Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Prezence dětských týmů na 12. ročník Hummel Open Game se uskuteční stejně jako v loňském roce v cukrárně VALE Cafe & Restaurant na ulici Josefská 21, Brno.

Prezence proběhne ve středu 20. 6. od 11:00 do 19:00 a pak ve čtvrtek 21. 6. od 7:30 do 19:00.

Všechny týmy obdrží turnajovou brožuru se všemi potřebnými informacemi a také zde bude možné zaplatit turnajové ID náramky a ubytování.

 

Žádáme a prosíme všechny týmy, aby se na prezenci dostavili pouze vedoucí jednotlivých týmů. 

 

Jak se do cukrárny dostanete?

Z hlavního vlakového nádraží
Vyjdete z hlavní budovy nádraží, naproti něho uvidíte OC Letmo, v něm vyjedete do prvního patra, z eskalátoru vystoupíte po pravé straně a na ulici Josefská se dáte vlevo. Cca po 70 metrech uvidíte po levé straně cukrárnu.

 

Ze zastávky autobusů Student Agency
Po vystoupení z autobusu se ohlédnete za sebe směr hlavní nádraží, poté, co minete brněnský Grandhotel, vyjdete schody a dáte se vlevo. Po 100 metrech pak najdete cukrárnu.

 

Z autobusového nádraží Zvonařka
Doporučujeme přejít přes přechod, projít Galerií Vaňkovka, dostat se do podchodu pod hlavním nádražím (brněnská „myší díra“) a z podchodu vyjít až na jeho konci, kde vedou eskalátory přímo do OC Letmo. Vyjedete o dvě patra výše, z eskalátoru vystoupíte po pravé straně a na ulici Josefská se dáte vlevo. Cca po 70 metrech uvidíte po levé straně cukrárnu.

Tento článek si četlo již: 1314 čtenářů
autor: Michal Jilka

21. - 24.6.
28.6 - 1.7.
Copyright © 2018 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS