Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

DDM Keramika Liberec si ve finálovém mači dokázala poradit s nepříjemný sokem v podání týmu Mírně napřed a díky povedené první půli může slavit titul v kategorii dorostenců.

Keramika přežila na úvod zápasu několik vyložených šancí soupeře, když se zaskvěl gólman Mikuláš Futschik, jenž zneškodnil minimálně tři jasné gólovky. Odpovědí Keramiky byla hned trojice vedoucích branek, a poločas tak ovládli liberečtí florbalisté poměrem 3:0.

Druhá půle přinesla nejprve čtvrtou branku Keramiky a následně dvojici branek Mírně napřed. Ani to však k větší dramatizaci duelu nepomohlo. Keramika Liberec si utkání pohlídala a po zápase se pro web Open Game mohl rozpovídat Mikuláš Futschik, v tu chvíli čerstvý vítěz turnaje.

Jak sis užil letošní turnaj?
Z mého pohledu to byl naprosto parádní Open Game. Všechny nás to strašně bavilo, měli jsme výborný los. Hráli jsme blízko místa našeho ubytování, takže vše naprosto super.

Jaké bylo finále tvým pohledem?
Strašně těžké. Pro nás, kluky z Liberce, co jsme se vlastně vůbec nepřipravovali a skládli jsme to na poslední chvíli, to dopadlo skvěle.

Úvod finálového mače byl celkem divoký, několikrát se na Tebe hnali osamocení hráči soupeře…
Začátek byl celkem hektický, trochu jsme se rozkoukávali, co se kde děje a nakonec jsme to dobře zvládli. A já tam nějak uklouzl a chytil to. (smích)

Přišla v turnaji nějaká slabší chvilka?
Rozhodně ne. Kluci jsou celkem ranaři. Takže oni blbli, dělali kraviny, a to nás drželo od nějakých herních výpadků. Víceméně jsme věděli od začátku, že jsme papírově nejlepší, a chtěli jsme vyhrát.

Ovlivnil koronavirus vaši přípravu na turnaj?
Určitě. Protože nebýt jej, tak jedeme klasicky za FBC Liberec. Dlouho se nevědělo, jak to bude, potom tam přišly nějaké komplikace. A tak nám bylo řečeno, ať si uděláme vlastní tým, kluci při vymýšlení názvu vymýšleli co největší kraviny a vzniklo z toho DDM Keramika Liberec.

Jak se ti líbil turnaj organizačně?
Líbil, všechno bylo perfektně připravené, haly a podobně. Jen na SportPointu by to chtělo vyvětrat. (úsměv)

Může se Open Game těšit na vaši účast i za rok?
Rozhodně! Nevím jestli za Keramiku, ale naši hráči tu určitě budou.

 

Autor: Kryštof Severa

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Finále HOBBY uzavřely vítězně Fialové Kobry Globo Gym

Posledním zápasem dospělé Open Game 2020 se stalo finále kategorie HOBBY. V něm na sebe narazily Fialové Kobry Globo Gym a SK Domaslavice, které bojovaly do posledního dechu. Kobry ale nakonec udržely náskok z první půle a převzaly pohár za výhru 4:2. Úspěšný turnaj shrnul tahoun Globo Gymu Kamil Bříška, který zároveň byl nejproduktivnějším

Elitu ovládl Richmond, ve finále přestřílel IBK Södra Böhmen

Po loňské absenci na Brno Open Game se Richmond vrátil na florbalový trůn. Výběr v kategorii ELITE prošel turnajem bez jediné porážky a ve finále si poradil se Södra Böhmen 8:3. Nejlepším hráčem zlatého mužstva byl vyhlášen obránce Lukáš Jalový, který se podělil o dojmy z vítězného finále. Lukáši, jak

Zlaté medaile kategorie PRO putují k Týmu na hraně

V kategorii Muži PRO uspěli hráči Týmu na hraně. Ve finále zdolali, jak jinak než na samostatné nájezdy, Tatran selection a brali cenné zlato. Rozhodující střílení zvládl Filip „Jágr“ Horák, který se navíc trefil už v základní hrací době, a přispěl k vítězství 3:2. Turnaj potom Horák zhodnotil v rozhovoru. Co

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS