SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Používali jste během předchozích ročníků turnaje mobilní aplikaci? Nyní přichází plnohodnotná náhrada pro všechna zařízení. Spustili jsme responzivní platformu Váš Open Game, díky níž můžete sledovat výsledky, statistiky či další informace o vašich oblíbených týmech. Vše najdete na vas.opengame.cz.

Díky webu vas.opengame.cz vám neunikne nic důležitého, co se šustne kolem vámi zvolených oblíbených družstev. Na stránce je nejdříve nutné provést novou registraci, při které zadáte požadované údaje. Na zadaný e-mail vám následně přijde potvrzení o vytvoření účtu včetně hesla. Následně vám už nic nebrání v přihlášení.

Jedná se o takzvanou progresivní webovou aplikaci (PWA), která s sebou nese řadu výhod pro uživatele. Mezi ně se řadí kromě responzivity také rychlost načítání, možnost zasílání notifikací a splňování nejvyšších technických standardů, jako by šlo o běžnou aplikaci stahovanou přímo do úložiště zařízení. Loňská aplikace tak již nebude v provozu a fungovat bude pouze tato nově představená webová podoba plná výhod.

Samotná aplikace je přizpůsobena zobrazení na počítači i v mobilních zařízeních. Zvolit si můžete jeden či více oblíbených týmů, díky čemuž budete mít přehled o veškerém jejich florbalovém počínání na turnaji. Zkuste si novinku také vy a buďte před startem Brno Open Game 2024 i během něj neustále v obraze.

vas.opengame.cz

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI