Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Posledním zápasem dospělé Open Game 2020 se stalo finále kategorie HOBBY. V něm na sebe narazily Fialové Kobry Globo Gym a SK Domaslavice, které bojovaly do posledního dechu. Kobry ale nakonec udržely náskok z první půle a převzaly pohár za výhru 4:2. Úspěšný turnaj shrnul tahoun Globo Gymu Kamil Bříška, který zároveň byl nejproduktivnějším hráčem týmu (19+5).

Jak vypadalo vaše finále Open Game proti Domaslavicím?
Finále hodnotím poměrně dobře. Konečně se nám podařilo jít od začátku do vedení, což se nám ve čtvrtfinále ani semifinále nepovedlo, takže tam jsme otáčeli. Náskok nás proto trochu uklidnil. Hráli jsme hodně na míčku a vytvářeli jsme si šance z brejků, takže z naší strany krásný zápas.

Jak se vám pak povedl turnaj celkově?
Turnaj letos byl extrémně těžký. Měli jsme asi jenom jedno lehké utkání a postupně to gradovalo. Čtvrtfinále, semifinále i finále byly v podstatě na stejné úrovni – ve všech případech hodně těžké zápasy.

Co říkáte na partu, kterou jste vytvořili a došla si až pro titul?
Skvělá. Jezdíme sem už deset let, teď jsme sice dvakrát vynechali, ale dali jsme to opět dohromady. Úžasná parta, večer chodíme společně na večeře a popít. A sport to jenom podtrhuje.

Využili jste tak nějaký bod z doprovodného programu Open Game?
My si ten doprovodný program děláme spíše sami. Vždy se na sebe těšíme jako tým, takže více držíme pospolu i v těchto aktivitách.

Jaký je to pocit, že jste napodobili filmové Kobry Globo Gym a zopakovali jste zde svůj úspěch?
Za těch deset let jsme vyhráli v Brně už potřetí. Takže určitě jsme rádi, že jsme skončili jako ve filmu a jsme první. (úsměv)

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Elitu ovládl Richmond, ve finále přestřílel IBK Södra Böhmen

Po loňské absenci na Brno Open Game se Richmond vrátil na florbalový trůn. Výběr v kategorii ELITE prošel turnajem bez jediné porážky a ve finále si poradil se Södra Böhmen 8:3. Nejlepším hráčem zlatého mužstva byl vyhlášen obránce Lukáš Jalový, který se podělil o dojmy z vítězného finále. Lukáši, jak

Zlaté medaile kategorie PRO putují k Týmu na hraně

V kategorii Muži PRO uspěli hráči Týmu na hraně. Ve finále zdolali, jak jinak než na samostatné nájezdy, Tatran selection a brali cenné zlato. Rozhodující střílení zvládl Filip „Jágr“ Horák, který se navíc trefil už v základní hrací době, a přispěl k vítězství 3:2. Turnaj potom Horák zhodnotil v rozhovoru. Co

Známe finálová složení všech kategorií Open Game 2020

Na Brno Open Game 2020 byla odehrána semifinále všech dospělých kategorií a už se čeká na výsledky finále. Kdo se popere o nejcennější trofeje z letošního turnaje? Do finále kategorie PRO se dostal Tým na hraně, který porazil bez inkasovaného gólu IBK PořádMálo. V prvním poločase se trefili Matyáš Kůra a Alexandr Svoboda, na

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS