Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Stejně jako v minulých letech nechybí legendární držáci. Tím jsou hráči Dream Vidláci Teamu, kteří opět baví diváky svým osobitým stylem.

Vidláci jezdí na Open Game už odnepaměti. Výsledkově se daří různě, ale jedna věc zůstává vždy stejná: když se v Brně objeví, vždy to je pořádná show. Slaměné klobouky, tematický outfit i rozcvička v podobě ležení na hrací ploše jsou motivy, které neodmyslitelně doprovází auru vidláckého týmu.

A jak to letos jde při zápasech? Originální mužstvo už dohrálo svoji základní skupinu s bilancí dvě výhry, remíza a porážka. V průběžném pořadí tabulky jim sedm bodů stačí na druhou pozici, kdy drží tříbodový náskok před třetím Teamem Kazachstan. Ten ovšem má jedno utkání k dobru.

Skóre, góly a úspěchy však nejsou tím, proč Vidláci na turnaj jezdí. „Letošní Open Game si vyloženě užíváme. Máme sice pár zranění, což nás trochu srazilo dolů, ale my si to užijeme i tak,“ podotkl jeden z trenérů Vidláků. Právě stav kádru je nejdůležitějším faktorem. „Zatím máme bohužel víc trenérů než hráčů. Každopádně Open Game je letos velice dobrá a věřím, že tady ještě velké výkony předvedeme,“ doplnil druhý vidlácký kouč.

Trenérský štáb se shoduje na tom, že není lehké úkolovat svěřence. „Furt si tam dělají, co chtějí. Je to hrůza,“ zmínili. Proto věří, že se směrem do play-off situace ještě vyladí a podaří se posunout na vyšší level. Výsledek by však neměl zastínit zábavu. „Výsledek není podstatný, důležité je užít si to okolo,“ vyzdvihli.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Ohlédnutí: do boje šli mladší žáci, elévové nebo přípravka

Na letošním ročníku Brno Open Game se dostalo také na dětské kategorie, které se teprve připravují na velký mládežnický florbal. Jak se dařilo družstvům, která nastoupila mezi mladšími žáky, elévy nebo přípravkami? V mladších žácích byla konkurence poměrně nabitá. Přihlásilo se bezmála čtyřicet týmů, které

Ohlédnutí: takto dopadly dívčí kategorie na Open Game

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň. Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky

#MujOpenGame: sociální sítě po závěru turnaje

Že Brno Open Game 2021 už dávno skončil? To vůbec ničemu nevadí! I v této době přibývají nové příspěvky pod oficiálními hashtagy, které stojí za zmínku v našem souhrnu. Používejte #MujOpenGame také v období turnajového klidu, všechno sledujeme a dáváme zajímavým fotkám prostor.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2021 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS