Kanadské bodování

Kategorie:
Tým:

Kanadské bodování: Muži

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Pavel Jurčík (0)Polámanej Mixer0000
2 Matthias Müller (11)ZUG SELECTION0000
3 David Ruber (19)Košér0000
4 Daniel Hruska (4)MMK Letka Telnice0000
5 Benjamin Sommer (39)The Fisters0000
6 David Hauser (15)Gymnázium Chomutov0000
7 Jan Ptáčník (27)Polámanej Mixer0000
8 Philipp Kiener (1)The Fisters0000
9 Yannick Schelbert (13)ZUG SELECTION0000
10 Ondřej Hošek (99)Gymnázium Chomutov0000
11 Simon Palmén (19)Peaches IBK 000000
12 Jan Daler (1)MMK Letka Telnice0000
13 Martin Horák (38)Košér0000
14 Tomáš Holič (6)Gymnázium Chomutov0000
15 Jakub Mendrek (9)MMK Letka Telnice0000
16 Lukas Wüthrich (90)The Fisters0000
17 Matěj Kostka (0)Polámanej Mixer0000
18 Laurin Katz (19)ZUG SELECTION0000
19 Adam Bouška (0)Polámanej Mixer0000
20 Martin Koutný (32)ZUG SELECTION0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Muži

Kanadské bodování: Ženy

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Eliška Kuczová (45)SK Jihlava0000
2 Jana Pavlicová (18)SK Jihlava0000
3 Petra Kozáková (3)Ženy ve Výprodeji0000
4 Nikola Bochenská (12)Ženy ve Výprodeji0000
5 Nikola Jandátová (11)SK Jihlava0000
6 Kateřina Kouřilová (35)SK Jihlava0000
7 Klára Javorčeková (7)Ženy ve Výprodeji0000
8 Lenka Kubínová (10)Ženy ve Výprodeji0000
9 Věra Soukupová (6)SK Jihlava0000
10 Klára Girgleová (1)Ženy ve Výprodeji0000
11 Tereza Šotkovská (14)SK Jihlava0000
12 Tereza Rychlá (17)SK Jihlava0000
13 Mariana Graciasová (5)Ženy ve Výprodeji0000
14 Andrea Kašparová (11)Ženy ve Výprodeji0000
15 Kateřina Bednářová (7)SK Jihlava0000
16 Simona Kabeláková (3)Ženy ve Výprodeji0000
17 Aneta Rozehnalová (2)SK Jihlava0000
18 Andrea Urbanová (20)SK Jihlava0000
19 Lucie Kubínová (91)Ženy ve Výprodeji0000
20 Dagmar Dušková (96)SK Jihlava0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Ženy

Kanadské bodování: Amatéři

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Petr Přibyl (23)Fbc Rescom Ostrov0000
2 Jan Váša (98)Radostín Panthers0000
3 František Vácha (2)Uň-Ho0000
4 Branislav Rak (15)FBC Lions Mladá Boleslav0000
5 Michal Bártek (3)Central Gang Valašské Meziříčí0000
6 Štěpán Poul (15)Radostín Panthers0000
7 Jan Horský (76)Pološílené veverky0000
8 Martin Hlaváč (15)Spiders Valmez0000
9 Theodor Pokorný (7)FBC Čůčo0000
10 Tonda Matisz (12)Pojď se líbat0000
11 Ivo Ošanec (0)Fbc Pohořelice0000
12 Josef Rückl (91)FAT PIPE FLORBAL CHODOV C0000
13 Štěpán Koncer (69)Štítenští apoštolové od svatého Jana0000
14 Jiří Stančík (75)FBC Čůčo0000
15 Jakub Grufík (1)Uň-Ho0000
16 Robin Pácha (11)FBC Lions Mladá Boleslav0000
17 Ondřej Diblík (24)Gentlemen's club0000
18 Miloš Beer (61)IBK Orangutan0000
19 Pavel Jiřán (24)Bejvávalo0000
20 Martin Jahoda (10)Psycho All-Star0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Amatéři

Kanadské bodování: Juniorky GU19

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Petra Magyar (0)Hungary Select0000
2 Sabina Zoubková (7)Goralia DreamTeam0000
3 Klára Kuřítková (70)Goralia DreamTeam0000
4 Katalin Túri-Kováts (0)Hungary Select0000
5 Eszter Galambos (0)Hungary Select0000
6 Tereza Hoffmannová (58)Goralia DreamTeam0000
7 Nikoletta Vörös (0)Hungary Select0000
8 Anetta Kašprišinová (10)Goralia DreamTeam0000
9 Anna Trombitás (0)Hungary Select0000
10 Vilma Illés (0)Hungary Select0000
11 Luca Orosz (0)Hungary Select0000
12 Viktorie Karasová (99)Goralia DreamTeam0000
13 Jana Nogawczyková (19)Goralia DreamTeam0000
14 Dóra Nyerges (0)Hungary Select0000
15 Michaela Martynková (21)Goralia DreamTeam0000
16 Marta Horáčková (22)Goralia DreamTeam0000
17 Blanka Szabó (0)Hungary Select0000
18 Eszter Fodor (12)Hungary Select0000
19 Anna Tényi (0)Hungary Select0000
20 Petra Stará (91)Goralia DreamTeam0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Juniorky GU19

Kanadské bodování: Starší žákyně GU15

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Michaela Dolejší (26)FBŠ Jihlava0000
2 Michaela Karásková (62)FBŠ Jihlava0000
3 Monika Majzlíková (33)FBŠ Jihlava0000
4 Hanka Krčálová (96)FBŠ Jihlava0000
5 Dominika Dvořáková (7)FBŠ Jihlava0000
6 Klára Šulová (32)FBŠ Jihlava0000
7 Terezie Brossová (18)FBŠ Jihlava0000
8 Nela Kotačková (69)FBŠ Jihlava0000
9 Klára Dvořáková (4)FBŠ Jihlava0000
10 Kateřina Seemannová (10)FBŠ Jihlava0000
11 Kristýna Běhounková (14)FBŠ Jihlava0000
12 Darina Šloufová (12)FBŠ Jihlava0000
12- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Starší žákyně GU15

Kanadské bodování: Dorostenky GU17

Kategorie nemá žádné hráče

Kanadské bodování: Junioři BU19

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Patrik Němec (79)IBK Plantážníci0000
2 Martin Ulman (19)IBK Plantážníci0000
3 Lukáš Homola (34)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
4 Martin Martiniak (27)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
5 Daniel Krejčíř (26)IBK Plantážníci0000
6 Jakub Procházka (16)IBK Plantážníci0000
7 Ondřej Kolajta (33)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
8 Ondřej Chovanec (39)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
9 Jiří Besta (88)IBK Plantážníci0000
10 Jakub Bína (17)IBK Plantážníci0000
11 Matyáš Vávra (37)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
12 Ronald Gašparík (9)IBK Plantážníci0000
13 Martin Děček (8)IBK Plantážníci0000
14 Marek Warcop (29)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
15 Dominik Kaloč (76)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
16 Jan Hándl (55)IBK Plantážníci0000
17 Radim Heiser (36)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
18 Jakub Ondračka (15)IBK Plantážníci0000
19 Mikuláš Krbec (6)IBK Plantážníci0000
20 Richard Klimek (35)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Junioři BU19

Kanadské bodování: Přípravka BU9

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Aneta Feiková (6)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
2 Jakub Klíma (9)Pitbulls & Gepardi0000
3 Pavel Brückner (42)BLACK ANGELS0000
4 Miroslav Motúz (16)Pitbulls & Gepardi0000
5 Tomáš Felgr (18)BLACK ANGELS0000
6 Adam Kameník (0)FBŠ Jihlava0000
7 Sebastián Hachlica (91)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
8 David Karafiát (0)FBC Mohelnice0000
9 Adam Podolský (99)Pitbulls & Gepardi0000
10 Vítek Došek (0)FBŠ Jihlava0000
11 Václav Semecký (13)BLACK ANGELS0000
12 Michal Matýsek (18)Pitbulls & Gepardi0000
13 Jan Schiller (85)BLACK ANGELS0000
14 Lucie Rybáčková (0)FBŠ Jihlava0000
15 Dominik Novák (89)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
16 Daniel Kapl (0)FBC Mohelnice0000
17 Tomáš Sobek (74)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
18 Tadeáš Berka (0)FBC Mohelnice0000
19 Patrik Půža (0)FBŠ Jihlava0000
20 Lukáš Hrubý (13)Pitbulls & Gepardi0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Přípravka BU9

Kanadské bodování: Dorostenci BU17

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 David VACULA (71)ŠK 1.FBC Trenčín0000
2 Martin Bezděk (1)Technology Mladá Boleslav0000
3 Ondřej Ševčík (3)ZŠ Chrást0000
4 David Kopeček (2)Sokol Valašské Klobouky0000
5 Josef Peštal (15)Technology Mladá Boleslav0000
6 Ondřej Kowalik (51)Sharks Suchdol nad Odrou0000
7 Ondřej Hromádka (85)ZŠ Chrást0000
8 Jakub Rajča (37)Sokol Valašské Klobouky0000
9 David Mádr (39)Sharks Suchdol nad Odrou0000
10 Jakub MINAROVIECH (3)ŠK 1.FBC Trenčín0000
11 Josef Dobeš (87)FBC DROŽDÍN0000
12 Dominik Žižka (23)FBC Slušovice0000
13 Petr Káňa (61)FBC Sokol Frenštát p.R0000
14 Libor Prudík (97)PSKC Okříšky0000
15 Adam Soudil (96)FBC Sokol Frenštát p.R0000
16 Milan Suchna (24)PSKC Okříšky0000
17 Matúš MIČKO (21)ŠK 1.FBC Trenčín0000
18 Daniel Goll (6)Technology Mladá Boleslav0000
19 Marek Mitaš (12)Sharks Suchdol nad Odrou0000
20 Václav Jindřich Jonáš (10)ZŠ Chrást0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Dorostenci BU17

Kanadské bodování: Starší žáci BU15

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Matěj Faltus (74)Fbc Topgal Šternberk0000
2 Jan Weise (7)FBS Olomouc0000
3 Šimon Kostrhún (54)BLACK ANGELS BLACK0000
4 Marek Korych (2)Technology Mladá Boleslav0000
5 David Tománek (49)FBC Říčany0000
6 Petr Vitovec (95)FBC ČPP BYSTRON GROUP OSTRAVA0000
7 Jan Zoufalý (17)Technology Mladá Boleslav0000
8 Ondřej Hnátek (88)FBC Říčany0000
9 Filip Antel (47)Fbc Topgal Šternberk0000
10 Martin Kašik (83)FBC ČPP BYSTRON GROUP OSTRAVA0000
11 Tomáš Hanák (18)FBS Olomouc0000
12 Thomas Heřmanský (78)BLACK ANGELS BLACK0000
13 Tomáš Kuchyňa (56)PSKC Okříšky0000
14 Jakub Doňar (39)BLACK ANGELS BLACK0000
15 Matěj Brabec (89)PSKC Okříšky0000
16 Tobiáš Handl (71)Fbc Topgal Šternberk0000
17 Vladimír Sofka (0)FBS Olomouc0000
18 Adam Soural (0)FBC Mohelnice0000
19 Mixhal Chalupecký (77)FBC ČPP BYSTRON GROUP OSTRAVA0000
20 Tomáš Dostál (11)Technology Mladá Boleslav0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Starší žáci BU15

Kanadské bodování: Mladší žáci BU13

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Vojtěch Balner (14)FbC Holešov0000
2 Timotej BIELIK (12)ŠK 1.FBC Trenčín0000
3 Jan Vykydal (0)FBC Mohelnice0000
4 Gabriel KRÁLOVIČ (41)ŠK 1.FBC Trenčín0000
5 Jakub Čenčarik (89)Eastern wings Michalovce0000
6 Lukáš Helísek (13)T. J. Sokol Strážnice0000
7 Jan Fijalík (37)FbC Holešov0000
8 Samuel POLÁK (1)ŠK 1.FBC Trenčín0000
9 Petr Svoboda (9)T. J. Sokol Strážnice0000
10 Michal KOTRHA (4)ŠK 1.FBC Trenčín0000
11 Tomáš Červinka (7)Technology Mladá Boleslav0000
12 Patrik Suk (0)FBC Mohelnice0000
13 Adam GREGUŠ (9)ŠK 1.FBC Trenčín0000
14 Peter Moravec (87)Eastern wings Michalovce0000
15 Štěpán Belšík (71)T. J. Sokol Strážnice0000
16 Lukáš Kubíček (38)FbC Holešov0000
17 Richard Čornej (91)Eastern wings Michalovce0000
18 Jakub Hořák (11)T. J. Sokol Strážnice0000
19 Tomáš Kaňa (36)FbC Holešov0000
20 Filip CIFRANIČ (14)ŠK 1.FBC Trenčín0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Mladší žáci BU13

Kanadské bodování: Elevové BU11

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Martin Sikora (1)FbC Coyotes Jablunkov0000
2 Jakub Čekan (18)Fbk Kométa Spišská Nová Ves0000
3 Mojimír Pěnička (41)BLACK ANGELS 20070000
4 Lucie Vodičková (4)Florbal Jesenice0000
5 Matěj Vrátný (16)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
6 Viktorie Mlčochová (6)FBC SLOVÁCKO0000
7 Ondřej Bohatý (86)BLACK ANGELS 20070000
8 Václav Kunc (9)Technology Mladá Boleslav0000
9 Daniel Vostřák (75)BLACK ANGELS 20060000
10 Josef Slavík (45)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
11 Adam Kantor (3)FbC Coyotes Jablunkov0000
12 Michal Frankovič (4)Fbk Kométa Spišská Nová Ves0000
13 Daniel Zeliska (27)BLACK ANGELS 20060000
14 Eray Sahin (55)Florbal Jesenice0000
15 Tomáš Mostýn (0)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
16 Robin Bělík (60)BLACK ANGELS 20060000
17 Lukáš Kott (10)Florbal Jesenice0000
18 Matěj Gabriel (42)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
19 Michal Vons (1)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0000
20 Ema Čechová (1)FBC SLOVÁCKO0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Elevové BU11

Kanadské bodování: Mladší žákyně GU13

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Jana Horečková (5)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
2 Amálka Buriánová (29)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
3 Klára Výstupová (10)FBC Dragons0000
4 Kristýna Šefraná (9)FBC Dragons0000
5 Adéla Částečková (33)Hranice0000
6 Alžběta Jandačková (10)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
7 Natálie Hrazdílková (14)FBC Dragons0000
8 Veronika Tihelková (5)FBC Dragons0000
9 Hanka Hlavičková (3)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
10 Tereza Mikšíková (15)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
11 Adéla Mozdřenová (21)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
12 Nela Sikorová (20)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
13 Vanesa Něničková (8)FBC Dragons0000
14 Veronika Straková (17)FBC Dragons0000
15 Maruška Jandačková (91)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
16 Ester Kunovjánková (7)FBC Dragons0000
17 Barča Poláchová (7)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
18 Sabina Jeřábková (26)1. SC TEMPISH Vítkovice0000
19 Kateřina Tihelková (2)FBC Dragons0000
20 Karin Výstupová (4)FBC Dragons0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Mladší žákyně GU13

    

Copyright © 2017 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS