Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň.

Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky pouze dvě – FBC Ostrava a Panthers Praha BLACK. Kromě nich neuniklo prvenství ve skupině ani Vítkovicím.

Lídrové základní části turnaje však postupně z turnaje vypadli. Nejdále se dostaly hráčky, jež naopak začínaly cestu play-off až z druhých příček – konkrétně FG Černý Mamby a Tatran Střešovice. Na loňský triumf ještě mezi dorostenkami chtěly navázat Mamby, jenže v zápase ani jednou nevedly a Pražanky si výsledek 4:2 pohlídaly. Bronz čekal na Ostravu s Black Angels.

Ve třech základních skupinách se konaly také souboje dorostenek. Podobně jako v juniorkách se relativně dařilo Vítkovicím, jimž nedošel dech ani v play-off. Během něj naopak prošly přes Hranice i Bohemians až do finále, kde šly na Bulldogs. Zrovna Brňanky jim ve skupině podlehly 1:6 a toužily si napravit reputaci. Nakonec ale Vítkovice slavily i podruhé, když uhlídaly skóre 3:1.

Starší žákyně si připravily čtyři skupiny po čtyřech týmech, v nichž se odehrály velké bitvy. Pouhé dvě branky inkasovaly v základní skupině Vítkovice, které navíc vstupovaly do play-off s plným počtem bodů. Finále však nakonec mělo složení Black Angels – FBS Olomouc. Pražanky v něm nakonec uspěly 4:3, když všechny své góly nastřílely během druhého poločasu. Z bronzu se radovaly starší žákyně IBK Yellow Lightnings s Vítkovicemi.

Turnaj mladších žákyň měl zlatou tečku pro FG TEAM po finálové výhře nad Spartou Praha. Šlo o strhující podívanou, kde se obě družstva přetahovala o těsný náskok a došlo až na samostatné nájezdy. K nim ale teoreticky ani nemuselo dojít, protože gólmanka FG TEAM se v závěru druhé půle přiznala k teči a mohl útočit soupeř. Sparťanky nicméně neskórovaly a v nájezdech těsně podlehly.

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Známe termíny Brno Open Game 2023!

Letošní ročník Open Game sice sotva skončil, my však už začínáme připravovat ten následující. V tuto chvíli již známe termíny Brno Open Game 2023, které se týkají dětských i dospělých kategorií. Jak už bývá tradicí, mládežnický i dospělý turnaj budou trvat čtyři dny. Nejdříve přijedou do jihomoravské

#MujOpenGame: Finálový den na sociálních sítích

Dospělý turnaj Open Game je u konce. Nám však stále zbývá projet příspěvky, které byly v neděli přidány pod oficiálním hashtagem #MujOpenGame. Podívejte se i vy, co jsme objevili. Fake Bakers a jejich shrnutí cesty Brno Open Game 2022. Jak se dařilo vám?         Zobrazit

Obhajoba v kategorii Hobby: Kladenský expres rozhodl těsně před koncem

Je rozhodnuto o posledním titulu na Brno Open Game 2022. Kategorii Hobby stejně jako před rokem vyhrál Kladenský expres, který zvládl neskutečné drama proti Flamingos Brno. Rozhodovalo se gólem v poslední minutě. První trefu zaznamenali Flamingos a narušili plány papírového favorita. Pak ale přišly tři trefy Kladenského expresu a mohlo se zdát, že se Středočeši opět

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2022 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS