Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Kategorii BU13 rozhodly až samostatné nájezdy
Turnaj mladších žáků nabídl spoustu zajímavých situací. Vyrovnaná střetnutí často hrál Atlas Blansko, který v základní skupině A hned dvakrát remizoval. Poslední tři zápasy skupiny C byly naopak hodně gólové, protože Sparta jednoznačně porazila Slavkov (17:0) a Dúbravku (10:0). Slavkov byl také u úspěchu Zlína v poměru 14:2. Jeden z nejvíce přesvědčivých výkonů předvedly Gorily Plzeň, jež uzavřely úvod turnaje čtyřmi výhrami se skóre 45:2.

Na začátku play-off došlo k několika dramatickým utkáním. Mezi ně patřil duel JEMOBU s Black Angels 2006 (2:3) nebo Panthers Otrokovice – Gepardi Brno (3:4). V samostatných nájezdech zvítězilo lotyšské Rubene/KSS nad pražskými Panthers (7:6pn). Největší rozdíl si vypracovali Troopers White proti Hattricku Black při výhře 20:0.

Až do finále postoupil Zlín Lions U13, který ve čtvrtfinále a semifinále vždy vyhrál pouze o gól. V souboji o zlato pak dostal za soupeře IBK TORVIT. Lvi ztratili vedení ze startu zápasu a před koncem druhé půle museli dohánět manko 1:2. To se jim podařilo a v samostatných nájezdech se šlo až do náhlé smrti. Rozhodující trefu si připsal Jakub Vít, což zajistilo Zlínu titul.

Tatran Střešovice vítězem kategorie BU15
Mezi staršími žáky byla jako každoročně velká konkurence. Na Open Game 2018 se přihlásilo přes 50 týmů s ambicemi na turnajový úspěch. Nejlépe ze skupin vyšla družstva Hattricku Blue, Kanonýrů Kladno nebo Tatranu Střešovice s Vítkovicemi. Právě Ostravané měli unikátní bilanci branek 52:1. Bez porážky však prošli prvními duely i Gullivers Brno, Liberec a Otrokovice.

Povedený vstup do vyřazovací části zaznamenali IBK Jellies s Českou Lípou, kteří přestříleli své soupeře z Bílovce a Dobrušky 12:1. Klubové derby čekalo na Panthers Praha, v němž hlavní celek uštědřil B-týmu debakl 18:2. V pozdější fázi play-off došlo také na samostatné nájezdy. Z nich vyšly vítězně Otrokovice a Uherský Brod. Přesto oba tyto výběry minulo čtvrtfinále, kde se už hrálo o medailová umístění.

Následná semifinále dopadla postupem Liberce přes Vítkovice (4:2) a Tatranu přes Gullivers A (7:3). Vrchol turnaje tak sliboval kvalitní utkání o zlato. Klíčová část zápasu přišla v prvním poločase po třech trefách Střešovic, jež tím napravily loňský konec ve starších žácích bez medaile.

Z druhého místa ve skupině starších žákyň pro triumf
Dívčí kategorii GU15 obstaralo deset účastníků ze všech koutů republiky. Po bojích ve skupinách to vypadalo, že největšími favoritkami do play-off budou Znojmo a Zlín Lions. Tyto týmy vyhrály čtyřikrát v řadě a nedostaly více než tři branky. Za nimi se držely devítibodová družstva Sparty a Vítkovic.

Výsledky další fáze turnaje ale zamíchaly předběžnými předpoklady. I když se vítězky skupin probojovaly do semifinále, dále už pavoukem nepokračovaly. Zlín nestačil na Slavii Plzeň (1:4) a Znojmo prohrálo nejtěsněji 0:1 s Vítkovicemi. Zlaté medaile nakonec čekaly na Vítkovice, jež sice dvakrát přišly o jednogólový náskok, ale v nájezdech si ho vzaly nadobro zpět zásluhou Kateřiny Perutkové.

Tento článek si četlo již: 1100 čtenářů
autor: Dan Koubek
DALŠÍ AKTUALITY

REGISTRACE pro Hummel OpenGame 2019 spuštěna!

Registrace pro 11. ročník mládežnického turnaje a 13. ročník dospělého turnaje je spuštěna!  Tradičně se turnaj odehraje ve dvou termínech. Dětská část je na programu od 20. 6. do 23. 6. 2019, mužský turnaj se odehraje v termínu 27. 6.–30. 6. 2019.    Registrovat své týmy můžete až do 30. 4. 2019   REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - ODKAZ

Souhrn 2018 - dospělá část turnaje

Úspěšná obhajoba pro Richmond Účastníci mužské kategorie byli letos rozděleni do čtyř základních skupin. V nabité konkurenci pak usilovali o co nejlepší postupové výsledky před play-off. Plný počet výher zaznamenali Gullivers Brno nebo FBC Jatka Matějka. Naopak minimální bodové rozdíly dělily týmy ve skupině C, kde zvítězili o skóre

Souhrn 2018 - dorostenci a junioři

Dorostenci Boleslavi výrazně překonali loňské umístění Turnaj dorostenců zahájily boje v sedmi základních skupinách. V této fázi dali nejvíce branek Black Angels, kteří zaznamenali skóre 35:4. V nejpočetnější skupině o šesti týmech se dařilo Šternberku s patnácti body, čímž přeskočil rivaly jako Gullivers, Zlín nebo

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS