Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Do uzavření přihlášek zbývá závěrečných osm dní. Letošního turnaje se zatím zúčastní necelých 300 týmů, které pochází z České republiky, sousedního Slovenska a dalších zemí!

Na turnaj tak zavítá krom celků z nejvyšší české ligy, jako Panthers Otrokovice, Bulldogs Brno, Black Angels nebo Tatran Střešovice týmy ze Slovenska. Největší zastoupení bude mít Snipers Bratislava.


Na turnaji nebudou chybět ani zahraniční týmy. V mužích ELITE se objeví Team Nisse ze Švédska a například v mužích PRO poměří svoje síly dva výběry reprezentace U19 Maďarska. Nejpočetnějšími kategoriemi budou opět Mladší a starší žáci. Do U13 se zatím přihlásilo 52 týmů, ve starší kategorii zabojuje o medaile 43 celků.

 

 

Za 8 dní se uzavře přihlašování na letošní ročník OpenGame a do startu dalšího ročníku OpenGame zbývají 2 měsíce! Pokud stále váháte, přihlašte se co nejdříve, ať nepropásnete termín.


Sledujte nás také na sociálních sítích (Facebook, Instagram), ať vás nemine žádná aktualita, pro letošní ročník pro vás připravujeme několik novinek, abychom vám servírovali maximum z dění na OpenGame a mohli tyto nabité dny florbalem prožívat společně. Naplno!

#MujOpenGame

 

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Náš Open Game: 4. den na sociálních sítích

Dětská část turnaje Hummel Open Game 2019 skončila. Stále však zbývá zrekapitulovat, čím žily sociální sítě během finálové dne díky hashtagu #MujOpenGame! Na webu jsme přinášeli ohlasy vítězných účastníků. Přečtěte si například ty z kategorie elévů, kterou vyhráli Coyotes Jablunkov.

Na trofej mladších žáků dosáhly Vítkovice

Poslední zápas Hummel Open Game 2019 vyhráli mladší žáci Vítkovic. Jejich protivníkem ve finále turnaje se stal Florbal Jesenice, který však už nedotáhl své tažení ke zdárnému konci. Ostravané tak zdolali rivala 5:3. První poločas nabídl jedinou branku, která šla na konto vítkovického Jana Bury. To nejdůležitější se

Starší žáci Tatranu Střešovice neměli konkurenci. Jak to viděl jeho hráč Vojtěch Kún?

Starší žáci Tatranu Střešovice nedali ve finále šanci svému soupeři Panthers Praha a vítězstvím 7:3 potvrdili nadvládu na turnaji Hummel Open Game 2019, na kterém vyhráli všechny zápasy v základní hrací době. K úspěchu přispěl také útočník Vojtěch Kún, který na turnaji zaznamenal 5 gólů a 3 asistence a po

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS