Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pořádně napínavý start turnaje čekal týmy Olomouce a LastMinute. Hanáčtí hráči si vytvořili slibný náskok 3:1, o něj však kvůli brankám z posledních minut nakonec přišli. Výsledek byl 3:3 a hodnocení přidal olomoucký Dušan Soušek. Ten se mimo jiné zúčastnil i dětského Open Game, který se konal minulý týden.

Jak jsi viděl vstup vašeho týmu do dospělého Hummel Open Game?
Vzhledem k tomu, že jsme se ani nestihli rozcvičit a šli jsme do utkání prostě hned, tak se nám podařilo chytit začátek. Na konci se tempo vyrovnalo, soupeř se dotahoval a výsledkem byla remíza. Za mě však celkově kladný zápas.

S jakými ambicemi jste sem do Brna přicestovali?
S kluky se prakticky vůbec neznáme. Byl to vlastně první zápas, který jsme společně odehráli. Přesto si myslím, že jsme dobrá parta a máme kvality dotáhnout to v play-off co nejdále. Doufám, že to vyjde.

„V hale už jsou diváci a všechno kolem působí super.”
Dušan Soušek, hráč FBS Olomouc

Co zatím říkáš na atmosféru, která panuje v úvodu turnaje?
Je sice teprve začátek, ale už je to skvělé! V hale už jsou diváci a všechno kolem působí super. Nemohu si na nic stěžovat.

Minulý týden ses zúčastnil i dětského Open Game. Vidíš nějaký velký rozdíl mezi turnaji?
Možná tak věkový rozdíl, ten je asi největší. (úsměv) Ale obecně bych řekl, že tady potkáme kvalitnější týmy a přinese to zase o něco větší zkušenosti, což je výborné. Za mě jsou pocity z obou turnajů velice kladné.

V pátek odehrajete celkem tři utkání. Jak se cítíš silově, třeba i s ohledem k té tvojí účasti na mládežnickém turnaji?
Přes týden jsem se snažil nějak připravit. Takže doufám, že se to podařilo podle plánu a snad zápasový program nakonec zvládneme.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Hummel Open Game už plánuje svůj další ročník

Ani příští rok nebude v Brně chybět významná florbalová akce. Mezinárodní turnaj Hummel Open Game měl letos na programu už svůj třináctý ročník a jeho tradice bude pokračovat i nadále. Příští Open Game 2020 tak bude celkově už čtrnáctá, přičemž se v rámci ní odehraje podvanácté turnaj dětí. Právě mládežnické

Věřil jsem nové koncepci, prozradil vedoucí marketingu Pavel Kocourek

Na chodu Open Game se podílel už v minulých letech, ale tentokrát ho čekala úplně nová výzva. Pavel Kocourek letos převzal roli hlavního marketingového pracovníka a pokusil se nastolit nový způsob, jakým bude turnaj prezentován.  Máš za sebou první ročník v roli marketingového pracovníka Open Game. Jaké z toho máš

Držíme si laťku, za kterou se nemusíme stydět, říká ředitel turnaje Dan Koubek

Průběh Hummel Open Game 2019 měl stejně jako v minulých letech pod dohledem ředitel turnaje Dan Koubek. V rozhovoru se vrátil k uplynulé akci a vyzdvihl důležité myšlenky, které tento ročník přinesl. Jaký je váš celkový dojem z letošního Hummel Open Game? Myslím si, že se nám podařilo uspořádat turnaj v takové kvalitě, na jakou jsou naši

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS