SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Na listinu vítězů Brno Open Game 2024 přibyla další jména. Ve starších žácích dominovali úřadující mistři republiky z Hattricku Brno, mladší žáci pak našli své šampiony ve Vítkovicích a starším žákyním kralují Střešovice.

Vynikajícím výkonem se ve finále starších žáků prezentoval Hattrick Brno, který si došel až pro zasloužený úspěch na domácím turnaji. Je pravda, že Panthers Praha dali první gól, nicméně od té doby se všechno jevilo lépe pro Brňany. Ještě do pauzy obrátili čtyřmi brankami, načež zvyšovali rozdíl také ve druhé půli. Hattrick navíc nevyrušilo z klidu ani snížení protivníka, takže výsledek 6:3 mu stačil na turnajový triumf.

Vojtěch Sordyl se zapsal do finálového souboje mladších žáků bilancí 3+0, díky níž dopomohl k titulu Vítkovicím. Ty neměly vůbec snadnou práci proti Black Angels, nakonec však ve druhém dějství odskočily a odvrátily veškerý nápor pražského celku.

Napínavou bitvu o zlato absolvovaly také starší žákyně Bulldogs a Tatranu, přičemž hostující florbalistky dosáhly na výsledek 5:2. Dvougólovými střelkyněmi na straně Střešovic se staly Michaela Bartošová s Terezou Švermovou.

Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI