SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

K úplnému vrcholu už chybí jen kousek. Neděle na Brno Open Game se nese ve znamení medailových bitev a ostrého závěru play-off. Podívejte se na jízdní řád nadcházejících hodin a sledujte klíčové souboje v živých přenosech.

Finálový program se rozjíždí už od brzkých ranních hodin. Přesně v 9.00 padne úvodní buly finále mladších žákyň, které již zná i své složení. O zlato se v něm poperou Bulldogs Brno a Gullivers. Dalším finále bude o dvě hodiny později bitva dorostenek, kde opět nechybí buldočky, ale tentokrát nastoupí proti Tatranu Střešovice. Bulldogs naskočí také do finále juniorek proti Cirkusu Praha.

Následovat budou souboje elévů (13.45), starších žáků (14.45) či mladších žáků (15.00). Dozvíme se však také, kdo si odnese medaile z nejmenších kategorií minipřípravek a elévek 3+1. Později odpoledne se těšte na střetnutí starších žákyň (16.00), dorostenců (16.00) a vše završí finále přípravek od 16.15.

Stejně jako v sobotu můžete zápasy play-off sledovat prostřednictvím platformy vas.opengame.cz. Na ní díky bezplatné registraci zhlédnete měření sil z hal Vodova 2, Maloměřice a VUT. Návod najdete zde. Na YouTube kanálu Open Game pak uvidíte dění z haly Vodova 1. Užijte si tak poslední den mládežnického turnaje naplno a buďte s námi!

 

Rozpis finálových utkání

Mladší žákyně GU13

9.00

VOD2

Dorostenky GU17

11.00

VOD1

Juniorky GU19

11.00

MAL

Elévové BU11

13.45

VOD2

Starší žáci BU15

14.45

VOD1

Mladší žáci BU13

15.00

VOD2

Starší žákyně GU15

16.00

MAL

Dorostenci BU17

16.00

VOD1

Přípravka BU9

16.15

VOD2

Junioři BU19

17.15

VOD1

+ zápasy o umístění minipřípravek a elévek 3+1

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI