Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Už je to skoro tady! Brno se připravuje na začátek dětského turnaje Hummel Open Game, který už tradičně patří mezi hlavní sportovní události roku. Na co se vše mohou účastníci letos těšit?


Dětský Open Game se uskuteční v termínu 20.–23. června 2019, což přináší kromě napínavých zápasů i spoustu času k využití doprovodného programu. Každý z více než 280 přihlášených týmů bude moct navštívit JumPark Brno, dopravní hřiště či koupaliště na Riviéře nebo minigolf na Lesné. Detailní informace k doprovednému programu najdete v příslušné záložce v menu nebo přes tento ODKAZ.

V Brně se bude hrát o medaile z 11 různých mládežnických kategorií. Vrcholem těchto bitev se pak stane víkendový program, kdy se turnaj přehoupne do fáze play-off. Už od soboty bude záležet na každém utkání a pouze ti nejlepší se dostanou k vysněnému úspěchu. Motivace je tak naprosto jednoznačná.

 

Neděle nabídne stejně jako v minulých letech vrchol Open Game. Právě v tento den bude vše směřovat k velkolepým finále většiny kategorií. Vítězství z Brna bylo vždy cenné, a proto není pochyb, že ani letos tomu nebude jinak.


Nezapomeňte sledovat sociální sítě a webové stránky Hummel Open Game, kde se dozvíte všechny podstatné aktuality. Díky hashtagu #MujOpenGame budete mít neustále přehled o veškerém dění a možnost ukázat, jak prožíváte neopakovatelnou atmosféru turnaje!

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Souhrn Open Game 2019 z pohledu přípravek, elévů, žákyň a mladších žáků

Dětský turnaj Hummel Open Game 2019 je už minulostí. Připomeňte si konečné výsledky a držitele trofejí v kategoriích přípravek, elévů, mladších a starších žákyň i mladších žáků. Letošního turnaje přípravek se zúčastnilo 16 týmů, které se utkaly ve dvou základních skupinách. První z nich opanovali

Náš Open Game: 4. den na sociálních sítích

Dětská část turnaje Hummel Open Game 2019 skončila. Stále však zbývá zrekapitulovat, čím žily sociální sítě během finálové dne díky hashtagu #MujOpenGame! Na webu jsme přinášeli ohlasy vítězných účastníků. Přečtěte si například ty z kategorie elévů, kterou vyhráli Coyotes Jablunkov.

Na trofej mladších žáků dosáhly Vítkovice

Poslední zápas Hummel Open Game 2019 vyhráli mladší žáci Vítkovic. Jejich protivníkem ve finále turnaje se stal Florbal Jesenice, který však už nedotáhl své tažení ke zdárnému konci. Ostravané tak zdolali rivala 5:3. První poločas nabídl jedinou branku, která šla na konto vítkovického Jana Bury. To nejdůležitější se

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS