Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Kladenský expres proti Fialovým Kobrám. Takto vypadá finálové složení kategorie Hobby, přičemž ve finále padalo hodně branek.

Jedenáctku nasázely Fialové Kobry Globogym svým soupeřům, jimiž byli Draci Říčany. Ti sice vstřelili první gól utkání, jenže pak se nadlouho odmlčeli a Kobry začaly přesvědčivě dominovat. Bohatou bilanci 4+1 zaznamenal Kamil Bříška a dotáhl tým k vítězství 11:3. „Byly tam nějaké chyby, které rozhodly. Kobra je zkušený tým a přejeme mu hodně štěstí do finále. Snad vyhrají,“ popřál Jakub Blažek z Říčan.

Je pravda, že Draci chtěli získat zlato. Nicméně ani nad bronzem neohrnují nos. „Z nějakých padesáti týmů si myslím, že to je super výsledek. Skvělý výkon a těším se na příští rok,“ pochvaloval si Blažek. Právě Říčany dosud ani jednou na turnaji neprohrály a doufaly, že si formu ještě udrží. Celkově však převládají pozitivní dojmy.

„Turnaj byl skvělý. Šli jsme tady do hospody a dali si Démona – výborné pivo. Kluci jsou super, měli jsme skvělou partu a jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit,“ uzavřel Blažek. Ve finále vyzvou Fialové Kobry družstvo Kladenský expres, jež zatím ani jednou nezaváhalo. V semifinále zastavili florbalisty Flashingu.

Finále Kladenský expres – Fialové Kobry Globogym je na programu od 14.30. Sledovat ho můžete v odkazu ZDE.

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Ohlédnutí: do boje šli mladší žáci, elévové nebo přípravka

Na letošním ročníku Brno Open Game se dostalo také na dětské kategorie, které se teprve připravují na velký mládežnický florbal. Jak se dařilo družstvům, která nastoupila mezi mladšími žáky, elévy nebo přípravkami? V mladších žácích byla konkurence poměrně nabitá. Přihlásilo se bezmála čtyřicet týmů, které

Ohlédnutí: takto dopadly dívčí kategorie na Open Game

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň. Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky

#MujOpenGame: sociální sítě po závěru turnaje

Že Brno Open Game 2021 už dávno skončil? To vůbec ničemu nevadí! I v této době přibývají nové příspěvky pod oficiálními hashtagy, které stojí za zmínku v našem souhrnu. Používejte #MujOpenGame také v období turnajového klidu, všechno sledujeme a dáváme zajímavým fotkám prostor.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2021 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS