Notice: Undefined index: kategorie_nema_prozatim_zadne_hrace in /home/www/opengame.cz/hummel14/modul/opengame_statistiky/opengame_statistiky.class.php on line 344

Notice: Undefined index: kategorie_nema_prozatim_zadne_hrace in /home/www/opengame.cz/hummel14/modul/opengame_statistiky/opengame_statistiky.class.php on line 344

Notice: Undefined index: kategorie_nema_prozatim_zadne_hrace in /home/www/opengame.cz/hummel14/modul/opengame_statistiky/opengame_statistiky.class.php on line 344

Notice: Undefined index: kategorie_nema_prozatim_zadne_hrace in /home/www/opengame.cz/hummel14/modul/opengame_statistiky/opengame_statistiky.class.php on line 344

Notice: Undefined index: kategorie_nema_prozatim_zadne_hrace in /home/www/opengame.cz/hummel14/modul/opengame_statistiky/opengame_statistiky.class.php on line 344

Notice: Undefined index: kategorie_nema_prozatim_zadne_hrace in /home/www/opengame.cz/hummel14/modul/opengame_statistiky/opengame_statistiky.class.php on line 344
Hummel - Opengame Floorball Tournament 2014 - Hummel -
Hummel
Opengame
Winter
Opengame
Slovak
Opengame
Filtrace kanadského bodování
Kategorie:
Tým:

Kanadské bodování: Muži

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyVyloučení
1 Karel Boželník (21)EKOZEM Selection0000
2 Weber Sebastian (8)Davos Enzians0000
3 Daniel Šimera (10)EKOZEM Selection0000
4 Krummenacher Matthias (17)Davos Enzians0000
5 Waser Marco (13)Davos Enzians0000
6 Knobel Kevin (69)Davos Enzians0000
7 Weller Laurent (6)Davos Enzians0000
8 Josef Rýpar (31)EKOZEM Selection0000
9 Weber Luzi (11)Davos Enzians0000
10 Weber Adrian (10)Davos Enzians0000
11 Laely Franco (7)Davos Enzians0000
12 Jan Mazur (14)EKOZEM Selection0000
13 Jägli Andrea (9)Davos Enzians0000
14 Břetislav Kedroň (67)EKOZEM Selection0000
15 Leitner Fabian (14)Davos Enzians0000
16 Gauderon André (19)Davos Enzians0000
17 Guler Markus (12)Davos Enzians0000
17- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Muži

Kanadské bodování: Ženy

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyVyloučení
1 Monika Kubašáková (17)Ženy ve Výprodeji0000
2 Linda Amsköld (27)IBK Köping0000
3 Alžběta Křížová (39)Služba pohonných hmot a maziv0000
4 Anna Ström (2)IBK Köping0000
5 Renata Hořínková (2)Ženy ve Výprodeji0000
6 Elin Pettersson (83)IBK Köping0000
7 Barbara Jelínková (6)Služba pohonných hmot a maziv0000
8 Hanna Lindgren (33)IBK Köping0000
9 Veronika Valášková (88)Služba pohonných hmot a maziv0000
10 Barbora Dudová (86)Ženy ve Výprodeji0000
11 Lucie Lojkásková (15)Ženy ve Výprodeji0000
12 Mimmi Starborg (9)IBK Köping0000
13 Jana Rosmusová (11)Služba pohonných hmot a maziv0000
14 Klára Javorčeková (7)Ženy ve Výprodeji0000
15 Lucie Kubínová (91)Ženy ve Výprodeji0000
16 Julia Lethenström (12)IBK Köping0000
17 Petra Simajchlová (8)Služba pohonných hmot a maziv0000
18 Johanna Fyhr (8)IBK Köping0000
19 Martina Kleinová (68)Služba pohonných hmot a maziv0000
20 Daniella Dokoupilová (8)Ženy ve Výprodeji0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Ženy

Kanadské bodování: Amatéři

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyVyloučení
1 Libor Denk (13)Jamalls0000
2 Štěpán Koncer (10)Štítenští apoštolové od sv. Jana0000
3 Daniel Thám (11)Unihockey Team Schlackenwerth0000
4 Karel Mifka (1)Veselíčko0000
5 Daniel Hás (29)Collaborators TEAM0000
6 Jiří Kubíček (1)Vychlazená 11°0000
7 Kamil Frieb (91)Svetdarkovychpoukazu.cz0000
8 Jaroslav Florek (13)RETRO0000
9 Petr Janeček (16)Central Gang Valašské Meziříčí0000
10 Jiří Meisner (26)Los Cocoteros0000
11 Petr Vojtěch (33)Los Cocoteros0000
12 Karel Blažek (78)Veselíčko0000
13 Ondřej Kotík (13)Unihockey Team Schlackenwerth0000
14 Denis Bija (77)Collaborators TEAM0000
15 Igor Škapa (16)Vášprostor florball team0000
16 Aleš Rotter (5)Svetdarkovychpoukazu.cz0000
17 Dominik Volek (5)Collaborators TEAM0000
18 Michal Václav (9)Central Gang Valašské Meziříčí0000
19 Jan Kutěj (3)Svetdarkovychpoukazu.cz0000
20 Vojtěch Pátek (2)Jamalls0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Amatéři

Kanadské bodování: Starší žákyně GU15

Kanadské bodování: Mladší žákyně GU13

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyVyloučení
1 Ludmila Halasová (8)FbC Aligators Šitbořice Těšany0000
2 Martina Skřičková (3)FbC Aligators Šitbořice Těšany0000
3 Adéla Čermáková (13)FbC Aligators Šitbořice Těšany0000
4 Kateřina Vokálová (6)FbC Aligators Šitbořice Těšany0000
5 Veronika Halasová (24)FbC Aligators Šitbořice Těšany0000
6 Julie Gorbačova (18)FbC Aligators Šitbořice Těšany0000
7 Zdeňka Přibylová (5)FbC Aligators Šitbořice Těšany0000
7- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Mladší žákyně GU13

Kanadské bodování: Junioři

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyVyloučení
1 Jakub Morong (1)FBC Tatran Litovel0000
2 Jan Chlud (24)Pijéro team0000
3 Radek Kocián (8)Pijéro team0000
4 Denis Bilík (3)Pijéro team0000
5 Jindřich Hubáček (21)Pijéro team0000
6 Milan Přidal (76)FBC Tatran Litovel0000
7 David Procházka (14)FBC Tatran Litovel0000
8 Petr Jakša (19)Pijéro team0000
9 Vojtěch Špunda (95)FBC Tatran Litovel0000
10 Leon Skvorcov (44)FBC Tatran Litovel0000
11 Ondřej Čevela (12)Pijéro team0000
12 Richard Vítek (9)Pijéro team0000
13 Jakub Zatloukal (99)Pijéro team0000
14 David Zima (77)FBC Tatran Litovel0000
15 Tomáš Coufal (15)FBC Tatran Litovel0000
16 Jan Laciga (99)Pijéro team0000
17 Karel Mikulka (69)FBC Tatran Litovel0000
18 Adam Štýbnar (24)FBC Tatran Litovel0000
19 Jaroslav Willert (18)Pijéro team0000
20 Dan Kopačka (70)Pijéro team0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Junioři

Kanadské bodování: Přípravka BU9

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyVyloučení
1 Rudolf Ryska (10)TJ Hraničář Malonty0000
2 Matěj Faltus (2)TJ Hraničář Malonty0000
3 Adam Lüftner (19)TJ Hraničář Malonty0000
4 Simona Žaludová (12)TJ Hraničář Malonty0000
5 Tadeáš Beluský (7)TJ Hraničář Malonty0000
6 Vojtěch Gažík (18)TJ Hraničář Malonty0000
7 Tomáš Macanovič (11)TJ Hraničář Malonty0000
8 Natálie Krátká (6)TJ Hraničář Malonty0000
9 Jan Kostelný (77)TJ Hraničář Malonty0000
10 Denis Krátký (15)TJ Hraničář Malonty0000
10- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Přípravka BU9

Kanadské bodování: Juniorky GU19

Kanadské bodování: Dorostenci BU17

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyVyloučení
1 Petr Hladký (3)Chřestýši0000
2 František Kurimai (1)Chřestýši0000
3 David Jarolím (4)Chřestýši0000
4 Ondřej Sova (11)Chřestýši0000
5 Vojta Urban (0)Chřestýši0000
6 Tomáš Tropek (12)Chřestýši0000
7 Jakub Šindler (2)Chřestýši0000
8 Zbyněk Pazourek (5)Chřestýši0000
8- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Dorostenci BU17

Kanadské bodování: Starší žáci BU15

Kanadské bodování: Mladší žáci BU13

Kanadské bodování: Elevové BU11

Kanadské bodování: Dorostenky GU17

 


Sportujeme s podporou města Brna

 

Copyright © 2013 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic Přistupy: 10862