SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Rok se s rokem sešel a Brno Open Game hledá florbalové nadšence do svého organizačního týmu. Otevíráme přihlášky dobrovolníků pro nadcházející ročník, jejichž úkolem bude pomáhat s pořádáním turnaje od úvodních zápasů až po medailové bitvy.

Čemu se dobrovolníci věnují? Škála činností je skutečně široká – od rovnání mantinelů, práce na časomíře až po zadávání údajů do textového onlinu. Zkrátka se dělá všechno, aby Open Game běžela na halách podle plánu a každý měl z akce radost.

Pořadatelé mají přidělenou právě svoji halu, kde během turnaje pomáhají. A jak se mezi ně dostat? Stačí vyplnit jednoduchý formulář ZDE. Následně tě kontaktují organizátoři, od nichž se dozvíš všechny podrobnosti.

Co je důležité, na dobrovolníky čeká také atraktivní odměna. Za každý započatý den Brno Open Game, do něhož se dobrovolník zapojí, dostane 800 Kč. Zároveň nebude chybět třeba ani možnost využívat doprovodného programu turnaje a mnoho dalšího.

Zaujala tě tato nabídka? Pokud ano, neváhej a rovnou podej přihlášku a staň se součástí Brno Open Game 2023 právě teď! Mládežnická část turnaje se koná v termínu 22.–25. června 2023, zatímco dospělé kategorie se utkají od 29. června do 2. července 2023.

CHCI SE STÁT DOBROVOLNÍKEM

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Prezentace týmů dětské části

Prezence týmů se uskuteční v NC Královo pole – a to ve středu 21.6.2023 od 12 do 20 hodin a ve čtvrtek 22. 6. 2023 od 7:30 do 18 hodin. Prezentace najdete v tréninkovém centru FBŠ Hattrick Brno - Sport Family Area. Před příchodem na prezenci by týmy už měly mít správně vyplněné soupisky. Během prezence pak týmy doplatí ubytování, uhradí a převezmou náramky.

Bageterie Boulevard

Účastníkům poskytneme 15% na celý sortiment BB platných po dobu konání turnaje – prokazující se páskou na restauraci  

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI