Kanadské bodování

Kategorie:
Tým:

Kanadské bodování: Muži

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Thomas Norman (23)Team Köping146200
2 Jakub Mendrek (44)Richmond136190
3 Jan Daler (19)MMK Letka Telnice910192
4 Alexander Jaska (22)Team Köping514190
5 Billy Nilsson (73)ZUG SELECTION by SCOUT98170
6 Jan Kolajta (9)Gymnázium Chomutov151160
7 David Coufal (13)Richmond106162
8 Jiří Sypač (28)Richmond69154
9 Daniel Budik (6)MMK Letka Telnice104140
10 Marek Fuchs (12)Richmond95144
11 Roman Houbal (12)FBC Jatka Matějka410142
12 Matthias Müller (11)ZUG SELECTION by SCOUT103130
13 Martin Koutný (32)ZUG SELECTION by SCOUT76134
14 Zdeněk Habr (22)FBC Jatka Matějka93120
15 Petr Hartman (24)Pěňáci z Vinohrad84120
16 Petr Koláčný (12)PatyZon Masters66122
17 Jiří Koutný (21)ZUG SELECTION by SCOUT101110
18 Ngolo Kanté (13)Polámanej Mixer74110
19 Martin Ryneš (27)BSP LIBERTA74110
20 Michal Soukup (13)BSP LIBERTA73100
20- - 175 113 288 20

Kompletní kanadské bodování kategorie Muži

Kanadské bodování: Ženy

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Hana Štěrbová (12)DT SaMo93120
2 Anna Bachratá (7)DT SaMo74112
3 Linda Hyksová (7)K1 Florbal Židenice46100
4 Petra Krejčíková (9)DT SaMo37100
5 Simona Kabeláková (6)Ženy ve Výprodeji5380
6 Martina Indrová (39)K1 Florbal Židenice5270
7 Martina Babáčková (8)DT SaMo5270
8 Kamila Pravcová (34)K1 Florbal Židenice5270
9 Nataly Asfour Krejčí (17)Brněnské Bohyně4370
10 Kristína Čintalanová (55)FBC Slovan Rimavská Sobota5160
11 Andrea Kohutová (18)Brněnské Bohyně4262
12 Zuzana Trávníková (9)Brněnské Bohyně3360
13 Eszter Fodor (12)Hungary Select3360
14 Jana Lišková (14)DT SaMo1566
15 Jana Pavlicová (18)SK Jihlava5050
16 Eva Jančárová (19)Brněnské Bohyně4150
17 Kateřina Bednářová (7)SK Jihlava1450
18 Jitka Drápalová (2)Huvikseen1450
19 Alice Pavlíková (4)DT SaMo0550
20 Eszter Gönczi (10)Hungary Select4040
20- - 78 60 138 10

Kompletní kanadské bodování kategorie Ženy

Kanadské bodování: Amatéři

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Jaromír Filip (91)Saigon3811496
2 Ondřej Miškov (22)Saigon1615312
3 Lukáš Koutník (14)Hattrick Brno620262
4 David Varga (88)Hattrick Brno214250
5 Marek Horáček (21)Hattrick Brno1410240
6 Milan Veselý (29)Hattrick Brno1012220
7 Jaroslav Macášek (88)FAT PIPE FLORBAL CHODOV C147210
8 Jan Štípek (69)Kutnohorští Havíři1110210
9 Jakub Holas (6)Třebíčské Panoptikum119202
10 Jan Charvát (33)IBK PořádMálo126182
11 Čestmír Sekanina (13)IBK PořádMálo108180
12 Michal Kadlec (5)Psycho All-Star99180
13 Radek Útrata (47)Amici Brno134174
14 Jan Kadlec (13)Psycho All-Star710170
15 Tomáš Jarý (13)Fbc Pohořelice97164
16 René Mikel (8)Pološílené veverky141154
17 Tomáš Pelikán (7)RedBlack123150
18 Jakub Starý (46)MOPRA123152
19 Adam Kopřiva (22)Hattrick Brno96150
20 Miloš Macháček (19)FBC Tornados Hradec Králové96154
20- - 257 161 418 32

Kompletní kanadské bodování kategorie Amatéři

Kanadské bodování: Juniorky GU19

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Barbora Husková (17)IBK Kachny1010200
2 Natálie Martináková (21)IBK Kachny810180
3 Denisa Koturzová (19)IBK Kachny106160
4 Lucie Řezáčová (12)Tigers Jižní Město7290
5 Lucie Cholinská (22)FBS Olomouc4590
6 Michaela Lupačová (81)Slovensko U183580
7 Klára Grossová (18)Slovensko U185270
8 Adriana Bahnová (12)Slovensko U184370
9 Kristína Belicová (8)Slovensko U186060
10 Barbora Sedláčková (22)IBK Kachny4260
11 Michaela Žikavská (91)Slovensko U184260
12 Natálie Janečková (9)K1 Florbal Židenice4150
13 Lenka Novotná (19)K1 Florbal Židenice4150
14 Ester Palásková (46)FBS Olomouc3252
15 Eva Stará (86)itelligence Bulldogs Brno3250
16 Kristína Čintalanová (15)Slovensko U182350
17 Kinga Oravecz (9)Hungary Select1452
18 Kateřina Kovaříková (65)Tigers Jižní Město4040
19 Blanka Benyó (15)Hungary Select4040
20 Eszter Fodor (12)Hungary Select4040
20- - 94 60 154 4

Kompletní kanadské bodování kategorie Juniorky GU19

Kanadské bodování: Starší žákyně GU15

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Veronika Kopecká (18)TJ Znojmo175220
2 Laura Vytrhlíková (20)TJ Znojmo157220
3 Eva Řeháková (5)FBS Olomouc114150
4 Anna Němcová (8)FBS Olomouc65110
5 Kateřina Seemannová (10)FBŠ Jihlava56112
6 Anna Bartušková (19)Tigers Jižní Město6390
7 Nela Kotačková (69)FBŠ Jihlava6390
8 Eliška Trojánková (8)Tigers Jižní Město8080
9 Barbora Paletářová (7)Tigers Jižní Město5380
10 Lucie Sedláková (71)Hippos Žďár n. S.5380
11 Anna Brucháčková (30)itelligence Bulldogs Brno4480
12 Viktorie Martináková (55)FBS Olomouc4370
13 Denisa Ondáková (57)FBS Olomouc4370
14 Samantha Makovičková (33)TJ Znojmo3474
15 Marie Bartušková (16)TJ Znojmo2570
16 Soňa Dibelková (13)TJ Znojmo1672
17 Tereza Hlaviznová (2)FBS Olomouc5160
18 Ema Brucháčková (70)itelligence Bulldogs Brno4260
19 Karolína Judová (38)Hippos Žďár n. S.4260
20 Marie Pelanová (21)TJ Znojmo2460
20- - 117 73 190 8

Kompletní kanadské bodování kategorie Starší žákyně GU15

Kanadské bodování: Dorostenky GU17

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Buczek Dominika (8)MMKS Podhale1612280
2 Pysz Gabriela (18)MMKS Podhale1212240
3 Osmala Anna (13)MMKS Podhale116170
4 Eliška Chudá (92)BLACK ANGELS6390
5 Lenka Lenčešová (24)Slovensko U164590
6 Monika Jahodová (9)FbC Aligators Pozořice4260
7 Dominika Vatahová (55)FBŠ SLAVIA Plzeň4260
8 Eliška Mrázová (84)FBŠ SLAVIA Plzeň4260
9 Terezie Lejbová (42)FBŠ SLAVIA Plzeň3360
10 Adéla Hlaďová (13)SK Snipers Slavičín5050
11 Katarína Uherková (8)Slovensko U163252
12 Klára Jahodová (16)FbC Aligators Pozořice3250
13 Michaela Krajčová (28)Slovensko U162350
14 Gajewska Wiktoria (10)MMKS Podhale1450
15 Sára Záteková (20)Slovensko U161450
16 Kateřina Dědková (11)SK Snipers Slavičín1450
17 Iva Rektoříková (91)BLACK ANGELS3140
18 Anna Machálková (8)FbC Aligators Pozořice3140
19 Barbora Martínková (6)BLACK ANGELS3140
20 Nicola Randová (56)BLACK ANGELS3140
20- - 92 70 162 2

Kompletní kanadské bodování kategorie Dorostenky GU17

Kanadské bodování: Junioři BU19

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Marek Pixa (41)PSN Tatran Střešovice157222
2 Filip Langer (29)PSN Tatran Střešovice98172
3 Jan Krejča (88)ACEMA Sparta Praha95140
4 Michal Házy (8)Sokol Brno I EMKOCase Gullivers White86140
5 Matěj Ševčík (16)GO-GO Horšovský Týn67130
6 Jan Wojnar (89)PSN Tatran Střešovice75120
7 Jakub Dvořák (7)Sokol Brno I EMKOCase Gullivers White66120
8 Daniel Kněžour (5)FBC Liberec83112
9 Michal Nový (71)PSN Tatran Střešovice100102
10 Daniel Tychtl (91)Florbal Torpedo Havířov82102
11 Martin Martiniak (27)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava73104
12 Ondřej Souček (86)FbC Hradec Králové64100
13 Jonáš Kůra (92)PSN Tatran Střešovice64100
14 Jonáš Kreysa (8)GO-GO Horšovský Týn55102
15 Vojtěch Kuneš (13)GO-GO Horšovský Týn55102
16 Matyáš Šindler (25)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava46102
17 Petr Malásek (36)Sokol Brno I EMKOCase Gullivers White7290
18 Tomáš Váňa (95)PSN Tatran Střešovice5490
19 Igor Macháček (60)IBK Plantážníci5490
20 Jakub Boček (71)BLACK ANGELS5490
20- - 141 90 231 20

Kompletní kanadské bodování kategorie Junioři BU19

Kanadské bodování: Přípravka BU9

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Josef Gazda (75)1. SC TEMPISH Vítkovice265310
2 Marek Mattes (68)Pitbulls & Gepardi224260
3 Dominik Ptáček (0)FbC Coyotes Jablunkov195240
4 Martin Sikora (0)FbC Coyotes Jablunkov153180
5 Vojtěch Budínský (4)BLACK ANGELS117180
6 Filip Peterek (88)1. SC TEMPISH Vítkovice108180
7 Lukáš Hrubý (13)Pitbulls & Gepardi810180
8 Jakub Zachoval (43)itelligence Bulldogs Brno133160
9 Ondřej Pařenica (90)1. SC TEMPISH Vítkovice87150
10 Aneta Feiková (6)1. SC TEMPISH Vítkovice69150
11 Sebastian Poslední (0)FBC Plzeň131142
12 Sebastián Hachlica (91)1. SC TEMPISH Vítkovice77140
13 Petr Úlehla (98)itelligence Bulldogs Brno68140
14 Ondřej Navrátil (10)Orel Telnice-Tuřany65110
15 Nikola Pieczonková (14)itelligence Bulldogs Brno65110
16 Jan Jiřinec (9)BLACK ANGELS65110
17 Vojtěch Mičulka (2)Hornets Brno91100
18 Jiří Doležil (65)FBC Česká Lípa91100
19 Jakub Sobek (0)FBC Plzeň55100
20 Jiří Jogl (23)Florbalová škola Plzeň55100
20- - 210 104 314 2

Kompletní kanadské bodování kategorie Přípravka BU9

Kanadské bodování: Dorostenci BU17

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Martin Obuškevič (14)BLACK ANGELS BLACK148220
2 Jakub Hromada (29)BLACK ANGELS BLACK148220
3 Jakub Boček (71)BLACK ANGELS BLACK911200
4 Oldřich Jireček (88)BLACK ANGELS BLACK810180
5 Šimon Dušek (55)TJ Sokol Královské Vinohrady152170
6 Filip Rulíšek (73)BLACK ANGELS BLACK114152
7 Matěj Boček (7)BLACK ANGELS BLACK96150
8 Ondřej Kowalik (51)Sharks Suchdol nad Odrou94130
9 Ondřej Budek (40)Plzeň85130
10 Matěj Havlas (37)Tatran Střešovice76130
11 Petr Torma (10)Plzeň310132
12 Petr Tlapa (25)ACEMA Sparta Praha111122
13 Jiří Lebeda (22)Falcon93120
14 Lukáš Staněk (79)BLACK ANGELS WHITE84122
15 Pavel Rous (11)Hippos Žďár n. S.75120
16 Marek Mitaš (8)Sharks Suchdol nad Odrou66122
17 Ondřej Zelený (5)TJ Sokol Královské Vinohrady57120
18 Vojtěch Řádek (75)Falcon48126
19 Pavel Hájek (32)TJ Sokol Královské Vinohrady39124
20 Teodor Bodlák (14)Athletics Praha101110
20- - 170 118 288 20

Kompletní kanadské bodování kategorie Dorostenci BU17

Kanadské bodování: Starší žáci BU15

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Matěj Pěnička (2)ATU Košice3510454
2 Ivan Tomčo (33)ATU Košice1520350
3 Roman Faith (91)ATU Košice718258
4 Marek Macura (77)Start98 Kunratice195240
5 Matěj Čermák (81)ACEMA Sparta Praha Red1310232
6 Matěj Eisenkolb (66)ACEMA Sparta Praha Red913222
7 Alex Ilčišin (40)ACEMA Sparta Praha Red138210
8 Michael Souček (88)FbC Hradec Králové146200
9 Zdeněk Vyhnánek (2)Technology Mladá Boleslav137200
10 Adam Kocián (36)Start98 Kunratice119202
11 Tomáš Jančík (28)Tatran Střešovice BLACK118190
12 Martin Ležatka (77)Panthers Otrokovice U 15117180
13 Michael Řehák (96)Start98 Kunratice710170
14 Martin Kašik (83)FBC ČPP BYSTRON GROUP OSTRAVA106160
15 Štěpán Švejda (37)Technology Mladá Boleslav105150
16 Michal Kočandrle (21)Tatran Střešovice RED105150
17 Matěj Bednář (1)FBŠ Hummel Hattrick Brno B15 A96152
18 Matěj Matoška (82)FBC ČPP BYSTRON GROUP OSTRAVA87152
19 Adam Šimek (49)ACEMA Sparta Praha Red95140
20 Martin Čermák (23)FBC Liberec95140
20- - 243 170 413 22

Kompletní kanadské bodování kategorie Starší žáci BU15

Kanadské bodování: Mladší žáci BU13

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Martin Gattnar (70)1. SC TEMPISH Vítkovice2213350
2 Adam Zubek (6)1. SC TEMPISH Vítkovice2310330
3 Kryštof Kostroun (14)Technology Mladá Boleslav219300
4 Daniel Chatrný (7)FBC ČPP Bystroň Group Ostrava1020302
5 Adam Palčinský (30)1. SC TEMPISH Vítkovice167234
6 PATRIK BOGDALÍK (87)TJ SOKOL GAJARY125170
7 Maroš Sokirka (72)Eastern wings Michalovce115160
8 Jakub Mitíska (82)ACEMA Sparta Praha Red97160
9 Jan Sedlák (12)Pardubický výběr97160
10 Ondřej Jankovský (16)1. SC TEMPISH Vítkovice79160
11 Tomáš Belej (2)Pardubický výběr79160
12 Ričards Riba (40)FBK Valmiera123150
13 Josef Sedláček (12)ACEMA Sparta Praha Red96152
14 Tomáš Červinka (17)Technology Mladá Boleslav87150
15 Josef Maxera (31)1. SC TEMPISH Vítkovice87150
16 Jan Nezval (4)Pardubický výběr87150
17 Šimon Vavroušek (72)Tatran Střešovice RED113140
18 Vojtěch Strnad (24)BLACK ANGELS 200495144
19 Adam Kuchyňka (6)ACEMA Sparta Praha Red95140
20 Matěj Štrobach (25)FC BUČIS TEAM103132
20- - 231 147 378 14

Kompletní kanadské bodování kategorie Mladší žáci BU13

Kanadské bodování: Elevové BU11

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Maxim Grega (88)Fbk Kométa Spišská Nová Ves265315
2 Jakub Čekan (18)Fbk Kométa Spišská Nová Ves1015250
3 Adam Chlebík (0)Floorball Top Team156210
4 Adam Benák (76)Florbalová škola Plzeň Oranžoví155200
5 Vojtěch Sasin (0)Floorball Top Team1010200
6 Matěj Kubeš (10)Florbalová škola Plzeň Oranžoví117180
7 Michal Frankovič (4)Fbk Kométa Spišská Nová Ves414180
8 Ondřej Pecka (53)BLACK ANGELS 200797162
9 Adam Karel (20)Florbalová škola Plzeň Oranžoví79162
10 Filip Šafarčík (0)Floorball Top Team87150
11 Jan Venera (66)Technology Mladá Boleslav104140
12 Šimon Jandák (0)Floorball Top Team95140
13 Tomáš Macháček (76)itelligence Bulldogs Brno86142
14 Tomáš Ondřejka (1)FBŠ Hummel Hattrick Brno B11 A112130
15 Michael Wertheim (26)ACEMA Sparta Praha Blue94130
16 Nikolas Vizváry (48)1. SC TEMPISH Vítkovice85132
17 Július Kochan (9)Fbk Kométa Spišská Nová Ves76132
18 Kryštof Minárik (47)1. SC TEMPISH Vítkovice67130
19 Nikola Pieczonková (14)itelligence Bulldogs Brno102120
20 Pavol Fľak (20)Fbk Kométa Spišská Nová Ves84120
20- - 201 130 331 15

Kompletní kanadské bodování kategorie Elevové BU11

Kanadské bodování: Mladší žákyně GU13

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Nela Kubalčíková (96)FBC Hranice164200
2 Karolína Šimková (32)FBC Hranice126180
3 Adéla Javůrková (9)FBC Hranice610160
4 Karolína Stůjová (34)Tigers Jižní Město114150
5 Lucie Tajčmanová (27)Tigers Jižní Město82100
6 Jana Horečková (5)1. SC TEMPISH Vítkovice8190
7 Michaela Poláčková (43)Tigers Jižní Město5380
8 Veronika Straková (17)FBC Dragons7070
9 Anna Klvačová (2)K1 Florbal Židenice7070
10 Vendula Kolkusová (26)Tigers Jižní Město6170
11 Veronika Dušovská (22)Tigers Jižní Město4370
12 Nela Martiníková (19)1. SC TEMPISH Vítkovice3470
13 Dominika Horáčková (58)Tigers Jižní Město1562
14 Veronika Filáková (14)TJ Znojmo5056
15 Tereza Peková (23)Tigers Jižní Město3250
16 Darina Svobodová (21)TJ Znojmo3252
17 Natalie Živná (31)itelligence Bulldogs Brno3250
18 Klára Klinkovská (20)FBC Hranice0550
19 Soňa Přibylová (19)FbC Aligators Šitbořice Sokolnice4040
20 Zuzana Jurtíková (25)itelligence Bulldogs Brno4040
20- - 116 54 170 10

Kompletní kanadské bodování kategorie Mladší žákyně GU13

      

Copyright © 2017 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS