Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Byl předán i poslední pohár z dospělé části Open Game. Kategorii amatérů završilo finále mezi Žltým Snehem a Bejvávalo. Utkání mělo jednoznačné skóre, když slovenský účastník uštědřil svému rivalovi debakl 6:0.

Ze šesti gólů hned čtyři zaznamenal Matúš Maďar, kterému dvakrát přihrával Lukáš Varga. Právě druhý jmenovaný hráč rozebral účast Žltého Snehu na Open Game 2019 a nastínil další plány kolem turnaje.

Jak sis užil samotné finále proti Bejvávalo?
Všichni jsme si jej užili, stejně jako celý turnaj od prvního zápasu až po ten finálový. Perfektně jsme si to užili, nálada byla dobrá, parta neskutečná. Všechno do sebe zapadlo a myslím si, že náš konečný výsledek to nejlépe vystihuje.

Co bylo ve finále důležité, nějaký herní moment?
Řekli jsme si, že musíme hrát disciplinovaně, vzadu pomáhat brankáři a chodit jako jeden tým ze zabezpečené obrany. Góly nám padaly během celého turnaje a věděli jsme, že je dáme. A tak to i v podstatě bylo.

Kam řadíš Open Game v porovnání s ostatními turnaji?
V podstatě jsem se podobných turnajů zúčastnil už i jako trenér. Jezdíme sem vždy rádi, kvalita týmů je určitě na vysoké úrovni. Jsme spokojeni a jsme tu rádi, i ostatní chlapci to už dlouhé roky vidí stejně, takže úplně super.

Přijedete tedy další rok obhajovat letošní titul?
Nejspíše ano, ale přemýšlíme, že asi zkusíme nastoupit o kategorii výše mezi Muži Pro. Nejspíše to příště uděláme takto.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Držíme si laťku, za kterou se nemusíme stydět, říká ředitel turnaje Dan Koubek

Průběh Hummel Open Game 2019 měl stejně jako v minulých letech pod dohledem ředitel turnaje Dan Koubek. V rozhovoru se vrátil k uplynulé akci a vyzdvihl důležité myšlenky, které tento ročník přinesl. Jaký je váš celkový dojem z letošního Hummel Open Game? Myslím si, že se nám podařilo uspořádat turnaj v takové kvalitě, na jakou jsou naši

Shrnutí dospělé části Hummel Open Game 2019

Uplynulý týden patřil na Hummel Open Game 2019 dospělým kategoriím. Připomeňte si ve zkratce vítěze jednotlivých kategorií a jejich putování za turnajovým triumfem. Do kategorie amatérů zasáhlo 38 mužstev rozdělených do osmi základních skupin. Úvodní fází turnaje prošli bez zaváhání Shooters Beta, Žltý Sneh, a

Náš Open Game: finálový den na sociálních sítích

Hummel Open Game 2019 má za sebou finiš v podobě finálového dne. Jaké příspěvky se objevily v neděli na sociálních sítích, poodhaluje následující shrnutí kolem hashtagu #MujOpenGame. Cesta Gymnázia Chomutov skončila před medailovým semifinále. Ani to však neznamená žádnou tragédii

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS