Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Uplynulý týden patřil na Hummel Open Game 2019 dospělým kategoriím. Připomeňte si ve zkratce vítěze jednotlivých kategorií a jejich putování za turnajovým triumfem.

Do kategorie amatérů zasáhlo 38 mužstev rozdělených do osmi základních skupin. Úvodní fází turnaje prošli bez zaváhání Shooters Beta, Žltý Sneh, a Bejvávalo. Tyto týmy pak doplnily ze čtyřčlenných skupin stoprocentní Excellent s MOPRA.

Až do finálového dne se probojovalo osm celků, které toužily získat turnajovou trofej. Poměrně jednoznačné výsledky čtvrtfinále určily, že následující část play-off přinese zápasy MOPRA–Bejvávalo a Flamingos Brno – Žltý Sneh. Ve finále se tak nakonec objevilo Bejvávalo se Žltým Snehem, když oba výběry zvládly semifinále rozdílem čtyř gólů.

Poslední měření sil zvládl Žltý Sneh 6:0, když hned čtyři branky zaznamenal Matúš Maďar. Mezi amatéry se tak stal vítězem slovenský tým a získal pohár Open Game pro rok 2019.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Brno Hummel Open Game (@hummelopengame),

Muži Pro se utkali ve čtyřech skupinách při celkovém počtu 19 účastníků. A jediný, kdo uzavřel základní část s plným počtem bodů, bylo FBC Tornados Hradec Králové. Stále však čekalo play-off, které rozhoduje o konečném umístění na turnaji.

Do čtvrtfinále se dostala velmi vyrovnaná mužstva, protože dva duely musely rozhodovat až nájezdy. Pološílené veverky v nich vyřadily IBK PořádMálo a Tatran selection neprošel v dovednostní disciplíně přes IBK Aces. Naopak The Pisstols zdolali Klobásníky 4:0 a Tornados porazili Gykovy Stars 2:1.

Semifinále opět ukázalo minimální rozdíly mezi soupeři a v obou zápasech došlo na nájezdy. V nich završili mocný obrat The Pisstols proti Pološíleným veverkám a IBK Aces ukončili turnaj Hradci Králové. Celkové prvenství si potom vybojovali právě Aces, když si finále pohlídali 4:0.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Brno Hummel Open Game (@hummelopengame),

Do ženského Open Game se letos zapojilo devět družstev. Nejlepší místa po základních skupinách měly Židenice a Vsetín, které tak mířily do play-off s vysokými ambicemi. Brněnský tým však v semifinále skončil na Lassie’s snout a Vsetín se nedostal přes DT SaMo, takže finále se odehrálo mezi týmy z druhých příček obou skupin.

Dramatický souboj vyzněl v celkovém součtu lépe pro hráčky Lassie’s snout, které přerušily dvouleté kralování Židenic na čele ženského turnaje.

Mužská elitní kategorie letos přivítala dvanáctku týmů. Nejlépe do vyřazovací části vkročily FBK Bobrky a FBC Jatka Matějka, které opanovaly své skupiny. Do finále se ale dostaly z této dvojice jen Bobrky, jimž se navíc dařilo obracet skóre v důležitých momentech.

Druhým finalistou bylo IBK Södra Böhmen, jež však nedokázalo zastavit rozjetého soupeře. Závěrečný duel elitní kategorie tak ovládly Bobrky a i díky finálovému hattricku Vlastimila Červenky šla trofej do jejich držení.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Brno Hummel Open Game (@hummelopengame),

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Hummel Open Game už plánuje svůj další ročník

Ani příští rok nebude v Brně chybět významná florbalová akce. Mezinárodní turnaj Hummel Open Game měl letos na programu už svůj třináctý ročník a jeho tradice bude pokračovat i nadále. Příští Open Game 2020 tak bude celkově už čtrnáctá, přičemž se v rámci ní odehraje podvanácté turnaj dětí. Právě mládežnické

Věřil jsem nové koncepci, prozradil vedoucí marketingu Pavel Kocourek

Na chodu Open Game se podílel už v minulých letech, ale tentokrát ho čekala úplně nová výzva. Pavel Kocourek letos převzal roli hlavního marketingového pracovníka a pokusil se nastolit nový způsob, jakým bude turnaj prezentován.  Máš za sebou první ročník v roli marketingového pracovníka Open Game. Jaké z toho máš

Držíme si laťku, za kterou se nemusíme stydět, říká ředitel turnaje Dan Koubek

Průběh Hummel Open Game 2019 měl stejně jako v minulých letech pod dohledem ředitel turnaje Dan Koubek. V rozhovoru se vrátil k uplynulé akci a vyzdvihl důležité myšlenky, které tento ročník přinesl. Jaký je váš celkový dojem z letošního Hummel Open Game? Myslím si, že se nám podařilo uspořádat turnaj v takové kvalitě, na jakou jsou naši

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS