Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Do uzavření přihlášek zbývá závěrečných osm dní. Letošního turnaje se zatím zúčastní necelých 300 týmů, které pochází z České republiky, sousedního Slovenska a dalších zemí!

Na turnaj tak zavítá krom celků z nejvyšší české ligy, jako Panthers Otrokovice, Bulldogs Brno, Black Angels nebo Tatran Střešovice týmy ze Slovenska. Největší zastoupení bude mít Snipers Bratislava.


Na turnaji nebudou chybět ani zahraniční týmy. V mužích ELITE se objeví Team Nisse ze Švédska a například v mužích PRO poměří svoje síly dva výběry reprezentace U19 Maďarska. Nejpočetnějšími kategoriemi budou opět Mladší a starší žáci. Do U13 se zatím přihlásilo 52 týmů, ve starší kategorii zabojuje o medaile 43 celků.

 

 

Za 8 dní se uzavře přihlašování na letošní ročník OpenGame a do startu dalšího ročníku OpenGame zbývají 2 měsíce! Pokud stále váháte, přihlašte se co nejdříve, ať nepropásnete termín.


Sledujte nás také na sociálních sítích (Facebook, Instagram), ať vás nemine žádná aktualita, pro letošní ročník pro vás připravujeme několik novinek, abychom vám servírovali maximum z dění na OpenGame a mohli tyto nabité dny florbalem prožívat společně. Naplno!

#MujOpenGame

 

 

Tento článek byl zobrazen již: 1495
author: Pavel Kocourek

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Univerzitní Kampus /CAM/

Sportovní hala Univerzitní kampus Masarykovy univerzity - v rozpisech CAM adresa: Fakulta sportovních studií, Kamenice 5, Brno-Bohunice MAPKA Dva roky nová sportovní hala s velkým hledištěm a skvělým zázemím pro hráče. Spojení: bus 25, 37, 60, 61, 69, 82 (zastávka Univerzitní kampus)

Přihlašování na dětský turnaj uzavřeno, do dospělé části stále možnost. A rekord pokořen!

Možnost registrovat svůj tým do dětského turnaje Open Game je u konce! Přihlášky jsou definitivně uzavřené. O medaile zabojuje celkem 285 týmů napříč kategoriemi od školičky až po juniory a juniorky! Pokud již patříte mezi dospělé a stále nemáte přihlášený svůj tým, jistě vás potěší následující informace. Ačkoliv

Starší žákyně odehrají svoje finále v sobotu z důvodu dětské olympiády v Liberci

Od neděle 23. června bude na programu v Libereckém kraji IX. letní olympiáda dětí a mládeže. Akce bude trvat až do 28. Června a hry budou hostit Liberec a Jablonec nad Nisou. Slavnostní zahájení se uskuteční v Home Credit aréně.  Vzhledem k této skutečnosti jsme se rozhodli přesunout finále starších žákyň o jeden den dříve. Kategorie tak odehraje svoje finále už v

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS