Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Možnost registrovat svůj tým do dětského turnaje Open Game je u konce! Přihlášky jsou definitivně uzavřené. O medaile zabojuje celkem 285 týmů napříč kategoriemi od školičky až po juniory a juniorky!

Pokud již patříte mezi dospělé a stále nemáte přihlášený svůj tým, jistě vás potěší následující informace. Ačkoliv přihlašování na Brno Hummel Open Game KIDS 2019 je uzavřeno, pro dospělou část je zde stále možnost. Svůj tým můžete přihlásit až do středy 15. Května. Takže neváhejte, registrace je hotová za pár minut! (www.bitly.com/RegistrujSvujTym)

 

Musíme se také podělit o dosažený milník. Velmi nás těší, jak velký je o turnaj každoročně zájem! I v letošním ročníku se nám podařilo prolomit rekord v počtu přihlášených týmů, a to stále nejsme u konce! Minulý ročník se zapsalo pěkných 349 týmů. Letos se na brněnských palubovkách vystřídá celkem 362 týmů a tento počet ještě může narůst během pokračujících přihlášek na dospělou část turnaje.

 

 

Jsou za námi první dny květnového měsíce, což značí jediné. Turnaj se neúprosně blíží. Sledujte nás zde na webu a na sociálních sítích, brzy přineseme další novinky z turnaje. Před námi je rozlosování do skupin a samozřejmě vám budeme postupně rozkrývat, na co vše se můžete během turnaje těšit! Tak buďte připraveni.

#MujOpenGame

 

Tento článek byl zobrazen již: 896
author: Pavel Kocourek

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Univerzitní Kampus /CAM/

Sportovní hala Univerzitní kampus Masarykovy univerzity - v rozpisech CAM adresa: Fakulta sportovních studií, Kamenice 5, Brno-Bohunice MAPKA Dva roky nová sportovní hala s velkým hledištěm a skvělým zázemím pro hráče. Spojení: bus 25, 37, 60, 61, 69, 82 (zastávka Univerzitní kampus)

8 dní do uzavření přihlášek na letošní Open Game

Do uzavření přihlášek zbývá závěrečných osm dní. Letošního turnaje se zatím zúčastní necelých 300 týmů, které pochází z České republiky, sousedního Slovenska a dalších zemí! Na turnaj tak zavítá krom celků z nejvyšší české ligy, jako Panthers Otrokovice, Bulldogs Brno, Black Angels nebo

Starší žákyně odehrají svoje finále v sobotu z důvodu dětské olympiády v Liberci

Od neděle 23. června bude na programu v Libereckém kraji IX. letní olympiáda dětí a mládeže. Akce bude trvat až do 28. Června a hry budou hostit Liberec a Jablonec nad Nisou. Slavnostní zahájení se uskuteční v Home Credit aréně.  Vzhledem k této skutečnosti jsme se rozhodli přesunout finále starších žákyň o jeden den dříve. Kategorie tak odehraje svoje finále už v

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS