Kanadské bodování

Kategorie:
Tým:

Kanadské bodování: Muži

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Benjamin Sommer (39)The Fisters0000
2 Philipp Kiener (1)The Fisters0000
3 Michal Bernát (0)Polámanej Mixer0000
4 David Ruber (29)Košér0000
5 Martin Horák (38)Košér0000
6 Lukas Wüthrich (90)The Fisters0000
7 Aleš Škrobáček (0)Polámanej Mixer0000
8 David Käser (8)The Fisters0000
9 Tomáš Čejka (24)Polámanej Mixer0000
10 Martin Nagy (0)Polámanej Mixer0000
11 Martin Vašina (7)Košér0000
12 Marc Rufer (13)The Fisters0000
13 Pascal Gilgen (32)The Fisters0000
14 Jaromír Malina (65)Polámanej Mixer0000
15 Marek Hellebrand (26)Košér0000
16 Vít Míča (49)Košér0000
17 Lukas Rohrbach (19)The Fisters0000
18 Jan Frišauf (0)Polámanej Mixer0000
19 Lukáš Uhrinovský (0)Polámanej Mixer0000
20 David Kipfer (7)The Fisters0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Muži

Kanadské bodování: Ženy

Kategorie nemá žádné hráče

Kanadské bodování: Amatéři

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Lukáš Zvonek (14)Štítenští apoštolové od svatého Jana0000
2 Zdeněk Kvapil (25)FBC Lions Mladá Boleslav0000
3 Martin Tomek (11)Fbc Rescom Ostrov0000
4 Petr Volf (7)FBC Lions Mladá Boleslav0000
5 Martin Diblík (91)Gentlemen's club0000
6 Daniel Hás (29)Spiders Valmez0000
7 Miroslav Vomela (13)Pološílené veverky0000
8 Martin Kurfiřt (1)FBC Čůčo0000
9 Josef Světlý (44)IBK Orangutan0000
10 Veronika Kabeláčová (77)FBC Čůčo0000
11 Josef Koudela (8)Radostín Panthers0000
12 Dominik Volek (14)Gentlemen's club0000
13 Václav Herčík (16)White Flying Rabbits0000
14 Marek Dvořák (16)Pološílené veverky0000
15 Ondřej Kotík (13)Fbc Rescom Ostrov0000
16 Pavel Kropáček (63)FBC Lions Mladá Boleslav0000
17 Jaroslav Macášek (88)FAT PIPE FLORBAL CHODOV C0000
18 Jan Parpel (9)FBC Lions Mladá Boleslav0000
19 Ondřej Diblík (24)Gentlemen's club0000
20 Ladislav Gbelec (26)Štítenští apoštolové od svatého Jana0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Amatéři

Kanadské bodování: Veteráni

Kategorie nemá žádné hráče

Kanadské bodování: Juniorky GU19

Kategorie nemá žádné hráče

Kanadské bodování: Starší žákyně GU15

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Terezie Brossová (18)FBŠ Jihlava0000
2 Klára Šulová (32)FBŠ Jihlava0000
3 Nela Kotačková (69)FBŠ Jihlava0000
4 Klára Dvořáková (4)FBŠ Jihlava0000
5 Kristýna Běhounková (14)FBŠ Jihlava0000
6 Kateřina Seemannová (10)FBŠ Jihlava0000
7 Darina Šloufová (12)FBŠ Jihlava0000
8 Michaela Karásková (62)FBŠ Jihlava0000
9 Michaela Dolejší (26)FBŠ Jihlava0000
10 Hanka Krčálová (96)FBŠ Jihlava0000
11 Monika Majzlíková (33)FBŠ Jihlava0000
12 Dominika Dvořáková (7)FBŠ Jihlava0000
12- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Starší žákyně GU15

Kanadské bodování: Dorostenky GU17

Kategorie nemá žádné hráče

Kanadské bodování: Junioři BU19

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Ronald Gašparík (9)IBK Plantážníci0000
2 Vojta Hrůza (78)IBK Plantážníci0000
3 Jakub Ondračka (50)IBK Plantážníci0000
4 Václav Jurdzin (44)IBK Plantážníci0000
5 Jiří Besta (88)IBK Plantážníci0000
6 Patrik Němec (79)IBK Plantážníci0000
7 Daniel Krejčíř (26)IBK Plantážníci0000
8 Šimon Kuczera (10)IBK Plantážníci0000
8- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Junioři BU19

Kanadské bodování: Přípravka BU9

Kategorie nemá žádné hráče

Kanadské bodování: Dorostenci BU17

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Michal Bílek (15)Sharks Suchdol nad Odrou0000
2 Matúš MIČKO (21)ŠK 1.FBC Trenčín0000
3 Šimon BAJO (23)ŠK 1.FBC Trenčín0000
4 Daniel Foret (69)Sharks Suchdol nad Odrou0000
5 Jiří Jurčák (8)Sharks Suchdol nad Odrou0000
6 Patrik CHOCHULA (22)ŠK 1.FBC Trenčín0000
7 Samuel VIRGA (14)ŠK 1.FBC Trenčín0000
8 Denis VOJTEK (12)ŠK 1.FBC Trenčín0000
9 Jozef Miroslav RIEČICKÝ (41)ŠK 1.FBC Trenčín0000
10 Martin MÉSAROŠ (24)ŠK 1.FBC Trenčín0000
11 Šimon MASÁR (18)ŠK 1.FBC Trenčín0000
12 Radek Machů (19)Sharks Suchdol nad Odrou0000
13 Zbyněk Marčišovský (96)Sharks Suchdol nad Odrou0000
14 Maximilián MAYER (2)ŠK 1.FBC Trenčín0000
15 Jakub KOPAČKA (10)ŠK 1.FBC Trenčín0000
16 David Krištof (86)Sharks Suchdol nad Odrou0000
17 Petr Mlčák (25)Sharks Suchdol nad Odrou0000
18 Andrej TREMKO (83)ŠK 1.FBC Trenčín0000
19 Tomáš KVASNICA (7)ŠK 1.FBC Trenčín0000
20 Adam PEŠKO (13)ŠK 1.FBC Trenčín0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Dorostenci BU17

Kanadské bodování: Starší žáci BU15

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Jakub Vykouk (7)FBC Říčany0000
2 Vítězslav Špok (5)FBC Říčany0000
3 Tomáš Zicha (66)FBC Říčany0000
4 Štěpán Vácha (5)FBC Říčany0000
5 Adam Plzeňský (17)FBC Říčany0000
6 Ondřej Hnátek (88)FBC Říčany0000
7 František Lerch (13)FBC Říčany0000
8 Matěj Poličanský (40)FBC Říčany0000
9 Ondřej Zika (22)FBC Říčany0000
10 Ondřej Kubeš (11)FBC Říčany0000
11 Michal Vicher (99)FBC Říčany0000
12 David Tománek (49)FBC Říčany0000
13 Šimon Přichystal (24)FBC Říčany0000
13- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Starší žáci BU15

Kanadské bodování: Mladší žáci BU13

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Tomáš BULEJČÍK (15)ŠK 1.FBC Trenčín0000
2 Boris BIČAN (3)ŠK 1.FBC Trenčín0000
3 Filip CIFRANIČ (14)ŠK 1.FBC Trenčín0000
4 Sebastián Matej STRUHÁR (10)ŠK 1.FBC Trenčín0000
5 Matej GALAJDA (17)ŠK 1.FBC Trenčín0000
6 Stanislav KOTRHA (20)ŠK 1.FBC Trenčín0000
7 Dominik VENGLIK (16)ŠK 1.FBC Trenčín0000
8 Peter BEDNÁR (13)ŠK 1.FBC Trenčín0000
9 Damián DOHÁL (5)ŠK 1.FBC Trenčín0000
10 Daniel CHOCHULA (71)ŠK 1.FBC Trenčín0000
11 Michal KOTRHA (4)ŠK 1.FBC Trenčín0000
12 Samuel VLNKA (8)ŠK 1.FBC Trenčín0000
13 Timotej BIELIK (12)ŠK 1.FBC Trenčín0000
14 Gabriel KRÁLOVIČ (41)ŠK 1.FBC Trenčín0000
15 Samuel ČERVENÝ (2)ŠK 1.FBC Trenčín0000
16 Jakub REPKA (11)ŠK 1.FBC Trenčín0000
17 Adam GREGUŠ (9)ŠK 1.FBC Trenčín0000
18 Samuel POLÁK (1)ŠK 1.FBC Trenčín0000
19 Adam VÁCVAL (7)ŠK 1.FBC Trenčín0000
20 Mário POLÁK (21)ŠK 1.FBC Trenčín0000
20- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Mladší žáci BU13

Kanadské bodování: Elevové BU11

Kategorie nemá žádné hráče

Kanadské bodování: Mladší žákyně GU13

Kategorie nemá žádné hráče

 

Copyright © 2017 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS