpedo HavířovSokol Brno I EMKOCase Gullivers ASTA3:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)5912:45Prague TigersTJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYTES13:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)6017:301. FBK Rožnov p.R.Torpedo HavířovSTA2:13LIVE
20.06 (Čtvrtek)6118:15FBŠ Hummel Hattrick Brno BluePrague TigersMOR5:6LIVE
20.06 (Čtvrtek)6218:15Sokol Brno I EMKOCase Gullivers ATJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYKOU7:3LIVE
21.06 (Pátek)6308:001. FBK Rožnov p.R.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers ATESN.ALIVE
21.06 (Pátek)6408:00FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueTJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)6508:00Torpedo HavířovPrague TigersSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)6612:451. FBK Rožnov p.R.Prague TigersTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)6712:45Torpedo HavířovTJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)6812:45FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueSokol Brno I EMKOCase Gullivers AHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)6916:451. FBK Rožnov p.R.TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)7017:00Sokol Brno I EMKOCase Gullivers APrague TigersKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)7117:00FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueTorpedo HavířovMORN.ALIVE
Elevové BU11 - EB
20.06 (Čtvrtek)7212:45Florbal HolešovKanonýři Kladno StřelciSTA13:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)7313:30Bulldogs BrnoFBC Česká LípaSTA6:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)7418:15Kanonýři Kladno StřelciTatran Střešovice RedTES2:18LIVE
20.06 (Čtvrtek)7518:15Bulldogs BrnoFlorbal HolešovSTA5:1LIVE
21.06 (Pátek)7608:45Bulldogs BrnoTatran Střešovice RedTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)7708:45Florbal HolešovFBC Česká LípaSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)7812:00Bulldogs BrnoKanonýři Kladno StřelciSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)7913:30FBC Česká LípaTatran Střešovice RedHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)8017:45FBC Česká LípaKanonýři Kladno StřelciMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)8117:45Florbal HolešovTatran Střešovice RedKOUN.ALIVE
Elevové BU11 - EC
20.06 (Čtvrtek)8213:30FbC Coyotes JablunkovK1 Florbal ŽideniceTES19:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)8314:15ATU Košice florbalový klubBLACK ANGELS 2009TES5:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)8419:00K1 Florbal ŽideniceTatran Střešovice BlackMOR3:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)8519:00ATU Košice florbalový klubFbC Coyotes JablunkovKOU4:5LIVE
21.06 (Pátek)8608:45ATU Košice florbalový klubTatran Střešovice BlackHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)8709:30FbC Coyotes JablunkovBLACK ANGELS 2009HATN.ALIVE
21.06 (Pátek)8813:30ATU Košice florbalový klubK1 Florbal ŽideniceTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)8913:30BLACK ANGELS 2009Tatran Střešovice BlackSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)9018:30BLACK ANGELS 2009K1 Florbal ŽideniceMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)9118:30FbC Coyotes JablunkovTatran Střešovice BlackKOUN.ALIVE
Elevové BU11 - ED
20.06 (Čtvrtek)9214:15BLACK ANGELS 2008FBC PlzeňSTA7:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)9315:001. SC TEMPISH VítkoviceACEMA Sparta PrahaSTA6:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)9419:00FBC PlzeňSokol Brno I EMKOCase Gullivers BTES6:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)9519:001. SC TEMPISH VítkoviceBLACK ANGELS 2008STA9:3LIVE
21.06 (Pátek)9609:301. SC TEMPISH VítkoviceSokol Brno I EMKOCase Gullivers BSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)9709:30BLACK ANGELS 2008ACEMA Sparta PrahaTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)9814:151. SC TEMPISH VítkoviceFBC PlzeňTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)9915:00ACEMA Sparta PrahaSokol Brno I EMKOCase Gullivers BTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)10018:15ACEMA Sparta PrahaFBC PlzeňTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)10119:00BLACK ANGELS 2008Sokol Brno I EMKOCase Gullivers BTESN.ALIVE
Elevové BU11 - EE
20.06 (Čtvrtek)10215:00Florbalová škola PlzeňPanthers PrahaTES17:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)10315:45FBC DDM Kati KadaňFBŠ Hummel Hattrick Brno BlackTES14:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)10419:45FBC DDM Kati KadaňTroopers BlackKOU3:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)10519:45Florbalová škola PlzeňFBŠ Hummel Hattrick Brno BlackMOR19:1LIVE
21.06 (Pátek)10610:15Panthers PrahaTroopers BlackTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)10710:15FBC DDM Kati KadaňFlorbalová škola PlzeňSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)10816:15FBC DDM Kati KadaňPanthers PrahaKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)10916:15FBŠ Hummel Hattrick Brno BlackTroopers BlackMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)11019:15FBŠ Hummel Hattrick Brno BlackPanthers PrahaKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)11119:15Florbalová škola PlzeňTroopers BlackMORN.ALIVE
Elevové BU11 - EF
20.06 (Čtvrtek)11215:45ŠSK Očov HodonínTechnology Florbal MBSTA8:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)11316:45Gepardi DDM Helceletka BrnoGoGo Horšovký TýnSTA6:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)11419:45Technology Florbal MBTroopers WhiteTES2:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)11519:45Gepardi DDM Helceletka BrnoŠSK Očov HodonínSTA1:8LIVE
21.06 (Pátek)11610:15Gepardi DDM Helceletka BrnoTroopers WhiteHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)11711:00ŠSK Očov HodonínGoGo Horšovký TýnSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)11816:00Gepardi DDM Helceletka BrnoTechnology Florbal MBHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)11916:00GoGo Horšovký TýnTroopers WhiteTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)12020:00GoGo Horšovký TýnTechnology Florbal MBMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)12120:00ŠSK Očov HodonínTroopers WhiteKOUN.ALIVE
Elevové BU11 - EG
20.06 (Čtvrtek)12216:45FC Bučis TeamFlorbalový klub AS TrenčínTES0:12LIVE
20.06 (Čtvrtek)12317:30FBC ČPP Bystroň Group OstravaFBC SLAVKOVTES5:0 (K)LIVE
20.06 (Čtvrtek)12419:45Florbalový klub AS TrenčínHornets BrnoHAT10:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)12519:45FBC ČPP Bystroň Group OstravaFC Bučis TeamSTN11:2LIVE
21.06 (Pátek)12611:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaHornets BrnoTESN.ALIVE
21.06 (Pátek)12712:00FC Bučis TeamFBC SLAVKOVTES5:0 (K)LIVE
21.06 (Pátek)12816:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaFlorbalový klub AS TrenčínSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)12917:30FBC SLAVKOVHornets BrnoTES0:5 (K)LIVE
21.06 (Pátek)13019:45FBC SLAVKOVFlorbalový klub AS TrenčínTES0:5 (K)LIVE
21.06 (Pátek)13119:45FC Bučis TeamHornets BrnoSTAN.ALIVE
Junioři BU19 - JA
20.06 (Čtvrtek)50512:45FBS OlomoucSFK Kozel PočeniceTUR4:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)50613:30Hornets BrnoTatran StřešoviceTUR3:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)50718:15BLACK ANGELS 2000Hornets BrnoVOD22:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)50818:15SFK Kozel PočeniceTatran StřešoviceTUR0:10LIVE
21.06 (Pátek)50908:45BLACK ANGELS 2000Tatran StřešoviceMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)51008:45Hornets BrnoFBS OlomoucVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)51112:45BLACK ANGELS 2000SFK Kozel PočeniceMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)51212:45FBS OlomoucTatran StřešoviceVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)51317:30BLACK ANGELS 2000FBS OlomoucVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)51417:30Hornets BrnoSFK Kozel PočeniceTURN.ALIVE
Junioři BU19 - JB
20.06 (Čtvrtek)51513:30BLACK ANGELS 2001FBK Atlas BlanskoVOD27:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)51614:15FBC LiberecFloorball Club FALCONVOD21:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)51719:00ASK Lovosice LFPFBC LiberecVOD22:9LIVE
20.06 (Čtvrtek)51819:00FBK Atlas BlanskoFloorball Club FALCONTUR3:6LIVE
21.06 (Pátek)51908:45ASK Lovosice LFPFloorball Club FALCONTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)52009:30FBC LiberecBLACK ANGELS 2001TURN.ALIVE
21.06 (Pátek)52114:15ASK Lovosice LFPFBK Atlas BlanskoTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)52215:00BLACK ANGELS 2001Floorball Club FALCONTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)52319:00ASK Lovosice LFPBLACK ANGELS 2001MALN.ALIVE
21.06 (Pátek)52419:00FBC LiberecFBK Atlas BlanskoVOD2N.ALIVE
Junioři BU19 - JC
20.06 (Čtvrtek)52514:15FBŠ Hummel Hattrick BrnoIBK Södra BöhmenTUR0:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)52615:00FC Bučis TeamPSKC OkříškyTUR2:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)52719:45FbC AligatorsFC Bučis TeamVOD21:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)52819:45IBK Södra BöhmenPSKC OkříškyTUR8:1LIVE
21.06 (Pátek)52909:30FbC AligatorsPSKC OkříškyMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)53009:30FC Bučis TeamFBŠ Hummel Hattrick BrnoVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)53114:15FbC AligatorsIBK Södra BöhmenMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)53214:15FBŠ Hummel Hattrick BrnoPSKC OkříškyVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)53319:00FbC AligatorsFBŠ Hummel Hattrick BrnoTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)53419:45FC Bučis TeamIBK Södra BöhmenTURN.ALIVE
Junioři BU19 - JD
20.06 (Čtvrtek)53515:00Bulldogs BrnoFBK DevilsVOD23:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)53615:45FBC TJ Sokol Frenštát p.R.Wizards DDM Praha 10VOD23:10LIVE
20.06 (Čtvrtek)53720:30Black DevilsFBC TJ Sokol Frenštát p.R.VOD25:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)53820:30FBK DevilsWizards DDM Praha 10TUR3:4LIVE
21.06 (Pátek)53910:15Black DevilsWizards DDM Praha 10MALN.ALIVE
21.06 (Pátek)54010:15FBC TJ Sokol Frenštát p.R.Bulldogs BrnoVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)54115:00Black DevilsFBK DevilsMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)54215:00Bulldogs BrnoWizards DDM Praha 10VOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)54319:45Black DevilsBulldogs BrnoMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)54419:45FBC TJ Sokol Frenštát p.R.FBK DevilsVOD2N.ALIVE
Junioři BU19 - JE
20.06 (Čtvrtek)54515:45Fbc Frýdek-MístekPrague TigersTUR0:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)54616:30FBC Pitbulls KolínTroopersTUR4:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)54721:15FBC DCFBC Pitbulls KolínVOD23:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)54821:15Prague TigersTroopersTUR10:1LIVE
21.06 (Pátek)54910:15FBC DCTroopersTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)55011:00FBC Pitbulls KolínFbc Frýdek-MístekTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)55116:00FBC DCPrague TigersMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)55216:00Fbc Frýdek-MístekTroopersVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)55320:30FBC DCFbc Frýdek-MístekMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)55420:30FBC Pitbulls KolínPrague TigersVOD2N.ALIVE
Junioři BU19 - JF
20.06 (Čtvrtek)55512:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversSokol PardubiceVOD24:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)55612:00FLORBAL JABLONECFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueTUR2:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)55712:45BLACK ANGELS WHITEFBC DROŽDÍNVOD20:5 (K)LIVE
20.06 (Čtvrtek)55816:30BLACK ANGELS WHITEFLORBAL JABLONECVOD20:5 (K)LIVE
20.06 (Čtvrtek)55917:30FBC DROŽDÍNSokol Brno I EMKOCase GulliversVOD21:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)56017:30FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueSokol PardubiceTUR3:2LIVE
21.06 (Pátek)56108:00FBC DROŽDÍNSokol PardubiceMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)56208:00BLACK ANGELS WHITEFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueVOD20:5 (K)LIVE
21.06 (Pátek)56308:00FLORBAL JABLONECSokol Brno I EMKOCase GulliversTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)56413:30BLACK ANGELS WHITESokol Brno I EMKOCase GulliversMAL0:5 (K)LIVE
21.06 (Pátek)56513:30FLORBAL JABLONECSokol PardubiceVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)56613:30FBC DROŽDÍNFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)56718:15BLACK ANGELS WHITESokol PardubiceMAL0:5 (K)LIVE
21.06 (Pátek)56818:15FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueSokol Brno I EMKOCase GulliversVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)56918:15FBC DROŽDÍNFLORBAL JABLONECTURN.ALIVE
Juniorky GU19 - GJA
20.06 (Čtvrtek)57012:00FbŠ BohemiansMajestic LlamasMAL0:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)57216:30BLACK ANGELSK1 Florbal ŽideniceMAL1:2LIVE
21.06 (Pátek)57511:00K1 Florbal ŽideniceFbŠ BohemiansVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)57616:00BLACK ANGELSMajestic LlamasCAMN.ALIVE
21.06 (Pátek)57820:30BLACK ANGELSFbŠ BohemiansTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)57921:15K1 Florbal ŽideniceMajestic LlamasTURN.ALIVE
Juniorky GU19 - GJB
20.06 (Čtvrtek)58018:151. SC TEMPISH VítkoviceBlack Devils - GirlsMAL4:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)58119:00Sk JihlavaPanthers PrahaMAL0:5LIVE
21.06 (Pátek)58212:001. SC TEMPISH VítkoviceSk JihlavaTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)58312:45Black Devils - GirlsPanthers PrahaTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)58416:451. SC TEMPISH VítkovicePanthers PrahaMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)58516:45Sk JihlavaBlack Devils - GirlsVOD2N.ALIVE
Juniorky GU19 - GJC
20.06 (Čtvrtek)58619:45FBŠ JihlavaIBK GatoradeMAL5:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)58720:30Panthers Praha BTatran StřešoviceMAL0:6LIVE
21.06 (Pátek)58812:00FBŠ JihlavaPanthers Praha BMALN.ALIVE
21.06 (Pátek)58912:00IBK GatoradeTatran StřešoviceVOD2N.ALIVE
21.06 (Pátek)59016:45FBŠ JihlavaTatran StřešoviceTURN.ALIVE
21.06 (Pátek)59117:30Panthers Praha BIBK GatoradeMALN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MA
20.06 (Čtvrtek)13212:00FBC Česká LípaKanonýři Kladno StřelciHAT9:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)13312:00FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueTatran Střešovice BlackSTN4:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)13415:001. SC TEMPISH VítkoviceFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueBOH26:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)13515:00Kanonýři Kladno StřelciTatran Střešovice BlackCEJ2:6LIVE
20.06 (Čtvrtek)14117:301. SC TEMPISH VítkoviceFBC Česká LípaBOH215:4LIVE
21.06 (Pátek)13608:001. SC TEMPISH VítkoviceTatran Střešovice BlackSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)13708:00FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueFBC Česká LípaBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)13813:30FBC Česká LípaTatran Střešovice BlackSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)13913:301. SC TEMPISH VítkoviceKanonýři Kladno StřelciBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)14018:15FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueKanonýři Kladno StřelciSTAN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MB
20.06 (Čtvrtek)14212:00Snipers Třebíč bílíŠSK Očov HodonínBOH21:10LIVE
20.06 (Čtvrtek)14312:00FAT PIPE FLORBAL CHODOVTorpedo HavířovCEJ0:13LIVE
20.06 (Čtvrtek)14415:45BLACK ANGELS 2007FAT PIPE FLORBAL CHODOVHAT5:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)14515:45ŠSK Očov HodonínTorpedo HavířovSTN7:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)15118:15BLACK ANGELS 2007Snipers Třebíč bílíAUT3:4LIVE
21.06 (Pátek)14608:45BLACK ANGELS 2007Torpedo HavířovSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)14708:45FAT PIPE FLORBAL CHODOVSnipers Třebíč bílíBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)14813:30Snipers Třebíč bílíTorpedo HavířovCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)14913:30BLACK ANGELS 2007ŠSK Očov HodonínAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)15018:15FAT PIPE FLORBAL CHODOVŠSK Očov HodonínHATN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MC
20.06 (Čtvrtek)15212:00FBC SLOVÁCKOSnipers Třebíč modříAUT14:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)15312:45Gepardi DDM Helceletka BrnoTatran Střešovice OpenCampsAUT3:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)15415:45BLACK ANGELS 2006Gepardi DDM Helceletka BrnoCEJ3:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)15515:45Snipers Třebíč modříTatran Střešovice OpenCampsBOH21:16LIVE
20.06 (Čtvrtek)16118:15BLACK ANGELS 2006FBC SLOVÁCKOCEJ5:6LIVE
21.06 (Pátek)15608:00BLACK ANGELS 2006Tatran Střešovice OpenCampsCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)15708:45Gepardi DDM Helceletka BrnoFBC SLOVÁCKOCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)15814:15FBC SLOVÁCKOTatran Střešovice OpenCampsSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)15914:15BLACK ANGELS 2006Snipers Třebíč modříBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)16018:15Gepardi DDM Helceletka BrnoSnipers Třebíč modříSTNN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MD
20.06 (Čtvrtek)16212:45Florbal JeseniceKanonýři Kladno JezdciHAT15:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)16312:45Florbalová škola PlzeňTJ Znojmo LAUFEN CZSTN4:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)16416:451.FBC KarvináFlorbalová škola PlzeňHAT2:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)16516:45Kanonýři Kladno JezdciTJ Znojmo LAUFEN CZSTN2:9LIVE
21.06 (Pátek)16609:301.FBC KarvináTJ Znojmo LAUFEN CZSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)16709:30Florbalová škola PlzeňFlorbal JeseniceBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)16814:15Florbal JeseniceTJ Znojmo LAUFEN CZCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)16914:151.FBC KarvináKanonýři Kladno JezdciAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)17018:15Florbalová škola PlzeňKanonýři Kladno JezdciBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)17118:151.FBC KarvináFlorbal JeseniceCEJN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - ME
20.06 (Čtvrtek)17212:45FBC Došwich MilevskoSokol Brno I EMKOCase Gullivers ABOH22:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)17312:45Panthers PrahaTROOPERS BLACKCEJ18:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)17416:45ACEMA Sparta Praha REDPanthers PrahaCEJ3:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)17516:45Sokol Brno I EMKOCase Gullivers ATROOPERS BLACKBOH24:0LIVE
21.06 (Pátek)17609:30ACEMA Sparta Praha REDTROOPERS BLACKCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)17709:30Panthers PrahaFBC Došwich MilevskoAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)17815:00FBC Došwich MilevskoTROOPERS BLACKBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)17915:00ACEMA Sparta Praha REDSokol Brno I EMKOCase Gullivers ASTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)18019:00Panthers PrahaSokol Brno I EMKOCase Gullivers ASTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)18119:00ACEMA Sparta Praha REDFBC Došwich MilevskoHATN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MF
20.06 (Čtvrtek)18213:30FBS OlomoucSokol Brno I EMKOCase Gullivers BHAT10:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)18313:30Panthers Praha BTsunami Záhorská BystricaSTN0:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)18416:45ACEMA Sparta Praha YellowPanthers Praha BAUT6:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)18517:30Sokol Brno I EMKOCase Gullivers BTsunami Záhorská BystricaAUT0:5LIVE
21.06 (Pátek)18610:15ACEMA Sparta Praha YellowTsunami Záhorská BystricaBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)18710:15Panthers Praha BFBS OlomoucSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)18815:00FBS OlomoucTsunami Záhorská BystricaCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)18915:00ACEMA Sparta Praha YellowSokol Brno I EMKOCase Gullivers BAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)19019:00Panthers Praha BSokol Brno I EMKOCase Gullivers BBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)19119:00ACEMA Sparta Praha YellowFBS OlomoucSTNN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MG
20.06 (Čtvrtek)19213:30Floorball Club FALCONPANTHERS OTROKOVICEBOH24:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)19313:30K1 Florbal ŽidenicePanthers Praha CCEJ7:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)19417:30Fbc ČPP Bystroň Group OstravaK1 Florbal ŽideniceCEJ8:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)19518:15PANTHERS OTROKOVICEPanthers Praha CBOH26:1LIVE
21.06 (Pátek)19610:15Fbc ČPP Bystroň Group OstravaPanthers Praha CCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)19710:15K1 Florbal ŽideniceFloorball Club FALCONAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)19816:00Floorball Club FALCONPanthers Praha CSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)19916:00Fbc ČPP Bystroň Group OstravaPANTHERS OTROKOVICEBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)20019:00K1 Florbal ŽidenicePANTHERS OTROKOVICECEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)20119:45Fbc ČPP Bystroň Group OstravaFloorball Club FALCONCEJN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MH
20.06 (Čtvrtek)20213:30Pardubický krajTechnology Florbal MBAUT2:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)20314:15Snipers Bratislava BlackZLÍN LIONSAUT1:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)20419:00Florbal HodonínSnipers Bratislava BlackBOH23:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)20519:45Technology Florbal MBZLÍN LIONSBOH211:1LIVE
21.06 (Pátek)20611:00Florbal HodonínZLÍN LIONSBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)20711:00Snipers Bratislava BlackPardubický krajCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)20816:00Pardubický krajZLÍN LIONSCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)20916:00Florbal HodonínTechnology Florbal MBAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)21019:45Snipers Bratislava BlackTechnology Florbal MBSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)21119:45Florbal HodonínPardubický krajBOH2N.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MJ
20.06 (Čtvrtek)21214:15Bulldogs BrnoFC Bučis TeamHAT5:0 (K)LIVE
20.06 (Čtvrtek)21314:15FBK Škorpioni OstravaSnipers Bratislava OrangeSTN5:10LIVE
20.06 (Čtvrtek)21419:00ASK Lovosice-LFPFBK Škorpioni OstravaHAT6:6LIVE
20.06 (Čtvrtek)21519:00FC Bučis TeamSnipers Bratislava OrangeSTN0:5 (K)LIVE
21.06 (Pátek)21611:00ASK Lovosice-LFPSnipers Bratislava OrangeAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)21712:00FBK Škorpioni OstravaBulldogs BrnoAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)21816:45Bulldogs BrnoSnipers Bratislava OrangeSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)21916:45ASK Lovosice-LFPFC Bučis TeamBOH25:0 (K)LIVE
21.06 (Pátek)22019:45FBK Škorpioni OstravaFC Bučis TeamHAT5:0 (K)LIVE
21.06 (Pátek)22120:30ASK Lovosice-LFPBulldogs BrnoSTAN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MK
20.06 (Čtvrtek)22214:15Fbc ŠternberkPrague Tigers BlackBOH24:6LIVE
20.06 (Čtvrtek)22314:15K1 Florbal Židenice BSokol PardubiceCEJ2:12LIVE
20.06 (Čtvrtek)22419:001. FBK Rožnov p.R.K1 Florbal Židenice BCEJ7:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)22519:00Prague Tigers BlackSokol PardubiceAUT6:1LIVE
21.06 (Pátek)22612:001. FBK Rožnov p.R.Sokol PardubiceBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)22712:00K1 Florbal Židenice BFbc ŠternberkCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)22816:45Fbc ŠternberkSokol PardubiceCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)22917:301. FBK Rožnov p.R.Prague Tigers BlackSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)23020:30K1 Florbal Židenice BPrague Tigers BlackHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)23120:301. FBK Rožnov p.R.Fbc ŠternberkSTNN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - ML
20.06 (Čtvrtek)23215:00FLORBAL VSETÍNHornets BrnoHAT6:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)23315:00Hippos Žďár n. S.Prague Tigers WhiteSTN6:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)23420:30FBC LiberecHippos Žďár n. S.CEJ12:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)23520:30Hornets BrnoPrague Tigers WhiteAUT5:2LIVE
21.06 (Pátek)23612:45FBC LiberecPrague Tigers WhiteSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)23712:45Hippos Žďár n. S.FLORBAL VSETÍNBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)23817:30FLORBAL VSETÍNPrague Tigers WhiteBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)23917:30FBC LiberecHornets BrnoCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)24020:30Hippos Žďár n. S.Hornets BrnoBOH2N.ALIVE
21.06 (Pátek)24120:30FBC LiberecFLORBAL VSETÍNCEJN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MM
20.06 (Čtvrtek)24219:45Tatran Střešovice RedSk JeMoBuCEJ14:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)24319:45FBŠ Hummel Hattrick Brno BlackTROOPERS WHITEAUT1:11LIVE
21.06 (Pátek)24412:45Tatran Střešovice RedFBŠ Hummel Hattrick Brno BlackCEJN.ALIVE
21.06 (Pátek)24512:45Sk JeMoBuTROOPERS WHITEAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)24617:30Tatran Střešovice RedTROOPERS WHITEAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)24718:15FBŠ Hummel Hattrick Brno BlackSk JeMoBuAUTN.ALIVE
Mladší žákyně GU13 - GMA
20.06 (Čtvrtek)24817:30Bulldogs BrnoIvanti Tigers Jižní MěstoHAT6:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)24917:30FBS OlomoucTatran Střešovice BlackSTN8:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)25020:30BLACK ANGELSFBS OlomoucTES8:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)25120:30Ivanti Tigers Jižní MěstoTatran Střešovice BlackSTA8:0LIVE
21.06 (Pátek)25211:00BLACK ANGELSTatran Střešovice BlackHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)25311:00FBS OlomoucBulldogs BrnoSTNN.ALIVE
21.06 (Pátek)25414:15Bulldogs BrnoTatran Střešovice BlackSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)25514:15BLACK ANGELSIvanti Tigers Jižní MěstoHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)25616:45FBS OlomoucIvanti Tigers Jižní MěstoSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)25716:45BLACK ANGELSBulldogs BrnoHATN.ALIVE
Mladší žákyně GU13 - GMB
20.06 (Čtvrtek)25818:15ACEMA Sparta PrahaK1 Florbal ŽideniceHAT0:5 (K)LIVE
20.06 (Čtvrtek)25918:15FBC Česká LípaTatran Střešovice RedSTN12:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)26020:301. SC TEMPISH VítkoviceFBC Česká LípaHAT2:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)26120:30K1 Florbal ŽideniceTatran Střešovice RedSTN4:3LIVE
21.06 (Pátek)26212:001. SC TEMPISH VítkoviceTatran Střešovice RedHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)26312:00FBC Česká LípaACEMA Sparta PrahaSTN5:0 (K)LIVE
21.06 (Pátek)26415:00ACEMA Sparta PrahaTatran Střešovice RedSTA0:5 (K)LIVE
21.06 (Pátek)26515:001. SC TEMPISH VítkoviceK1 Florbal ŽideniceHATN.ALIVE
21.06 (Pátek)26617:30FBC Česká LípaK1 Florbal ŽideniceSTAN.ALIVE
21.06 (Pátek)26717:301. SC TEMPISH VítkoviceACEMA Sparta PrahaHAT5:0 (K)LIVE
Muži Amatéři - AA
28.06 (Pátek)94511:00Žltý SnehHippos Žďár nad SázavouHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)94713:30Gentlemen's clubSkurut HaiHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)94813:30Hippos Žďár nad SázavouTřebíčské PanoptikumSTAN.ALIVE
28.06 (Pátek)94916:45Gentlemen's clubTřebíčské PanoptikumTESN.ALIVE
28.06 (Pátek)95016:45Skurut HaiŽltý SnehCEJN.ALIVE
28.06 (Pátek)95119:45Žltý SnehTřebíčské PanoptikumTESN.ALIVE
28.06 (Pátek)95219:45Gentlemen's clubHippos Žďár nad SázavouCEJN.ALIVE
29.06 (Sobota)95308:00Skurut HaiHippos Žďár nad SázavouHATN.ALIVE
29.06 (Sobota)95409:30Gentlemen's clubŽltý SnehHATN.ALIVE
29.06 (Sobota)94610:15Skurut HaiTřebíčské PanoptikumHATN.ALIVE
Muži Amatéři - AB
28.06 (Pátek)95511:00Flashing Stars HavířovEMCOSTAN.ALIVE
28.06 (Pátek)95713:30BushBandPacienti Luka nad JihlavouTESN.ALIVE
28.06 (Pátek)95813:30EMCOBlack SnipersCEJN.ALIVE
28.06 (Pátek)95916:45BushBandBlack SnipersHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)96016:45Pacienti Luka nad JihlavouFlashing Stars HavířovSTAN.ALIVE
28.06 (Pátek)96119:45Flashing Stars HavířovBlack SnipersHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)96219:45BushBandEMCOSTAN.ALIVE
29.06 (Sobota)96308:00Pacienti Luka nad JihlavouEMCOTESN.ALIVE
29.06 (Sobota)96408:45BushBandFlashing Stars HavířovTESN.ALIVE
29.06 (Sobota)95611:00Pacienti Luka nad JihlavouBlack SnipersTESN.ALIVE
Muži Amatéři - AC
28.06 (Pátek)96512:00Fbc Panthers PohořeliceTROOPERS MoravanyHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)96714:15Amici BrnoCentral Gang Valašské MeziříčíHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)96814:15TROOPERS MoravanyHaluzářiSTAN.ALIVE
28.06 (Pátek)96917:30Amici BrnoHaluzářiTESN.ALIVE
28.06 (Pátek)97017:30Central Gang Valašské MeziříčíFbc Panthers PohořeliceCEJN.ALIVE
28.06 (Pátek)97120:30Fbc Panthers PohořeliceHaluzářiTESN.ALIVE
28.06 (Pátek)97220:30Amici BrnoTROOPERS MoravanyCEJN.ALIVE
29.06 (Sobota)97308:00Central Gang Valašské MeziříčíTROOPERS MoravanySTAN.ALIVE
29.06 (Sobota)97409:30Amici BrnoFbc Panthers PohořeliceTESN.ALIVE
29.06 (Sobota)96611:00Central Gang Valašské MeziříčíHaluzářiSTAN.ALIVE
Muži Amatéři - AD
28.06 (Pátek)97512:00Promovaní inženýřiIBK PapašuSTAN.ALIVE
28.06 (Pátek)97714:15ApolloValmez Golden DewTESN.ALIVE
28.06 (Pátek)97814:15IBK Papašu1. FBC Sokol HusoviceCEJN.ALIVE
28.06 (Pátek)97917:30Apollo1. FBC Sokol HusoviceHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)98017:30Valmez Golden DewPromovaní inženýřiSTAN.ALIVE
28.06 (Pátek)98120:30Promovaní inženýři1. FBC Sokol HusoviceHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)98220:30ApolloIBK PapašuSTAN.ALIVE
29.06 (Sobota)98308:00Valmez Golden DewIBK PapašuVUT IIN.ALIVE
29.06 (Sobota)98408:45ApolloPromovaní inženýřiVUT IIN.ALIVE
29.06 (Sobota)97610:15Valmez Golden Dew1. FBC Sokol HusoviceVUT IIN.ALIVE
Muži Amatéři - AE
28.06 (Pátek)98512:45Shooters BetaAC OmylHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)98715:00Veterans of ValmezFBC Hradec nad MoravicíHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)98815:00AC OmylBau Š.K.STAN.ALIVE
28.06 (Pátek)98918:15Veterans of ValmezBau Š.K.TESN.ALIVE
28.06 (Pátek)99018:15FBC Hradec nad MoravicíShooters BetaCEJN.ALIVE
28.06 (Pátek)99121:15Shooters BetaBau Š.K.TESN.ALIVE
28.06 (Pátek)99221:15Veterans of ValmezAC OmylCEJN.ALIVE
29.06 (Sobota)99308:45FBC Hradec nad MoravicíAC OmylHATN.ALIVE
29.06 (Sobota)99408:45Veterans of ValmezShooters BetaSTAN.ALIVE
29.06 (Sobota)98611:00FBC Hradec nad MoravicíBau Š.K.HATN.ALIVE
Muži Amatéři - AF
28.06 (Pátek)99512:45BejvávaloSBK KobrySTAN.ALIVE
28.06 (Pátek)99715:00Flamingos BrnoHam&AxeTESN.ALIVE
28.06 (Pátek)99816:00SBK KobryZvadlý listy KladnoCEJN.ALIVE
28.06 (Pátek)99918:15Flamingos BrnoZvadlý listy KladnoHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)100018:15Ham&AxeBejvávaloSTAN.ALIVE
28.06 (Pátek)100121:15BejvávaloZvadlý listy KladnoHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)100221:15Flamingos BrnoSBK KobrySTAN.ALIVE
29.06 (Sobota)100308:00Ham&AxeSBK KobryCEJN.ALIVE
29.06 (Sobota)100408:45Flamingos BrnoBejvávaloCEJN.ALIVE
29.06 (Sobota)99611:00Ham&AxeZvadlý listy KladnoVUT IIN.ALIVE
Muži Amatéři - AG
28.06 (Pátek)100516:00ALK FAJNSokol RudnáHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)100616:00ExcellentFBK Pobřeží KocovinySTAN.ALIVE
28.06 (Pátek)100719:00ALK FAJNExcellentTESN.ALIVE
28.06 (Pátek)100819:00Sokol RudnáFBK Pobřeží KocovinyCEJN.ALIVE
29.06 (Sobota)100910:15ALK FAJNFBK Pobřeží KocovinySTAN.ALIVE
29.06 (Sobota)101010:15ExcellentSokol RudnáTESN.ALIVE
Muži Amatéři - AH
28.06 (Pátek)101215:00FBC ČůčoMOPRACEJN.ALIVE
28.06 (Pátek)101116:00International StarsGangband ChodováciTESN.ALIVE
28.06 (Pátek)101319:00International StarsFBC ČůčoHATN.ALIVE
28.06 (Pátek)101419:00Gangband ChodováciMOPRASTAN.ALIVE
29.06 (Sobota)101509:30International StarsMOPRASTAN.ALIVE
29.06 (Sobota)101609:30FBC ČůčoGangband ChodováciVUT IIN.ALIVE
Muži ELITE - MEA
28.06 (Pátek)86316:00Hulící četaBSP LIBERTAVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)86416:00Dream Vidláci TeamGymnázium ChomutovMALN.ALIVE
28.06 (Pátek)86516:00FBK BobrkyTeam NisseSPPN.ALIVE
28.06 (Pátek)86619:00Hulící četaFBK BobrkyVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)86719:00BSP LIBERTADream Vidláci TeamMALN.ALIVE
28.06 (Pátek)86819:00Team NisseGymnázium ChomutovSPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)86908:45Hulící četaTeam NisseVUT IN.ALIVE
29.06 (Sobota)87009:30BSP LIBERTAGymnázium ChomutovMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)87109:30FBK BobrkyDream Vidláci TeamSPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)87212:30Hulící četaDream Vidláci TeamSPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)87312:30FBK BobrkyGymnázium ChomutovMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)87412:30BSP LIBERTATeam NisseVUT IN.ALIVE
29.06 (Sobota)87516:30Hulící četaGymnázium ChomutovSPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)87616:30BSP LIBERTAFBK BobrkyMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)87716:30Team NisseDream Vidláci TeamVUT IN.ALIVE
Muži ELITE - MEB
28.06 (Pátek)87816:00PatyZon MastersFBC Jatka MatějkaVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)87916:45IBK Södra BöhmenŠK Victory Stars Dubnica nad VáhomVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)88016:45Peaches IBK 00Polamanej MixerVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)88119:45PatyZon MastersIBK Södra BöhmenVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)88219:45ŠK Victory Stars Dubnica nad VáhomPolamanej MixerMALN.ALIVE
28.06 (Pátek)88319:45FBC Jatka MatějkaPeaches IBK 00SPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)88409:30PatyZon MastersŠK Victory Stars Dubnica nad VáhomVUT IN.ALIVE
29.06 (Sobota)88510:15FBC Jatka MatějkaPolamanej MixerMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)88610:15IBK Södra BöhmenPeaches IBK 00SPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)88713:30PatyZon MastersPeaches IBK 00SPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)88813:30IBK Södra BöhmenPolamanej MixerMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)88913:30FBC Jatka MatějkaŠK Victory Stars Dubnica nad VáhomVUT IN.ALIVE
29.06 (Sobota)89017:30PatyZon MastersPolamanej MixerSPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)89117:30FBC Jatka MatějkaIBK Södra BöhmenMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)89217:30ŠK Victory Stars Dubnica nad VáhomPeaches IBK 00VUT IN.ALIVE
Muži PRO - MPA
28.06 (Pátek)89312:00Fbc Blueberries ModraTatran selectionVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)89514:15Tatran selectionPološílené veverkyMALN.ALIVE
28.06 (Pátek)89614:15Gykovy StarsU19 Hungary Team ASPPN.ALIVE
28.06 (Pátek)89717:30Gykovy StarsPološílené veverkyMALN.ALIVE
28.06 (Pátek)89817:30U19 Hungary Team AFbc Blueberries ModraSPPN.ALIVE
28.06 (Pátek)89920:30Fbc Blueberries ModraPološílené veverkyVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)90020:30Gykovy StarsTatran selectionVUT IIN.ALIVE
29.06 (Sobota)89408:00U19 Hungary Team APološílené veverkyVUT IN.ALIVE
29.06 (Sobota)90110:15Gykovy StarsFbc Blueberries ModraVUT IN.ALIVE
29.06 (Sobota)90211:00U19 Hungary Team ATatran selectionVUT IN.ALIVE
Muži PRO - MPB
28.06 (Pátek)90312:45KlobásníciTechnické službyVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)90515:00Elite of SilesiaU19 Hungary Team BVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)90615:00Technické službyHornets BrnoVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)90717:30Elite of SilesiaHornets BrnoVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)90817:30U19 Hungary Team BKlobásníciVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)90920:30KlobásníciHornets BrnoMALN.ALIVE
28.06 (Pátek)91020:30Elite of SilesiaTechnické službySPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)90408:00U19 Hungary Team BHornets BrnoMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)91111:00U19 Hungary Team BTechnické službyMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)91211:00Elite of SilesiaKlobásníciSPPN.ALIVE
Muži PRO - MPC
28.06 (Pátek)91312:45FBS OlomoucLastMinuteVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)91515:00IBK DobruškaIBK FalconsMALN.ALIVE
28.06 (Pátek)91615:00LastMinuteThe PisstolsSPPN.ALIVE
28.06 (Pátek)91718:15IBK DobruškaThe PisstolsVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)91818:15IBK FalconsFBS OlomoucVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)91921:15FBS OlomoucThe PisstolsVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)92021:15IBK DobruškaLastMinuteVUT IIN.ALIVE
29.06 (Sobota)91408:00IBK FalconsThe PisstolsSPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)92111:45IBK FalconsLastMinuteVUT IN.ALIVE
29.06 (Sobota)92211:45IBK DobruškaFBS OlomoucVUT IIN.ALIVE
Muži PRO - MPD
28.06 (Pátek)92318:15IBK PořádMáloFBC Tornados Hradec KrálovéMALN.ALIVE
28.06 (Pátek)92418:15IBK AcesFBK Orli BořitovSPPN.ALIVE
28.06 (Pátek)92521:15IBK PořádMáloIBK AcesMALN.ALIVE
28.06 (Pátek)92621:15FBC Tornados Hradec KrálovéFBK Orli BořitovSPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)92711:45IBK PořádMáloFBK Orli BořitovMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)92811:45IBK AcesFBC Tornados Hradec KrálovéSPPN.ALIVE
Přípravka BU9 - PA
20.06 (Čtvrtek)112:00Bulldogs Brno GirlsGepardi DDM Helceletka BrnoMOR3:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)212:30FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueSokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeMOR3:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)313:00DDM Rozmarýn LitoměřicePANTHERS OTROKOVICEMOR1:12LIVE
20.06 (Čtvrtek)413:30K1 Florbal ŽideniceTroopers WhiteMOR6:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)514:00Bulldogs Brno GirlsFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueMOR10:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)614:30Gepardi DDM Helceletka BrnoSokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeMOR6:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)715:00DDM Rozmarýn LitoměřiceK1 Florbal ŽideniceMOR1:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)815:45PANTHERS OTROKOVICETroopers WhiteMOR13:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)916:15FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueGepardi DDM Helceletka BrnoMOR0:11LIVE
20.06 (Čtvrtek)1016:45Bulldogs Brno GirlsDDM Rozmarýn LitoměřiceMOR7:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)1117:15K1 Florbal ŽidenicePANTHERS OTROKOVICEMOR1:6LIVE
20.06 (Čtvrtek)1217:45Sokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeTroopers WhiteMOR8:1LIVE
21.06 (Pátek)1308:00Bulldogs Brno GirlsK1 Florbal ŽideniceKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)1408:30DDM Rozmarýn LitoměřiceSokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)1509:00FBŠ Hummel Hattrick Brno BluePANTHERS OTROKOVICEKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)1609:30Gepardi DDM Helceletka BrnoTroopers WhiteKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)1710:00Bulldogs Brno GirlsPANTHERS OTROKOVICEKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)1810:30Sokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeK1 Florbal ŽideniceKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)1911:00DDM Rozmarýn LitoměřiceGepardi DDM Helceletka BrnoKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)2011:30FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueTroopers WhiteKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)2112:15Bulldogs Brno GirlsSokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)2212:45PANTHERS OTROKOVICEGepardi DDM Helceletka BrnoKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)2313:15FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueK1 Florbal ŽideniceKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)2413:45DDM Rozmarýn LitoměřiceTroopers WhiteKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)2514:15PANTHERS OTROKOVICESokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)2614:45Gepardi DDM Helceletka BrnoK1 Florbal ŽideniceKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)2715:15Bulldogs Brno GirlsTroopers WhiteKOUN.ALIVE
21.06 (Pátek)2815:45DDM Rozmarýn LitoměřiceFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueKOUN.ALIVE
Přípravka BU9 - PB
20.06 (Čtvrtek)2912:001. SC TEMPISH VítkoviceBulldogs BrnoKOU6:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)3012:30Troopers BlackACEMA Sparta PrahaKOU2:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)3113:00Sokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackSnipers BratislavaKOU3:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)3213:30Hornets BrnoFBŠ Hummel Hattrick Brno BlackKOU0:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)3314:001. SC TEMPISH VítkoviceTroopers BlackKOU1:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)3414:30ACEMA Sparta PrahaSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackKOU7:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)3515:00Bulldogs BrnoHornets BrnoKOU5:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)3615:45FBŠ Hummel Hattrick Brno BlackSnipers BratislavaKOU1:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)3716:151. SC TEMPISH VítkoviceACEMA Sparta PrahaKOU2:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)3816:45Troopers BlackSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackKOU2:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)3917:15Hornets BrnoSnipers BratislavaKOU3:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)4017:45Bulldogs BrnoFBŠ Hummel Hattrick Brno BlackKOU0:6LIVE
21.06 (Pátek)4108:001. SC TEMPISH VítkoviceHornets BrnoMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)4208:30Troopers BlackFBŠ Hummel Hattrick Brno BlackMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)4309:00ACEMA Sparta PrahaSnipers BratislavaMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)4409:30Bulldogs BrnoSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)4510:001. SC TEMPISH VítkoviceFBŠ Hummel Hattrick Brno BlackMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)4610:30Troopers BlackSnipers BratislavaMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)4711:00Bulldogs BrnoACEMA Sparta PrahaMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)4811:30Sokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackHornets BrnoMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)4912:151. SC TEMPISH VítkoviceSnipers BratislavaMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)5012:45Bulldogs BrnoTroopers BlackMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)5113:15ACEMA Sparta PrahaHornets BrnoMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)5213:45FBŠ Hummel Hattrick Brno BlackSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)5314:15Bulldogs BrnoSnipers BratislavaMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)5414:45Troopers BlackHornets BrnoMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)5515:15FBŠ Hummel Hattrick Brno BlackACEMA Sparta PrahaMORN.ALIVE
21.06 (Pátek)5615:451. SC TEMPISH VítkoviceSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackMORN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SA
20.06 (Čtvrtek)31212:00BLACK ANGELS 2005 YONEXSokol PardubiceVUT I5:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)31312:00Hippos Žďár n. S.TROOPERSVUT II2:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)31415:00ACEMA Sparta Praha REDHippos Žďár n. S.VUT I14:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)31515:00Sokol PardubiceTROOPERSVUT II6:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)32117:30ACEMA Sparta Praha REDBLACK ANGELS 2005 YONEXVUT I6:1LIVE
21.06 (Pátek)31608:00ACEMA Sparta Praha REDTROOPERSVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)31708:00Hippos Žďár n. S.BLACK ANGELS 2005 YONEXVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)31812:00ACEMA Sparta Praha REDSokol PardubiceVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)31912:00BLACK ANGELS 2005 YONEXTROOPERSVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)32017:30Hippos Žďár n. S.Sokol PardubiceVETN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SB
20.06 (Čtvrtek)32212:45FBC Česká LípaFlorbalová škola Plzeň bílíVUT I6:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)32312:45Floorball Club FALCONTJ Znojmo LAUFEN CZVUT II2:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)32415:45BLACK ANGELS 2004Floorball Club FALCONVUT I4:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)32515:45Florbalová škola Plzeň bílíTJ Znojmo LAUFEN CZVUT II1:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)33118:15BLACK ANGELS 2004FBC Česká LípaVUT I4:3LIVE
21.06 (Pátek)32608:00BLACK ANGELS 2004TJ Znojmo LAUFEN CZVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)32708:45Floorball Club FALCONFBC Česká LípaVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)32812:45BLACK ANGELS 2004Florbalová škola Plzeň bílíVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)32912:45FBC Česká LípaTJ Znojmo LAUFEN CZVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)33018:15Floorball Club FALCONFlorbalová škola Plzeň bílíVUT IN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SC
20.06 (Čtvrtek)33212:00FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueMaskantje B15VET1:15LIVE
20.06 (Čtvrtek)33312:45Florbalová škola Plzeň oranžovíPanthers PrahaVET0:8LIVE
20.06 (Čtvrtek)33415:451. FBC Sokol HusoviceFlorbalová škola Plzeň oranžovíVET0:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)33515:45Maskantje B15Panthers PrahaMAL5:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)34118:151. FBC Sokol HusoviceFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueVUT II4:4LIVE
21.06 (Pátek)33608:451. FBC Sokol HusovicePanthers PrahaVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)33708:45Florbalová škola Plzeň oranžovíFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)33813:301. FBC Sokol HusoviceMaskantje B15VUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)33913:30FBŠ Hummel Hattrick Brno BluePanthers PrahaVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)34018:15Florbalová škola Plzeň oranžovíMaskantje B15VUT IIN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SD
20.06 (Čtvrtek)34213:30Gepardi DDM Helceletka BrnoSk JeMoBuVUT I4:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)34313:30Panthers Praha BUSK Akademik ChebVUT II4:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)34416:30FBC TJ Sokol Frenštát p.R.Panthers Praha BVUT I3:3LIVE
20.06 (Čtvrtek)34516:30Sk JeMoBuUSK Akademik ChebVUT II2:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)35119:00FBC TJ Sokol Frenštát p.R.Gepardi DDM Helceletka BrnoVUT I1:5LIVE
21.06 (Pátek)34609:30FBC TJ Sokol Frenštát p.R.USK Akademik ChebVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)34709:30Panthers Praha BGepardi DDM Helceletka BrnoVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)34812:45FBC TJ Sokol Frenštát p.R.Sk JeMoBuVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)34913:30Gepardi DDM Helceletka BrnoUSK Akademik ChebVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)35018:15Panthers Praha BSk JeMoBuVETN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SE
20.06 (Čtvrtek)35213:30FBC LiberecSokol Brno I EMKOCase Gullivers AVET1:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)35313:30FC Bučis TeamTeam Austria 15MAL6:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)35416:301.FBC KarvináFC Bučis TeamVET4:7LIVE
20.06 (Čtvrtek)35517:30Sokol Brno I EMKOCase Gullivers ATeam Austria 15VET4:2LIVE
21.06 (Pátek)35610:151.FBC KarvináTeam Austria 15VUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)35710:15FC Bučis TeamFBC LiberecVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)35814:151.FBC KarvináSokol Brno I EMKOCase Gullivers AVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)35914:15FBC LiberecTeam Austria 15VUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)36019:001.FBC KarvináFBC LiberecVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)36119:00FC Bučis TeamSokol Brno I EMKOCase Gullivers AVUT IIN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SF
20.06 (Čtvrtek)36214:15DDM Nová generace - FBC SION Hradečtí LviPrague TigersVUT I2:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)36314:15Florbal HolešovSokol Brno I EMKOCase Gullivers BVUT II4:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)36417:301. SC MalackyFlorbal HolešovVUT II2:11LIVE
20.06 (Čtvrtek)36518:15Prague TigersSokol Brno I EMKOCase Gullivers BVET5:3LIVE
21.06 (Pátek)36609:301. SC MalackySokol Brno I EMKOCase Gullivers BVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)36710:15Florbal HolešovDDM Nová generace - FBC SION Hradečtí LviVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)36815:001. SC MalackyPrague TigersVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)36915:00DDM Nová generace - FBC SION Hradečtí LviSokol Brno I EMKOCase Gullivers BVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)37019:001. SC MalackyDDM Nová generace - FBC SION Hradečtí LviVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)37119:45Florbal HolešovPrague TigersVETN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SG
20.06 (Čtvrtek)37214:15Kanonýři Kladno StřelciTatran Střešovice BlackVET2:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)37314:15PSKC OkříškyTechnology Florbal MBMAL1:9LIVE
20.06 (Čtvrtek)37419:00K1 Florbal ŽidenicePSKC OkříškyVUT II5:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)37519:00Tatran Střešovice BlackTechnology Florbal MBVET2:2LIVE
21.06 (Pátek)37611:00K1 Florbal ŽideniceTechnology Florbal MBVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)37711:00PSKC OkříškyKanonýři Kladno StřelciVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)37814:15K1 Florbal ŽideniceTatran Střešovice BlackVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)37915:00Kanonýři Kladno StřelciTechnology Florbal MBVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)38019:45K1 Florbal ŽideniceKanonýři Kladno StřelciVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)38119:45PSKC OkříškyTatran Střešovice BlackVUT IIN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SH
20.06 (Čtvrtek)38215:00FBC PřerovSnipers Bratislava "A"VET2:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)38315:00SKVTatran Střešovice OpenCampsMAL2:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)38419:45Bulldogs Brno BlackSKVVUT I5:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)38519:45Snipers Bratislava "A"Tatran Střešovice OpenCampsVUT II4:1LIVE
21.06 (Pátek)38611:00Bulldogs Brno BlackTatran Střešovice OpenCampsVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)38712:00SKVFBC PřerovVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)38816:00Bulldogs Brno BlackSnipers Bratislava "A"VUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)38916:00FBC PřerovTatran Střešovice OpenCampsVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)39020:30Bulldogs Brno BlackFBC PřerovVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)39120:30SKVSnipers Bratislava "A"VUT IIN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SJ
20.06 (Čtvrtek)39220:30FBŠ Hummel Hattrick Brno BlackKanonýři Kladno AVUT I3:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)39320:30Snipers TřebíčTatran Střešovice RedVUT II0:13LIVE
21.06 (Pátek)39416:45FBŠ Hummel Hattrick Brno BlackSnipers TřebíčVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)39516:45Kanonýři Kladno ATatran Střešovice RedVUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)39620:30FBŠ Hummel Hattrick Brno BlackTatran Střešovice RedVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)39721:15Snipers TřebíčKanonýři Kladno AVETN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SK
20.06 (Čtvrtek)39821:15Bulldogs Brno OrangeFAT PIPE FLORBAL CHODOVVUT I4:0LIVE
20.06 (Čtvrtek)39921:15FBC ROKYCANYT. J. Sokol StrážniceVUT II1:4LIVE
21.06 (Pátek)40016:00Bulldogs Brno OrangeFBC ROKYCANYVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)40116:45FAT PIPE FLORBAL CHODOVT. J. Sokol StrážniceVETN.ALIVE
21.06 (Pátek)40221:15Bulldogs Brno OrangeT. J. Sokol StrážniceVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)40321:15FBC ROKYCANYFAT PIPE FLORBAL CHODOVVUT IIN.ALIVE
Starší žáci BU15 - SL
20.06 (Čtvrtek)40419:45ACEMA Sparta Praha YellowHornets BrnoVET13:1LIVE
20.06 (Čtvrtek)40520:30PANTHERS OTROKOVICESnipers Bratislava "B"VET3:2LIVE
21.06 (Pátek)40617:30ACEMA Sparta Praha YellowPANTHERS OTROKOVICEVUT IN.ALIVE
21.06 (Pátek)40717:30Hornets BrnoSnipers Bratislava "B"VUT IIN.ALIVE
21.06 (Pátek)40821:15ACEMA Sparta Praha YellowSnipers Bratislava "B"MALN.ALIVE
21.06 (Pátek)40921:15PANTHERS OTROKOVICEHornets BrnoVOD2N.ALIVE
Starší žákyně GU15 - GSA
20.06 (Čtvrtek)26812:00FBC Česká LípaFBC HRANICECAM0:8LIVE
20.06 (Čtvrtek)26912:45SKVTJ Znojmo LAUFEN CZCAM4:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)27016:45FBC Česká LípaSKVCAM5:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)27117:30FBC HRANICETJ Znojmo LAUFEN CZCAM1:1LIVE
21.06 (Pátek)27208:00FBC Česká LípaTJ Znojmo LAUFEN CZAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)27308:00SKVFBC HRANICECAMN.ALIVE
Starší žákyně GU15 - GSB
20.06 (Čtvrtek)27413:30Tatran StřešoviceS.K. P.E.M.A. OPAVACAM2:4LIVE
20.06 (Čtvrtek)27514:15K1 Florbal ŽideniceBulldogs BrnoCAM1:2LIVE
20.06 (Čtvrtek)27618:15Tatran StřešoviceK1 Florbal ŽideniceCAM2:5LIVE
20.06 (Čtvrtek)27719:00S.K. P.E.M.A. OPAVABulldogs BrnoCAM1:6LIVE
21.06 (Pátek)27808:45Tatran StřešoviceBulldogs BrnoAUTN.ALIVE
21.06 (Pátek)27908:45K1 Florbal ŽideniceS.K. P.E.M.A. OPAVACAMN.ALIVE
Ženy - WA
28.06 (Pátek)92911:00Prague tigersK1 Florbal ŽideniceVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)93012:00MMKS Podhale Nowy TargDT SaMoVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)93114:15AmundsenkyMMKS Podhale Nowy TargVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)93214:15K1 Florbal ŽideniceDT SaMoVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)93319:00AmundsenkyDT SaMoVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)93419:45MMKS Podhale Nowy TargPrague tigersVUT IN.ALIVE
29.06 (Sobota)93508:45Prague tigersDT SaMoMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)93608:45AmundsenkyK1 Florbal ŽideniceSPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)93813:00AmundsenkyPrague tigersVUT IIN.ALIVE
29.06 (Sobota)93714:30MMKS Podhale Nowy TargK1 Florbal ŽideniceVUT IN.ALIVE
Ženy - WB
28.06 (Pátek)93913:30Lassie's snoutFlorbal VsetínVUT IN.ALIVE
28.06 (Pátek)94013:30JägerqueensEnigmaVUT IIN.ALIVE
28.06 (Pátek)94116:45Lassie's snoutJägerqueensMALN.ALIVE
28.06 (Pátek)94216:45Florbal VsetínEnigmaSPPN.ALIVE
29.06 (Sobota)94314:30Lassie's snoutEnigmaMALN.ALIVE
29.06 (Sobota)94414:30JägerqueensFlorbal VsetínSPPN.ALIVE
DALŠÍ AKTUALITY

Z dívčích týmů se dařilo FBŠ Jihlava, bodovaly dorostenky i juniorky

Odpoledne jich hned několik nastoupilo v dorostenkách, večer pak už mezi juniorkami. Hráčky FBŠ Jihlava zakončily první den Hummel Open Game vítězstvím 5:2 nad IBK Gatorade. K úspěchu přispěla i Kateřina Seemannová, která dala dva góly a navázala na své tři dorostenecké body (2+1). Jak probíhal váš první den na Brno Open Game a pak i samotný zápas proti IBK

Další zápasy na Open Game: Cheb absolvoval premiéru ve starších žácích

Na letošním ročníku se představují i zbrusu nové týmy! K nim patří USK Akademik Cheb v kategorii starších žáků. Jak si vedl celek z Karlovarského kraje v prvním dnu Open Game, přiblížil gólman Kryštof Kantor. Pro starší žáky Chebu jde o premiéru na Brno Open Game. A vnímají to i samotní hráči. „Určitě to je

Ukrajinští rozhodčí na Open Game! Do Brna přicestovali Danylo Abelyashev a Igor Ivanchenko

Brno Open Game je skutečně mezinárodní turnaj se vším všudy! Na palubovkách nejsou pouze zahraniční celky, ale také rozhodcovské páry. Jedním z nich je i ukrajinská dvojka Danylo Abelyashev a Igor Ivanchenko, která už odpískala svá první utkání. Proč jste se rozhodli jakožto zahraniční rozhodčí, že přicestujete právě na Hummel Open Game

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS