Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Semifinalistou Open Game v kategorii ELITE se stalo Gymnázium Chomutov. Mezi nejlepší čtyři týmy postoupilo díky výhře 5:1 nad FBK Bobrky. Účast Gymnázia na turnaji přiblížil brankář Ondřej Karel Hošek, který se podělil i o semifinálovou taktiku.

Jaké máš dojmy z letošního Brno Open Game?
Myslím si, že obecně brněnské turnaje jsou takové horší v tom, že tým není tolik spolu. Ale i navzdory tomu jsme se na hřišti dokázali semknout, i když nás bylo sedm na ranní zápas. Teď kluci začali čuchat medaili a najednou nás bylo deset a nějací náhradníci. Přijde mi škoda, že vstup na Riviéru není letos na turnajový náramek. Turnajový komfort tak šel trošku dolů, ale zase jsou v každé hale hospody, takže si to můžeme vynahradit.

Využili jste nějakým jiným způsobem doprovodný program?
Byli jsme na minigolfu. Mladý Ondra Kolajta, nová brankářská posila Hattricku, byl poslední a kupoval zmrzlinu. Byli jsme spokojení.

Co bys řekl k dosavadním výkonům Gymnázia Chomutov?
Podle mě máme velké štěstí, že hrajeme v Maloměřicích, kde není poznat, jací jsme dřeváci. Kdybychom hráli na nějakém kvalitním povrchu, dostali bychom hrozně na zadek. Ale naštěstí jsme tady a může s námi hrát i takový borec, jako je Martin Zvěřina, kterému hokejka vyloženě překáží.

Hráli jste i na SportPointu, kde účastníci říkají, že je při zápasech strašné vedro?
Na SportPointu jsme hráli. Já jsem tedy ještě šel s Martinem Dejmalem, prvním gólmanem Sokola Královské Vinohrady, a koupil jsem si nějakou vodku. Takže si toho moc nepamatuji, ale myslím si, že v Maloměřicích je povrch ještě mnohem horší. Celkově je ten povrch takový střední, ale aspoň dává šanci takovým dřevákům, jako jsme my.

Jak vidíš vaše ambice do zbytku turnaje?
No, prý bychom měli jít v semifinále na Richmond. Tak doufáme, že je zkusíme nahnat po městě, zaplatíme jim nějaký alkoholy a třeba to klapne, že nedojedou na halu. To je asi ve zkratce naše taktika na Richmond.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Finále HOBBY uzavřely vítězně Fialové Kobry Globo Gym

Posledním zápasem dospělé Open Game 2020 se stalo finále kategorie HOBBY. V něm na sebe narazily Fialové Kobry Globo Gym a SK Domaslavice, které bojovaly do posledního dechu. Kobry ale nakonec udržely náskok z první půle a převzaly pohár za výhru 4:2. Úspěšný turnaj shrnul tahoun Globo Gymu Kamil Bříška, který zároveň byl nejproduktivnějším

Elitu ovládl Richmond, ve finále přestřílel IBK Södra Böhmen

Po loňské absenci na Brno Open Game se Richmond vrátil na florbalový trůn. Výběr v kategorii ELITE prošel turnajem bez jediné porážky a ve finále si poradil se Södra Böhmen 8:3. Nejlepším hráčem zlatého mužstva byl vyhlášen obránce Lukáš Jalový, který se podělil o dojmy z vítězného finále. Lukáši, jak

Zlaté medaile kategorie PRO putují k Týmu na hraně

V kategorii Muži PRO uspěli hráči Týmu na hraně. Ve finále zdolali, jak jinak než na samostatné nájezdy, Tatran selection a brali cenné zlato. Rozhodující střílení zvládl Filip „Jágr“ Horák, který se navíc trefil už v základní hrací době, a přispěl k vítězství 3:2. Turnaj potom Horák zhodnotil v rozhovoru. Co

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS